Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Witchcraft › Poznajmy się v
« Wstecz 1 … 8 9 10 11 12 … 26 Dalej »

Cześć wszystkim

[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Cześć wszystkim
Autor Wiadomość
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 372
Dołączył: Sun Aug 2014
Reputacja: 28
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Strzelec
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: -1
Podziękowano 2 razy w 0 postach
Post: #12
RE: Cześć wszystkim
Witaj Królikorożcu, pamiętaj że jak ktoś Ci kiedyś mówi, że nieraz nie dasz rady, to warto mu nieraz pokazać gest Kozakiewicza.

Void dobrze gada (nie wierzę, że to piszę).

Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie i wykreuje się tu Twoja nowa ścieżka życia.

Szczęścia,
Szczęściarz

[Obrazek: apolud5d75d.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2016, 18:08 {2} przez Neaxx.)
23-02-2016, 07:53
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Cześć wszystkim - przez Królikorożec - 21-02-2016, 17:51
RE: Cześć wszystkim - przez Nightmare - 21-02-2016, 17:53
RE: Cześć wszystkim - przez Królikorożec - 21-02-2016, 17:58
RE: Cześć wszystkim - przez Nikodem - 21-02-2016, 18:46
RE: Cześć wszystkim - przez Królikorożec - 21-02-2016, 18:59
RE: Cześć wszystkim - przez Void - 21-02-2016, 19:04
RE: Cześć wszystkim - przez Olimpia - 22-02-2016, 03:24
RE: Cześć wszystkim - przez Królikorożec - 22-02-2016, 13:25
RE: Cześć wszystkim - przez Olimpia - 22-02-2016, 16:00
RE: Cześć wszystkim - przez Nikodem - 22-02-2016, 16:14
RE: Cześć wszystkim - przez Archon - 22-02-2016, 22:17
RE: Cześć wszystkim - przez Szczęściarz - 23-02-2016, 07:53
RE: Cześć wszystkim - przez Królikorożec - 23-02-2016, 08:58
RE: Cześć wszystkim - przez GUBERNATOR - 25-02-2016, 01:04
RE: Cześć wszystkim - przez Oth - 28-02-2016, 03:16
RE: Cześć wszystkim - przez Olimpia - 28-02-2016, 14:40
RE: Cześć wszystkim - przez Hekate - 01-03-2016, 13:28

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.