Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Umysł › Parapsychologia › Miejsca i zjawiska paranormalne
Orby, czy wierzycie w nie?

[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
Ankieta: Wierzysz w orby lub inne zjawiska nadprzyrodzone?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Zdecydowanie tak
71.43%
5 71.43%
Tak
14.29%
1 14.29%
Fifty-fifty
0%
0 0%
Nie
14.29%
1 14.29%
Zdecydowanie tak
0%
0 0%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Orby, czy wierzycie w nie?
Autor Wiadomość
tuk Offline
MiD

Liczba postów: 93
Dołączył: Mon Aug 2023
Reputacja: 0
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: S/ryby L/lew CH/wół?
Praktykowany rodzaj magii:
-energii/wody/czarna/intuicja

Podziękowania: 20
Podziękowano 10 razy w 10 postach
Post: #7
RE: Orby, czy wierzycie w nie?
ogólnie bardziej bym się skierował o przeróbkę zdjęć pod różne filtry bądź soczewki jakieś które mogą dać ciekawy efekt wizualny , ale jak i co ustawić tego nie wiem , aczkolwiek temat warty zgłebienia , bo u mnie np: są pola na których ulatniają się gazy .. i widać je tylko wieczorem poprzez aparat , ktoś mi powiedziął kiedyś , że jest to jakoś powiązane z duszami , lecz z fizycznego puntu widzenia to gaz (dlaczego tworzy skupiska i nie rozprzestrzenia się i wgl ,,, tego już najstarsi górale nie wiedzą)
- https://slowianowierstwo.wordpress.com/2...ne-ogniki/

>>>ale ja się nie znam 
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-08-2023, 01:41 {2} przez tuk.)
26-08-2023, 01:36
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Orby, czy wierzycie w nie? - przez BPW - 30-06-2021, 11:36
RE: Orby, czy wierzycie w nie? - przez BPW - 01-07-2021, 09:49
RE: Orby, czy wierzycie w nie? - przez Evander - 02-07-2021, 01:40
RE: Orby, czy wierzycie w nie? - przez Irbis - 03-07-2021, 22:39
RE: Orby, czy wierzycie w nie? - przez Nightmare - 03-07-2021, 23:53
RE: Orby, czy wierzycie w nie? - przez Bastet Kocica - 23-08-2023, 13:05
RE: Orby, czy wierzycie w nie? - przez tuk - 26-08-2023, 01:36

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.