Od czegoś trzeba zacząć
Autor Wiadomość
SylwiaSeeker Offline
Seeker

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Od czegoś trzeba zacząć
Im dłużej żyję, tym więcej widzę różnic między ludźmi, a konsekwencje tych różnic coraz częściej przybierają formę pewnego schematu.
Osoby bez wiary w siły nadprzyrodzone, czy zjawiska niewytłumaczalne, mają konkretne i bardzo do siebie podobne poglądy, styl życia i opinie na temat tych, którzy w te rzeczy wierzą.
Ja zdecydowanie jestem po tej wierzącej stronie i mam nadzieję, że udzielanie się na tym forum i rozmowy z Wami wzbogacą moją wiedzę, myśli i światopogląd.

Wierzę w duchy, sny i magię. Zresztą, tego nawet nie można nazwać wiarą, bo jak sama zawsze powtarzam: tym rzeczom nie potrzeba naszej wiary ani niewiary- one po prostu są.
Osoby sceptyczne w moim najbliższym otoczeniu jedynie utwierdzają mnie w pewności, że świat nadprzyrodzony istnieje. Łatwiej bowiem jest pozostać w cieniu sceptycyzmu, niż przyjąć do wiadomości pewne alternatywne wersje świata.

Mam pewne doświadczenie w pracy ze snami, doświadczyłam też spotkań/odwiedzin tworów nie z tego świata. Mam nadzieję, że moja rejestracja na tym forum okaże się dobrą decyzją, a także, że wykażenie się cierpliwością i chęcią pomocy początkującej osobie Uśmiech Nie chciałabym tu narobić bałaganu.

Sylwia
Szukając inspiracji...
http://tumblemind.blog.pl/:jump:
01-05-2017, 17:34
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Szczęściarz

Wiadomości w tym wątku
Od czegoś trzeba zacząć - przez SylwiaSeeker - 01-05-2017, 17:34
RE: Od czegoś trzeba zacząć - przez Nilvan - 01-05-2017, 22:28
RE: Od czegoś trzeba zacząć - przez LupusAlbum - 02-05-2017, 10:07
RE: Od czegoś trzeba zacząć - przez Olimpia - 02-05-2017, 21:22
RE: Od czegoś trzeba zacząć - przez SylwiaSeeker - 02-05-2017, 22:08