Horoskop Marokański
Autor Wiadomość
Ames Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 81
Dołączył: May 2013
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Horoskop Marokański
Nogi
Urodzeni w okresie: 18 stycznia - 20 marca

Ludzie urodzeni w tym okresie zaskakują otoczenie zmiennością swego charakteru. Ale też i los jest dla nich zmienny. Wiele spraw w ich życiu pozostaje niedokończonych, nie zawsze z ich winy. Cudzymi sprawami nie interesują się zbytnio, ale też nie absorbują innych swoimi. Są świetnymi dyplomatami, co pozwala im czasem wybrnąć z nieprawdopodobnych sytuacji. Tryb ich życia cechuje tymczasowość. Starają się nie angażować silnie, prześlizgują po trudniejszych problemach i nie zapuszczają nigdzie korzeni. Jak nogi człowieka - gotowi są zawsze do dalszego marszu. Nie są chorowici, ale mogą odczuwać bóle kręgosłupa i mieć kłopoty z podwyższonym ciśnieniem i zębami.

Gardło
Urodzeni w okresie: 21 marca - 7 maja

Osoby urodzone w tych dniach odznaczają się silnym i niezależnym charakterem. Dzięki temu mogą osiągnąć w życiu wiele, ale muszą się też liczyć z większymi przeciwnościami. Z niepowodzeń szybko się jednak otrząsają, by z jeszcze większą energią pokonać wszelkie trudności. Są pełne zapału w odkrywaniu świata, wszystko chciałyby zobaczyć, poznać, dotknąć. Nie roztkliwiają się nad sobą, ale i względem innych bywają szorstkie. Choć powodowane emocjami łatwo wpadają w gniew, nie rzucają słów na wiatr. Słowo, które przeszło przez ich gardło, to rzecz święta, można na nim polegać. Ze względu na groźbę zawału wystrzegać się muszą zbytniego podenerwowania. Mogą też mieć kłopoty z niedoczynnością tarczycy.

Żołądek
Urodzeni w okresie: 8 maja - 2 lipca

Urodzenie w tym okresie nie są zbyt mocni psychicznie. Łatwo załamują ich wszelkie niepowodzenia. Nie próbują z nimi walczyć, widząc w tym nieuniknione przeznaczenie. Są wszechstronnie uzdolnienie, szczególnie wyniki osiągając w matematyce, medycynie i farmacji. Jako lekarze potrafią postawić pacjentowi właściwą diagnozę, kierując się swoistą intuicją. Nie odznaczają się zwykle zbyt dużym wzrostem, a ich skłonność do wygód i dogadzania swemu podniebieniu może w późniejszym wieku objawić się dość obfitymi kształtami. Żołądek musi się u nich sporo napracować. Z natury są hipochondrykami, więc lubią uskarżać się na swe liczne dolegliwości, choć raczej żyją długo i rzadko chorują. Czasem dokucza im reumatyzm, ale zwłaszcza problemów z nerkami czy pęcherzem nie powinny zbagatelizować, gdyż jest to autentycznie ich słaba strona.

Serce
Urodzeni w okresie: 3 lipca - 28 sierpnia

Osoby urodzone w tym okresie są pogodne, spokojne i pełne optymizmu. Kochają wszystko co jest piękne i dobre, i to zarówno w perspektywie dalszej jak i bardzo bliskiej. Wynika z tego upodobanie do korzystania z wszelkich przyjemności życia, a podstawowym do tego środkiem są oczywiście pieniądze. Uwielbiają wiele wydawać na życie lekkie i wystawne, a jeśli przestaje ich być na to stać, to zapewniają sobie przynajmniej towarzystwo osób majętnych lub tylko lepiej sytuowanych. W tym pomaga im nie przebojowość i energia, lecz pewna zręczności i dyplomacja. Lubią podobać się i imponować płci przeciwnej, chociaż nie wykazują nadmiaru temperamentu i nie będą nigdy zdolne do wybuchu większej namiętności. Jako doradcę, Serce cenią najbardziej. Największym zagrożeniem dla ich zdrowia są nerwice przewodu pokarmowego, biegunki i skurcze jelit.

Kręgosłup
Urodzeni w okresie: 29 sierpnia - 5 października

O osobach urodzonych w tym czasie można powiedzieć, że "mają giętki kręgosłup". Są bowiem niestale i żywiołowe. Łatwo zapalają się do wszelkich nowości, poświęcając się im bez reszty. Codzienne obowiązki szybko je męczą i nużą, pragną więc ciągle jakiegoś urozmaicenia. Swoje pragnienia i zachcianki gotowe są realizować za wszelką cenę. Ich żywa wyobraźnia łączy się z uzdolnieniami artystycznymi. W towarzystwie są miłe i wesołe, czasem wręcz czarujące. Łatwo zyskują sympatię innych, gdyż potrafią sypać komplementami i obietnicami. Ich skłonności do uwodzenia i kokietowania może czasem prowadzić nawet do towarzyskich skandali. Najczęściej cierpią na bóle głowy, zapalenie zatok i schorzenia oczu.

Ręce
Urodzeni w okresie: 6 października - 22 grudnia

W dniach tych rodzą się ludzie, którym trudno coś osiągnąć w życiu. Choć odznaczają się bystrością umysłu i sporą rzutkością, nie potrafią skoncentrować się na otaczającej rzeczywistości. Raczej snują nierealne plany i marzenia, nie mogąc odróżnić rzeczy naprawdę ważnych od błahostek. Ręce ich nie legną zbytnio do pracy. Na brak znajomych i przyjaciół nie mogą narzekać. Jednak często padają ofiarą swojej łatwowierności i naiwności. Słowność również nie jest ich mocną stroną. Najczęściej dokuczają im różnego rodzaju alergie i zaburzenia w funkcjonowaniu układu limfatycznego.

Głowa
Urodzeni w okresie: 23 grudnia - 17 stycznia

Trudno jest jednoznacznie scharakteryzować osoby spod tego znaku. Raz są milczące, innym razem potrafią być wręcz gadatliwe. Mają wielu przyjaciół, ale i sporo wrogów. Są bardzo mściwe - przez wiele lat potrafią czekać na możliwość rewanżu. Jeśli czegoś się podejmą, starają się robić to "z głową" i jak najlepiej. Pomaga im w tym wrodzona inteligencja i zazwyczaj wszechstronne wykształcenie. Nie znoszą przeciętności. W grupie zwykle dominują, ale silniejszej od siebie osobowości potrafią się podporządkować. W życiu często dochodzą do wysokich stanowisk, choć kosztuje je to wiele pracy i wyrzeczeń. Choroby raczej im nie dokuczają, ale muszą uważać na drogi oddechowe i żołądek.

___
http://www.sennik.ajba.pl/horoskop.php?typ=marokanski
28-06-2013, 20:22
Znajdź Posty Reply


Wiadomości w tym wątku
Horoskop Marokański - przez Ames - 28-06-2013, 20:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB