Pakt z demonem
Autor Wiadomość
NTCculaltor Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Pakt z demonem
@edit: znak tego demona wyglądał tak jak w moim avatarze, może się przyda.

Dzień dobry, jestem nowy i z góry przepraszam jeśli napisałem w złym dziale, ale na gwałt potrzebuję pomocy.

Kompletnie nie znam się na magii, ale próbowałem przyzwać demona. Byłem do tego strasznie sceptycznie nastawiony i zrobiłem to właściwie z czystej ciekawości. Najpierw nie mogłem znaleźć nic treściwego na ten temat, głównie jakieś dziwne symbole. Jednak w końcu natrafiłem na jakiś tekst zatytułowany " the red dragon" . Było tam strasznie dużo instrukcji więc postanowiłem większość pominąć (np zabicie kozła było dla mnie nieosiągalne) jednak odmówiłem wszystkie potrzebne modlitwy i wziąłem te kilka wymaganych rekwizytów. Nie będę też przeczyć, że mój angielki nie jest perfekcyjny więc może coś też źle zrozumiałem. Zaczekałem aż rodziców nie będzie w domu, narysowałem święconą kredą (zostało trochę do pisania na drzwiach) na dużej kartce (którą potem położyłem na podłodze) tą dziwną gwiazdę Dawida i odprawiłem wszystkie opisane w tej książce czynności. Miałem też trochę kadzidełek i czarne lustro, które pomalowałem czarną farbą (gdzieś wyczytałem, że może być potrzebne aby ujrzeć demona) Na początku oczywiście nic się nie stało, ale gdy miałem już zrezygnować w lustrze pokazał się jakiś... chyba demon. Wybrałem z tej książki Claunecka bo wydawał mi się najciekawszy. Gdy się pojawił zaproponował zawarcie paktu, a w książce nic o tym nie było. Próbowałem jeszcze odmawiać jakieś teksty z tej książki, ale nic nie działały, nie chciał też odejść gdy mówiłem jakiś tekst, który ma niby pozwolić mu odejść czy coś takiego (jeśli dobrze zrozumiałem), ale on nie chciał. bałem się wyjść z tej gwiazdy, którą wyrysowałem bo niby ma ona chronić, w końcu spanikowałem i zgodziłem się na owy pakt. Poprosiłem o dużo pieniędzy (niestety nie sprecyzowałem ile), demon jeszcze powiedział, ze mam 10 lat życia a potem zabierze mi duszę. Poza tym po otrzymaniu bogactwa mam mu oddać pierwszą monetę jaka dotknę, a potem pierwsza jaką dotknę każdego pierwszego dnia nowego miesiąca, nie mam pojęcia po co mu to. Dodał też, że jeśli tego nie zrobię to pakt będzie złamany i stracę moją duszę wcześniej. Dopiero po tym odszedł.

Na początku jeszcze myślałem, ze to może od tych kadzidełek, ze może się nawdychałem dymu, ale kilka dni później znalazłem plastikową torbę a w niej dużo plików z banknotami, zabrałem je do domu i ukryłem, boje się trochę ją otwierać. Tego samego dnia byłem w sklepie i dotknąłem kilku monet, omal bym nie zapomniał, ze miałem mu oddać pierwszą, przypomniałem sobie dopiero przy kasie. Nie byłem do końca pewien czy to ta, którą wybrałem była na pewno pierwszą przede mnie dotkniętą ani jak mu ja oddać. w końcu wyrysowałem taki sam znak jakiego używałem do paktu z nim i zostawiłem monetę (było to 50gr), nie było już rano więc chyba wszystko jest w porządku.

kilka dni zastanawiałem się co zrobić, ale nie wiem. Nie chcę tych pieniędzy, nie chcę tracić mojej duszy. Ja chcę iść do nieba. Od teraz będę bardzo religijny, będę się modlił i chodził do kościoła, tylko mi pomóżcie. Można jakoś odzyskać duszę? Zerwać pakt? Albo chociaż zmusić demona do unieważnienia go?
Bardzo proszę o pomoc, boje się powiedzieć rodzicom co zrobiłem Smutny

Przepraszam tez jeśli tekst jest chaotyczny, ale naprawdę nie wiem co zrobić, jestem strasznie zdenerwowany i mam nadzieję, ze ktoś tutaj mi pomoże.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2015, 23:02 {2} przez Szczęściarz.)
12-09-2015, 22:03
Znajdź Posty Reply

Wiadomości w tym wątku
Pakt z demonem - przez NTCculaltor - 12-09-2015, 22:03
RE: Pakt z demonem - przez qert - 12-09-2015, 22:15
RE: Pakt z demonem - przez Hermeta - 12-09-2015, 22:19
RE: Pakt z demonem - przez Evander - 13-09-2015, 00:12
RE: Pakt z demonem - przez Iymarela - 13-09-2015, 00:47
RE: Pakt z demonem - przez Damian_Blaszak - 13-09-2015, 07:03
RE: Pakt z demonem - przez Realista - 13-09-2015, 15:43
RE: Pakt z demonem - przez Arthas - 13-09-2015, 15:57
RE: Pakt z demonem - przez Void - 13-09-2015, 16:57