Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Witchcraft › Poznajmy się v
« Wstecz 1 … 8 9 10 11 12 … 26 Dalej »

Kawa w Warszawie

Strony (3): « Wstecz 1 2 3
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Kawa w Warszawie
Autor Wiadomość
Archon Offline
Użytkownik

Liczba postów: 89
Dołączył: Thu Dec 2015
Reputacja: 5
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:
Anielska Magia

Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 0 postach
Post: #21
RE: Kawa w Warszawie
Mam parę pubo/cawiarnio/pierogodajni. Będę robił listę kto chce i prywatnie wysyłał informację. Ale to dopiero od 15.
Wszystko blisko metra. Także dojazd mam nadzieje będzie w miarę komfortowy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2016, 16:53 {2} przez Archon.)
10-02-2016, 16:53
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
geneq13 Niedostępny
Użytkownik

Liczba postów: 55
Dołączył: Wed Jan 2013
Reputacja: 3
Płeć: Niezweryfikowana
Znak Zodiaku: Lew
Praktykowany rodzaj magii:
Rytuały, klątwy

Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #22
RE: Kawa w Warszawie
Szkoda, że ta Warszawa nie jest na rzut beretem. ;p
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2016, 22:45 {2} przez Neaxx.)
10-02-2016, 16:58
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Hekate Offline
Użytkownik

Liczba postów: 121
Dołączył: Fri Jan 2016
Reputacja: 2
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: -1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #23
RE: Kawa w Warszawie
Koło mnie i tak nie ma metra. :p Ale ja lubię jeździć po Warszawie, więc z mojej strony nie ma problemu co do miejscówki. :)

" Po co py­tać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie,
sam wie naj­le­piej, gdzie idzie, nie muszą za­raz wszys­cy wie­dzieć, gdzie idzie. "
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2016, 22:45 {2} przez Neaxx.)
10-02-2016, 17:15
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 372
Dołączył: Sun Aug 2014
Reputacja: 28
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Strzelec
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: -1
Podziękowano 2 razy w 0 postach
Post: #24
RE: Kawa w Warszawie
Ja niestety w weekend po piętnastym nie mogę. Ale jeżeli ktoś ma się ochotę spotkać w ten. To zapraszam.

[Obrazek: apolud5d75d.png]
10-02-2016, 23:43
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Archon Offline
Użytkownik

Liczba postów: 89
Dołączył: Thu Dec 2015
Reputacja: 5
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:
Anielska Magia

Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 0 postach
Post: #25
RE: Kawa w Warszawie
Dobra mam wszystkie informację o sobie. Teraz informację o was.
Kto chciałby się spotkać?
I czy wygodniej było by wam się spotkać w środku tygodnia czy weekend?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2016, 22:45 {2} przez Neaxx.)
16-02-2016, 02:03
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
tupajda Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 1,048
Dołączył: Tue Aug 2014
Reputacja: 19
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 238
Podziękowano 215 razy w 149 postach
Post: #26
RE: Kawa w Warszawie
Wygodniej na weekend, ale teraz jestem zbyt zabiegany. Jak uzgodnicie termin, to może uda mi się zgrać.
18-02-2016, 21:56
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Archon Offline
Użytkownik

Liczba postów: 89
Dołączył: Thu Dec 2015
Reputacja: 5
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:
Anielska Magia

Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 0 postach
Post: #27
RE: Kawa w Warszawie
Mój termin to 05.03.2016. Warszawa. Jeżeli ktoś chce przyjść, proszę o prywatną wiadomość.
Jest to sobota dzień teściowej idealna okazja żeby się wyrwać z domu.
18-02-2016, 22:07
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Chemognoza Niedostępny
Użytkownik

Liczba postów: 54
Dołączył: Sat May 2015
Reputacja: 6
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #28
RE: Kawa w Warszawie
Jak w Warszawie na kawę to w Biowayu - tam kocur płaci za dwie kawy i ciastko ~10 zł, a ze względu na otwarty dostęp do maszyny, później tak się pląta, wprowadzając chaos, że ostatecznie wypija karton mleka i litr kawy. xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2016, 22:46 {2} przez Neaxx.)
20-02-2016, 12:12
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
tupajda Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 1,048
Dołączył: Tue Aug 2014
Reputacja: 19
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 238
Podziękowano 215 razy w 149 postach
Post: #29
RE: Kawa w Warszawie
Ja 05.03 prawdopodobnie bede w pracy... i mnie tesciowa lubi.
25-02-2016, 20:54
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Strony (3): « Wstecz 1 2 3


  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.