Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podświadomość w trakcie snu
Autor Wiadomość
Pulgum Offline
Użytkownik

Liczba postów: 14
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 6 razy w 5 postach
Podświadomość w trakcie snu
Witam!
Zwracam się do Was z pytaniem, które już przez trochę czasu mnie nurtowało. Otóż: Czy możliwym jest, żeby w trakcie snu (świadomego snu) wmówić naszej podświadomości nasze prośby/zadania, których oczekujemy od niej? Tak jak dzieje się to w trakcie tworzenia sigili, z tym że w śnie mamy chyba większy dostęp do podświadomości.
Sigil ma za zadanie pokazać podświadomości co chcemy osiągnąć, jest narzędziem dzięki któremu komunikujemy się z podświadomością. W trakcie snu nie potrzebujemy już tego "narzędzia", więc moim zdaniem można w trakcie ld zasiać nasze polecenie do umysłu.
Ale tutaj natrafiam na kolejne pytanie... W jaki sposób mam to niby zrobić? Przypuścimy, mam ld i... i co dalej? Próbowałem z tym eksperymentować. Chciałem przywołać moją podświadomość, żebym mógł z nią porozmawiać we śnie i w taki sposób jej przekazać co chcę od niej. Niestety nie udało mi się jej przywołać... Tzn. W trakcie jak ją wołałem, pojawił się kot. Nawet myślałem, że pod taką postacią ukryła się moja podświadomość, lecz nawet jeśli to zwierzak szybko uciekł przede mną... A wydaje mi się, że i tak rozmowa nic by nie dała, ponieważ podświadomość, z tego co wiem, ma dziwny sposób przekazywania informacji i też trzeba w dziwny sposób dawać jej je.
Inną próbą było wmówienie (powtarzanie, afirmowanie), w trakcie ld, sobie tego co chcę osiągnąć. I tu tylko udało mi się osiągać lepsze zapamiętywanie snów przez 3 dni. Zawsze coś ale lepsza pamięć snów nie była moim jedynym "życzeniem", a tylko te się spełniło.
Będę jeszcze ćwiczył z afirmowaniem we śnie ale tu pojawia się moja wątpliwość. Czy możliwym jest dać, w ten sposób, prośbę do podświadomości, która byłaby długo czasowa (w sensie trwała/potrzebowałaby więcej niż 3 dni)?
20-12-2015, 12:38
Znajdź Posty Reply

Wiadomości w tym wątku
Podświadomość w trakcie snu - przez Pulgum - 20-12-2015, 12:38
RE: Podświadomość w trakcie snu - przez Oth - 20-12-2015, 13:40
RE: Podświadomość w trakcie snu - przez Olimpia - 20-12-2015, 13:54
RE: Podświadomość w trakcie snu - przez xao - 20-12-2015, 15:00
RE: Podświadomość w trakcie snu - przez Gauge - 21-12-2015, 21:22
RE: Podświadomość w trakcie snu - przez Olimpia - 25-12-2015, 23:22
RE: Podświadomość w trakcie snu - przez Unebris - 22-12-2015, 17:27
RE: Podświadomość w trakcie snu - przez Bvizard - 25-12-2015, 23:39
RE: Podświadomość w trakcie snu - przez Oth - 26-12-2015, 00:26