Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawdziwym, najwyższym i naturalnym stanem Boga jest Miłość do wszystkiego
Autor Wiadomość
~wilk1610
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Podziękowano razy w postach
Post: #1
Prawdziwym, najwyższym i naturalnym stanem Boga jest Miłość do wszystkiego
WJD – Prawdziwym, najwyższym i naturalnym stanem Boga jest Miłość do wszystkiego

27 kwi 2012

by krystal28 in Dajamanti

.

“Każdy z Was jest ześrodkowany w ciele fizycznym. Ześrodkowanie oznacza Boską świadomość jednostki scentrowaną w materii ciała. Jak dostać się do piątego wymiaru i jak w nim pozostać? Miłość jest kluczem, ale wymaga wytłumaczeń aby móc ją lepiej zrozumieć. Każdy z Was jest Boską świadomością. Nikt nie jest lepszy ani gorszy od drugiego. Każdy przynależy do jedności i jesteście identycznymi kawałkami całości. Gdy szukacie Boga jako istoty najwyższej nie odnajdziecie go, ponieważ taka istota najwyższa nie ma swojego miejsca w bycie. Ale gdy zauważacie Boskość we wszystkim co jest, jesteście na dobrej drodze do waszego osobistego wzniesienia.
Kamień wcale nie jest czymś gorszym, tylko dlatego, że jest kamieniem. Zwierzę nie jest czymś niższym, tylko dlatego, że jest zwierzęciem. Złoczyńca nie czymś godnym potępienia, tylko dlatego, że jest nieświadomy swojej boskości. Gdy postanowicie patrzeć na życie i wypatrywać i znajdować istotę najwyższą we wszystkim, osiągniecie szybciej to co jest tak drogie waszemu sercu, na co inni muszą jeszcze czekać.
Dlatego Wielką prawdą jest to, że wszystko co istnieje jest sobie równe i nic nie wyodrębnia tej równości. Kwestią następną, którą potrzebujecie wiedzieć jest wiedza o Energii. Wiedza ta wiąże się z osobistym tworzeniem własnej rzeczywistości jak i wzniesieniem.

Wszystko jest Energią i nie ma nic, co by tą energią nie było. Wasza boska ześrodkowana energia świadomości, którą nazywacie imieniem: Ja, jest stale podłączona pod energię wszystkiego co istnieje.

A więc krótko rzecz ujmując energia, która znajduje się obok was jest podłączona pod waszą świadomość i zachowuje się w zgodzie z nią.

Jeżeli jesteście zdenerwowani energia ta również zachowuje się gwałtownie. Jeżeli jesteście szczęśliwi energia zachowuje się w zgodzie z Wami.

A teraz dochodząc do sedna tego przesłania, chciałbym wam powiedzieć rzecz najważniejszą prowadzącą do waszego osobistego wzniesienia. Prawdziwym, najwyższym i naturalnym stanem Boga jest Miłość do wszystkiego. Co przez to rozumiemy? To, że Bóg kocha wszystko co istnieje. A dlaczego? Ponieważ jak mógłby czegoś nie kochać skoro wszystko jest Nim? Myślisz że kamień cię nie kocha, ponieważ nie ma ust aby to wyrazić? Myślisz, że zwierzę, które nic nie mówi nie darzy cię uczuciem miłości? Myślisz, że roślina, która tak pięknie rośnie nie napaja Cię Miłością gdy na nią patrzysz? Myślisz dla kogo to robi? Dla Ciebie przekazując swoją czystą miłość. Czy ty tego nie dostrzegasz? Pomyślcie jak Bóg może kogokolwiek nienawidzić? Czy ty nienawidzisz swojej ręki tylko dlatego że jest ręką? Albo oka tylko, że jest okiem i pełni inną funkcję od ręki? Wszystkie części twojego ciała spełniają jakąś rolę i razem działają znakomicie. Czyż tak nie jest? Tak samo dzieje się z całością Wszystkiego co istnieje. Bóg widzi to jako doskonale działający mechanizm we wnętrzu jego ciała, czy wy tego jeszcze nie dostrzegacie?
A teraz, jak zachowywała by się energią gdy wy jako jednakowe części Boskie pokochalibyście się nawzajem, lub spróbowaliście pokochać drugiego człowieka tylko dlatego że jest człowiekiem, zwierzaka tylko dlatego, że jest zwierzakiem
i roślinę tylko dlatego, że jest rośliną? Energia, która znajduje się obok was i jest wszystkim co istnieje zamieniłaby się w Boskie cząstki w waszym życiu i dostarczyłaby wszystko czego potrzebujecie. Wasze życie przekroczyłoby granicę zdrowego rozsądku. Wasze wzniesienia byłoby pewne i szybkie. Dotarlibyście do piątego wymiaru i jeszcze dalej. To takie proste. To takie sprawiedliwe i naturalne.

Proszę rozważcie to co tutaj przeczytaliście”.
23-09-2012, 21:52
Reply


Wiadomości w tym wątku
Prawdziwym, najwyższym i naturalnym stanem Boga jest Miłość do wszystkiego - przez wilk1610 - 23-09-2012, 21:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB