Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Magia Naturalna › Maście, eliksiry i inne receptury v
« Wstecz 1 2 3 4 Dalej »

Usuwanie związków szkodliwych z krwi [mieszkanka ziołowa]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Usuwanie związków szkodliwych z krwi [mieszkanka ziołowa]
Autor Wiadomość
Irbis Offline
Obserwator

Liczba postów: 322
Dołączył: Sun Sep 2012
Reputacja: 11
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Pogranicze Baran-Byk
Praktykowany rodzaj magii:
Nauki ścisłe, goetyka

Podziękowania: 55
Podziękowano 84 razy w 85 postach
Post: #1
Usuwanie związków szkodliwych z krwi [mieszkanka ziołowa]
(Detoxicatio)

Niekiedy w organizmie gromadzi się zbyt dużo związków szkodliwych, które są przyczyną wielu niekorzystnych objawów. Związki te powstają jako produkty przemiany materii lub też są pochodzenia zewnętrznego (np. środki konserwujące w żywności, zanieczyszczenia wody pitnej, mleka i inne). Nagromadzeniu się tych produktów w organizmie sprzyjają choroby wątrobowe (niedostateczne naturalne odtruwanie), choroby nerek (zbyt skąpe wydalanie moczu), przewodu pokarmowego (zaparcia), serca i krążenia (osłabienie krążenia krwi i jej dopływu do nerek), choroby płuc i oskrzeli (zmniejszenie pobierania tlenu i wydalania dwutlenku węgla). Ujemnymi skutkami są postępujące uszkodzenia niektórych narządów wewnętrznych, w pierwszej kolejności wątroby i nerek, jak również widoczne zmiany skórne (np. świerzbiączka, zaczerwienienie, skłonność do różnego rodzaju wysypek, czyraczności, trądziku i innych).

Zioła są niemal niezastąpionym i skutecznym środkiem powodującym z jednej strony neutralizację związków szkodliwych, z drugiej ułatwiającymi ich wydalanie z moczem, kałem lub potem.
Następująca mieszanka ziołowa zwana "czyszczącą krew" skutecznie usuwa szkodliwe związki z organizmu:

Rp.
Ziele krwawnika
(Hb. Millefolii)
50.0
Ziele bratka polnego
(Hb. Violae tricol.)
50.0
Kwiat stokrotki
(Flor. Bellidis)
50.0
Kwiat jasnoty białej
(Flor. Lamii albi)
50.0
Korzeń mniszka
(Rad. Taraxaci)
50.0
Korzeń łopianu
(Rad. Bardanae)
50.0
Liść poziomki
(Fol. Fragariae)
50.0
Liść brzozy
(Fol. Betulae)
50.0
Liść maliny
(Fol. Rubi idaei)
50.0
Szyszki chmielowe
(Strobili Lupuli)
20.0
Kwiat nagietka
(Flor. Calendulae)
20.0

Zioła zmieszać, wsypać łyżeczkę na szklankę wrzątku, zaparzać pod przykryciem 20 min, przecedzić; pić gorące 1-2 razy dziennie przed jedzeniem.

Zalecanie praktyczne:
1.Unikać w pożywieniu pokarmów zawierających dużo cholesterolu oraz tłustych sosów i smażonych mięs.
2.Jeść dużo jarzyn, owoców, szczególnie jabłek.
3.Pić codziennie szklankę naparu z rumianku ekspresowego, osłodzonego łyżeczką miodu.
4.Pić przed snem szklankę gorącego mleka z miodem.
5.Pić przez 5 dni po szklance fermentowanych drożdży (przerwać na 10 dni).
6.Korzystać umiejętnie z opalania się latem lub stosować 1-2 min naświetlania lampą kwarcową.
7. Brać często kąpiele ziołowe (ziele krwawnika, szałwii, liść babki lancetowej, kwiaty nagietka i stokrotki po 20 g na jedną kąpiel).

źródło: książka-autor O.G F Sroka.[/align]

"Nie robisz magii jeżeli nie współpracujesz z duchami. Jak najdalej od New Age."
25-01-2013, 01:20
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Iza6 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 75
Dołączył: Mon Sep 2012
Reputacja: 3
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Koziorożec
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 20
Podziękowano 15 razy w 21 postach
Post: #2
RE: Usuwanie związków szkodliwych z krwi [mieszkanka ziołowa]
Zioła są najlepsze, można też (przy usuwaniu zanieczyszczeń) jeść cytrusy, pić herbatę zieloną, która niestety powoduje niedobór żelaza w organizmie, co prowadzi do anemii, czy też czerwoną-bardziej polecaną przy potrzebie przyśpieszenia metabolizmu. Polecam antyoksydanty opóźniające proces starzenia się komórek, przeciwdziałające utlenianiu się, niszczące wolne rodniki. :)
25-01-2013, 12:09
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,283
Dołączył: Sat Sep 2012
Reputacja: 97
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Wodniś ^^
Praktykowany rodzaj magii:
Magia Naturalna

Podziękowania: 680
Podziękowano 606 razy w 578 postach
Post: #3
RE: Usuwanie związków szkodliwych z krwi [mieszkanka ziołowa]
Żelazo można nadrobić. :)

Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
25-01-2013, 12:38
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
~UtkaneZWyobrazen
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #4
RE: Usuwanie związków szkodliwych z krwi [mieszkanka ziołowa]
Ja bym jeszcze kilka innych ziół dodał. :P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2013, 01:15 {2} przez Olimpia.)
28-01-2013, 01:14
Odpowiedz
Podziękowali:
Wojtek Offline
Użytkownik

Liczba postów: 79
Dołączył: Mon May 2013
Reputacja: 2
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #5
RE: Usuwanie związków szkodliwych z krwi [mieszkanka ziołowa]
Tylko się nie zdziwcie, gdy na początku takiej kuracji zaczniecie się beznadziejnie czuć - w końcu syf na wierzch wychodzi. Szczególnie fajnie to przy bratku widać - pryszczy potrafi być wysyp. Poza tym, dużo pić wody i hehbatek ziołowych. Tylko z tymi ziołami nie przedobrzcie.
30-05-2013, 17:24
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Quanti Offline
Użytkownik

Liczba postów: 63
Dołączył: Mon May 2013
Reputacja: 0
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #6
RE: Usuwanie związków szkodliwych z krwi [mieszkanka ziołowa]
Krwawnik, czarny bez, liście brzozy - razem świetnie działają na kaca. xD

Wszystko należy upraszczać jak tylko można, ale nie bardziej.
01-07-2013, 16:25
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.