Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Istoty › Istoty Egipskie › Bogowie
Seth

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Seth
Autor Wiadomość
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 395
Dołączył: Thu Sep 2014
Reputacja: 26
Płeć: Niezweryfikowana
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: -1
Podziękowano 3 razy w 2 postach
Post: #13
RE: Seth
Wracając do pierwotnej kwestii:

Cytat:Kolor Setha to czerwony. Czerwony kojarzony był w starożytnym Egipcie ze złem, ponieważ pustynie były w tym kolorze, a były one jałowe. A czarny był natomiast dobry, ponieważ był to kolor żyznych ziem, czyli logicznie nie mógł być kolorem boga zła.
Byty ewoluują, tak jak ich charakter, ale nie jest to zmiana szybka. Wpływa na to współczesne czy kiedysiejsze postrzeganie bytu, co generuje jego charakter. A to jak byt się nam objawia, jak go postrzegamy, zależy głównie od nas i naszego rozumienia danego tworu. Co do zmian przez postrzeganie. Popatrz jak wiele bogów przez dominacje chrześcijaństwa się zmieniło.

Cytat:Co do współpracy z nim, wspomnienia nie są zbyt fajne. Miałam dość silne
halucynacje, a sku*wiel i tak nie pomógł. Nie polecam ;-;
Każda akcja generuje reakcje, nawet bardzo subtelną. Co do halucynacji, wszyscy tu się nad tym zastanawiają, przy czym ja mam inne pytanie. Według ciebie to były halucynacje, czy twoje postrzeganie formy bytu przy tym gdy był obecny i gdy z nim rozmawiałaś? Gdy ewokowałem kilka bytów, czasem odczuwałem zapachy, czy widziałem dziwne obrazy, i nie uznałbym tego za halucynację, a próby odebrania czystego przekazu i tłumaczenia go przez mój mózg.
03-04-2016, 15:06
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Seth - przez Olimpia - 24-02-2014, 01:36
RE: Seth - przez Viktor - 26-02-2014, 15:19
RE: Seth - przez Mięta - 10-10-2015, 14:08
RE: Seth - przez Siri - 11-10-2015, 14:18
RE: Seth - przez Elvie - 01-04-2016, 13:09
RE: Seth - przez Magician7 - 01-04-2016, 13:59
RE: Seth - przez Radi - 01-04-2016, 14:05
RE: Seth - przez Elvie - 01-04-2016, 14:08
RE: Seth - przez Magician7 - 01-04-2016, 14:16
RE: Seth - przez Olimpia - 02-04-2016, 22:04
RE: Seth - przez Magician7 - 03-04-2016, 14:17
RE: Seth - przez Saruman - 02-04-2016, 23:15
RE: Seth - przez Void - 03-04-2016, 15:06
RE: Seth - przez Nikodem - 04-04-2016, 00:12

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.