|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
|
Siema
|
|
| Autor | Wiadomość |
Luna_90
Szukająca swojej drogiLiczba postów: 92 Dołączył: Tue Jan 2016 Reputacja: 5 Płeć: Kobieta Znak Zodiaku: Lew Praktykowany rodzaj magii: Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach |
|
||
| 20-09-2016, 12:27 |
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
RE: Siema - przez Szczęściarz - 15-09-2016, 08:42
RE: Siema - przez Luna_90 - 20-09-2016, 12:27
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



),mam wysoką empatię do zwierząt i do właściwie wszystkiego co żywe i do istot pewnie też,ale też jestem brutalny i bez skrupułów do tego stopnia że muszę wstrzymywać język w społeczeństwie żeby nie być zagrożonym z tego powodu,bywam zły na ludzi lub sytuację do granic możliwości i potrafię to wyrazić,jednocześnie mam chłodną głowę i wydaje się jakby nic konkretnego nie mogło mnie wyprowadzić z równowagi.Jestem miły i dużo oddam lub pomogę przyjaciołom,jednocześnie jestem tak mściwy że zło które mógłbym wyrządzić drugiej osobie tylko z powodu zemsty jest przeogromne.Nie mnie to oceniać ale wydaje mi się że mam ponadnaturalne poczucie sprawiedliwości,które raczej nigdy mnie nie zawiodło,chociaż wprawia mnie też w smutek bo nie jestem ślepy więc widzę też niesprawiedliwość na którą nie mam wpływu i to mnie..denerwuje.