Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Istoty › Istoty Egipskie › Bogowie
Seth

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Seth
Autor Wiadomość
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 623
Dołączył: Sat May 2014
Reputacja: 27
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: panna
Praktykowany rodzaj magii:
mieszana

Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Post: #6
RE: Seth
(01-04-2016, 13:09)Jessica napisał(a): Kolor Setha to czerwony. Czerwony kojarzony był w starożytnym Egipcie ze złem, ponieważ pustynie były w tym kolorze, a były one jałowe. A czarny był natomiast dobry, ponieważ był to kolor żyznych ziem, czyli logicznie nie mógł być kolorem boga zła.
Co do współpracy z nim, wspomnienia nie są zbyt fajne. Miałam dość silne halucynacje, a sku*wiel i tak nie pomógł. Nie polecam ;-;
Byty nie wywołują halucynacji przy ewokacji (no chyba że o to poprosisz, ofiarując coś w zamian). Co jest logiczne, no bo po co mają się męczyć na starcie za frajer? Jeśli ty cierpisz z powodu halucynacji i wzywałaś go żeby ci pomógł, to nie polecam wykonywać takich działań. Ryzykujesz padnięciem ofiarą iluzji i zagubieniem się. Na początek radze upewnić się co jest naprawdę przyczyną tych halucynacji.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2016, 19:15 {2} przez Neaxx.)
01-04-2016, 13:59
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Seth - przez Olimpia - 24-02-2014, 01:36
RE: Seth - przez Viktor - 26-02-2014, 15:19
RE: Seth - przez Mięta - 10-10-2015, 14:08
RE: Seth - przez Siri - 11-10-2015, 14:18
RE: Seth - przez Elvie - 01-04-2016, 13:09
RE: Seth - przez Magician7 - 01-04-2016, 13:59
RE: Seth - przez Radi - 01-04-2016, 14:05
RE: Seth - przez Elvie - 01-04-2016, 14:08
RE: Seth - przez Magician7 - 01-04-2016, 14:16
RE: Seth - przez Olimpia - 02-04-2016, 22:04
RE: Seth - przez Magician7 - 03-04-2016, 14:17
RE: Seth - przez Saruman - 02-04-2016, 23:15
RE: Seth - przez Void - 03-04-2016, 15:06
RE: Seth - przez Nikodem - 04-04-2016, 00:12

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.