|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
|
Do kogo powinienem się tak praktycznie modlić? Komu dziękować?
|
|
| Autor | Wiadomość |
lisa
Szczotko-zmiotkaLiczba postów: 367 Dołączył: Sat Jul 2022 Reputacja: 4 Płeć: Kobieta Znak Zodiaku: Praktykowany rodzaj magii: Biała magia Podziękowania: 63
Podziękowano 29 razy w 27 postach |
|
||
| 15-08-2022, 13:58 |
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Do kogo powinienem się tak praktycznie modlić? Komu dziękować? - przez Zefir - 15-09-2020, 20:55
RE: Do kogo powinienem się tak praktycznie modlić? Komu dziękować? - przez lisa - 15-08-2022, 13:58
RE: Do kogo powinienem się tak praktycznie modlić? Komu dziękować? - przez Zefir - 15-08-2022, 14:11
RE: Do kogo powinienem się tak praktycznie modlić? Komu dziękować? - przez lisa - 15-08-2022, 14:19
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
