Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Magia Naturalna › Magia Ziemi › Magia Kamieni v
1 2 3 Dalej »

Srebro

Strony (2): 1 2 Dalej »
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Srebro
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,283
Dołączył: Sat Sep 2012
Reputacja: 97
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Wodniś ^^
Praktykowany rodzaj magii:
Magia Naturalna

Podziękowania: 680
Podziękowano 606 razy w 578 postach
Post: #1
Srebro
Srebro to metal Księżyca. Są dobre dla osób interesujących się rozwojem duchowym bo srebro (jak i platyna) pobudzają naszą intuicję i zdolność jasnowidzenia, srebro uczy jak pokonać lęki i uprzedzenia, ma też zdolności uzdrowicielskie i ponoć chroni przed złymi duchami, przyciąga przyjaznych ludzi i pomaga zapanować nad nerwowymi sytuacjami.
Dobrze nosić srebro kiedy kobieta chce zajść w ciąże albo jak opiekujesz się innymi ludźmi/zwierzętami.
Mało tego w dawnych czasach srebro było eliksirem długowieczności...
Jak to się stało, i czy to prawda? Cytuję ze źródła http://www.paranormalium.pl/magia-srebra...tykul.html :

''Od niepamiętnych czasów wielcy mędrcy zajmowali się problemem wydłużenia życia człowieka. Poszukiwali substancji, która pozwoliłaby jak najdłużej utrzymać dobrą kondycję ciała i umysłu. Znalezienie eliksiru długowieczności nie było zadaniem łatwym, wymagało wiedzy i żmudnej pracy. Przetestowano działanie wielu tysięcy substancji. Nieliczni osiągnęli sukces. Eliksirem długowieczności okazało się nie tylko złoto, ale i srebro. Nieskazitelnie czyste, poddane specjalnemu procesowi przechodziło w stan, który umożliwiał wniknięcie do każdej komórki ludzkiego ciała. Mikrodrobinki metalicznego srebra działały jak eliksir zdrowia i długowieczności!''
23-09-2012, 20:44
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Atria Offline
Luperkal

Liczba postów: 231
Dołączył: Mon Mar 2014
Reputacja: 7
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: aquarius
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Srebro
Mam tylko wielką nadzieję, że nikt nie postanowi i dziś używać srebra w charakterze eliksiru długowieczności. Po konsultacji z chemikiem nauczającym u nas - tak, stosowanie srebra przez wprowadzenie go do organizmu na dłuższą metę jest zabójcze. Choć pomysły na takie eliksiry były różne, choćby rtęć z takim zapałem stosowana gdzie się dało.

Dodam, że ze srebra wykonuje się (zamiennie ze złotem) również Pentagram Salomona chroniący przed niebezpieczeństwami i służący do rozkazywania duchom.

- Kiedy stoisz na krawędzi wszystkiego, co znasz i rozumiesz, i masz zrobić krok w ciemność tego, co nieznane, wiara pozwala ci mieć pewność, że stanie się jedna z dwóch rzeczy.
- Jakich, panie? - zapytał Aksymand.
- Albo staniesz na stałym lądzie, albo nauczysz się latać - zaśmiał się Horus i skoczył.
Graham McNeill Fałszywi Bogowie
25-11-2014, 22:00
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
tupajda Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 1,048
Dołączył: Tue Aug 2014
Reputacja: 19
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 238
Podziękowano 215 razy w 149 postach
Post: #3
RE: Srebro
(23-09-2012, 20:44)Olimpia napisał(a): Nieskazitelnie czyste, poddane specjalnemu procesowi przechodziło w stan, który umożliwiał wniknięcie do każdej komórki ludzkiego ciała. Mikrodrobinki metalicznego srebra działały jak eliksir zdrowia i długowieczności!

Nanosrebro? Na pewno działa leczniczo.
26-11-2014, 11:26
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,283
Dołączył: Sat Sep 2012
Reputacja: 97
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Wodniś ^^
Praktykowany rodzaj magii:
Magia Naturalna

Podziękowania: 680
Podziękowano 606 razy w 578 postach
Post: #4
RE: Srebro
Jak się używa srebra to najpierw skóra się staje sie szara, a potem srebrna... a potem może prowadzić do śmierci.

Podobno jeśli używa się go rzadko to działa leczniczo, ale ja tam wole nie sprawdzać.

Pisałam o tym, ale jakimś cudem to znikło... pewnie modzi znowu namodzili. xD

Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
26-11-2014, 11:38
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
aim72 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 105
Dołączył: Tue Mar 2014
Reputacja: 12
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Rybak Małpa
Praktykowany rodzaj magii:
Conscientiam Magicam methodus.

Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #5
RE: Srebro
Srebro doskonale przewodzi energię i należy do minerałów "Aurycznych". W średniowieczu wierzono, że srebro i złoto posiadają aurę, przez co stały się minerałami sakralnymi. Wyrabiano ze srebra pierścienie i naszyjniki gdyż uważano, że taka biżuteria reguluje przepływ witalności przez ciało i duszę. Przekonania te miały swe podłoże w wierzeniach o sakralności krwi. Krew, srebro i złoto posiadają aurę co przez długie wieki było tematem tabu.

Tantum magica dat occasio. Uti mutat praeterito et universum aptare est ad commendatur virtus. Uti mutatio fatum futura immutatio. Aperite portas et uti magica ritualibus ad facite mutatio it tempus.
26-11-2014, 12:20
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Shadow Niedostępny
Użytkownik

Liczba postów: 273
Dołączył: Mon Jul 2015
Reputacja: 4
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Wodnik, chiński-tygrys
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 0 postach
Post: #6
RE: Srebro
Możecie się z tym nie zgodzić ale ja uważam, że srebro ściaga ze mnie ból. Nosze srebrny łańcuszek, taki jakby płaski, średniej wielkości bo waży 21g, ale działa znakomicie. Ból odczuwam w minimalm stopniu, kiedy go zdejme nasila sie, a po ponownym założeniu ustępuje. Ale ma to wade estetyczne, przejmując ból srebro ciemnieje/czarnieje i ciężko to wyczyścić. Barwa powraca jakiś czas po ustąpieniu bólu lub zdjęciu łańcuszka. Nie tylko mi pomaga tak srebro... jak myślicie to działanie samego srebra czy czegoś jeszcze do tego użyto. Łańcuszek dostałem w prezencie więc nie wiem czy ktoś go lekko nie zmodyfikował
15-07-2015, 16:41
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,283
Dołączył: Sat Sep 2012
Reputacja: 97
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Wodniś ^^
Praktykowany rodzaj magii:
Magia Naturalna

Podziękowania: 680
Podziękowano 606 razy w 578 postach
Post: #7
RE: Srebro
Działanie srebra, też tak mam. :)

Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
15-07-2015, 17:56
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Shadow Niedostępny
Użytkownik

Liczba postów: 273
Dołączył: Mon Jul 2015
Reputacja: 4
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Wodnik, chiński-tygrys
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 0 postach
Post: #8
RE: Srebro
Dałoby sie jakoś wzmocnić taki łańcuszek. Naładować albo jakiś rytułał w miare nie groźny, coś co da mu dodatkowe możliwości. Skoro samo srebro dobrze działa, a i tak sie je nosi, można by wykorzystać je jeszcze do czegoś. Takie 2 w jednym
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2015, 18:06 {2} przez Shadow.)
15-07-2015, 18:00
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,283
Dołączył: Sat Sep 2012
Reputacja: 97
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Wodniś ^^
Praktykowany rodzaj magii:
Magia Naturalna

Podziękowania: 680
Podziękowano 606 razy w 578 postach
Post: #9
RE: Srebro
Można go naładować wystawiając na światło Księżycowe podczas Pełni.

Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
15-07-2015, 18:05
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Shadow Niedostępny
Użytkownik

Liczba postów: 273
Dołączył: Mon Jul 2015
Reputacja: 4
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Wodnik, chiński-tygrys
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 0 postach
Post: #10
RE: Srebro
Wystarczy tylko wystawić na promienie? Ma to być na zewnątrz czy wewnątrz przy oknie? Naładowanie zależy od pojemności łańcuszka czy ilości dostarczonych mu promieni?
15-07-2015, 18:12
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Strony (2): 1 2 Dalej »


  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.