Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Techniki Magiczne v
1 2 3 4 Dalej »

Familiar (chowaniec) + ogólna dyskusja o magii

[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Familiar (chowaniec) + ogólna dyskusja o magii
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,283
Dołączył: Sat Sep 2012
Reputacja: 97
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Wodniś ^^
Praktykowany rodzaj magii:
Magia Naturalna

Podziękowania: 680
Podziękowano 606 razy w 578 postach
Post: #6
RE: Familiar (chowaniec)...
Zwierzęta są świadome same z siebie, nie wpycha się tam jakiegoś byta - to już wtedy nie jest chowaniec tylko opętane zwierzę. W sensie można takie coś zrobić zgodnie z nowoczesną Magią Chaosu. Ale po co? Chowaniec od zawsze był po prostu zwierzęciem magicznym czarownicy/maga jeśli mieli ze sobą dużą więź. Większość po prostu nie potrafi takiej stworzyć.

Nie ma czegoś takiego jak duchowy chowaniec jak już to szamańskie zwierzę mocy i tak są tematy o tym.
Chowaniec to fizyczny zwierzak czarownicy/maga bez żadnych wkładek. Przykład kaprala Wojtka - niedźwiedzia, który walczył jako żołnierz z Polską armią, pił alkohol z żołnierzami i palił fajki są przykładem.

Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
04-08-2023, 14:05
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Familiar (chowaniec) + ogólna dyskusja o magii - przez wena - 26-03-2013, 16:57
RE: familiar (chowaniec) ... - przez Olimpia - 26-03-2013, 19:36
RE: familiar (chowaniec) ... - przez Evander - 26-03-2013, 22:09
RE: Familiar (chowaniec)... - przez Wild salamander xD - 11-04-2013, 17:52
RE: Familiar (chowaniec)... - przez Opiuek - 04-08-2023, 13:13
RE: Familiar (chowaniec)... - przez Olimpia - 04-08-2023, 14:05
RE: Familiar (chowaniec)... - przez Opiuek - 05-08-2023, 00:26
RE: Familiar (chowaniec)... - przez Olimpia - 05-08-2023, 11:22
RE: Familiar (chowaniec)... - przez Opiuek - 06-08-2023, 09:41
RE: Familiar (chowaniec)... - przez Olimpia - 06-08-2023, 11:56
RE: Familiar (chowaniec)... - przez Opiuek - 06-08-2023, 13:32
RE: Familiar (chowaniec)... - przez Olimpia - 06-08-2023, 18:09
RE: Familiar (chowaniec)... - przez Opiuek - 06-08-2023, 19:32
RE: Familiar (chowaniec)... - przez Olimpia - 06-08-2023, 20:51
RE: Familiar (chowaniec)... - przez Nikodem - 07-08-2023, 08:31
RE: Familiar (chowaniec) + ogólna dyskusja o magii - przez Opiuek - 08-08-2023, 08:31
RE: Familiar (chowaniec) + ogólna dyskusja o magii - przez Olimpia - 08-08-2023, 10:21
RE: Familiar (chowaniec) + ogólna dyskusja o magii - przez Opiuek - 08-08-2023, 18:14
RE: Familiar (chowaniec) + ogólna dyskusja o magii - przez tuk - 17-08-2023, 21:50

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.