Proszę o pomoc...
Autor Wiadomość
Duzyproblem Offline
Neofita

Liczba postów: 4
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Proszę o pomoc...
Witam. Piszę tu z powodu problemu i pomocy do was. Wiem, że są dobzi ludzie, którzy nie lubią zła i zawsze mogą pomóc jeśli są w stanie. Mój problem polega na tym, że coś mnie opętało. Przez 2 dni czułem się jak w transie. Coś mi wmawiało w podświadomości, same najgorsze rzeczy. Właśnie w tą pierwszą noc nie mogłem spać a najdziwniejsze jest to, że słyszałem u góry( Tam mieszka moja sąsiadka) jakiś rytułał zdawał mi się po łacińsku. Po rytułale zaczęło robić mi się źle, nie przespałem całej nocy, ale to początek. Na drugi dzień około 10 rano zacząłem słyszeć coś z telewizora, jak by te słowa do mnie się kierowały. Po 30 minutach było coś naprawdę najgorszego w moim życiu, czego się nie spodziewałem. Widziałem w telewizorze 3 osoby które mówiły do mnie. Miały duże oczy i zaczeły pytać sie mnie różne rzeczy. Zacząłem się modlić i czytać biblie to robiło mi się źle, a jak podszedłem do małego krzyżyka który wisiał na ścianie to coś w podświadomości powiedziało mi "Nie dotykaj tego". Byłem razem z mamą, mówiłem jej że coś dzieje się ze mną nie dobrego, to jakby była zagłuszona, nie docierały do niej moje słowa normalny koszmar. Później coś weszło we mnie i mną sterowało to był najgorszy dzień w moim życiu. Nie wiem czy to jakaś klątwa czy co... A najgorsze jest to, że moja sąsiadka wozi ze sobą: Lwa, Laleczke starszej Pani w białych włosach i wiedźmę na miotle. Pamiętam jeszcze przed tą akcją co się wydarzyła spojrzała mi w oczy poczułem się dziwnie, tak jakby te oczy co widziałem to były od niej. Podobno druga sąsiadka też w to weszła i robią klątwy. Ostatnio widziałem jedną to patrzyła się prosto w oczy. Nie wiem co mam myśleć już o tym, to mnie chciało zabić chodziłem jak opętany. Do tego jak coś mówiło mi z telewizora to miałem sucho w gardle i chciałem się napić lecz nie mogłem bo wywierało na mnie dziwnie uczucie tak jakby ktos był z tyłu głowy i trzymał ją abym się nie napił. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć.... Nie jestem chory psychicznie , nigdy w życiu nie miałem takiego czegoś. Wszystko jak by połączyło się w całość, słyszałem od sąsiadki z góry jakiś rytułał potem spojrzała się na mnie i do tego w samochodzie ma lalki które opisałem powyżej. Czy ktoś coś wie i mógłby mi pomóc jak to wszystko odwrócić ? Proszę o pytania napewno odpowiem. A i jeszcze u mnie w domu śmierdzi czymś ... Specyficzny zapach zawsze w 2 miejscach. Pozdrawiam

Jeśli temat powinien być w innym miejscu to proszę o przeniesienie.
09-06-2019, 04:00
Znajdź Posty Reply
Duzyproblem Offline
Neofita

RE: Proszę o pomoc...
Do tego coś kazało zapukać mi 3 razy. Byłem tak wyczerpany psychicznie, że stuknąłem, bo nie wiedziałem co się dzieje.
09-06-2019, 04:04
Znajdź Posty Reply
Duzyproblem Offline
Neofita

Jeszcze jak mówiłem przy telewizorze, bardzo szybko ponieważ bałem się, to powiedziało mi że i tak to będzie zapisane. Czuje się czasem tak jakby ta sąsiadka czytała mi w myślach... i w nocy puka mi z góry a mnie od razu lęk i się boje.
09-06-2019, 04:07
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 790
Reputacja: 63
Podziękowania: 137
Podziękowano 605 razy w 142 postach
Amorte,

Koniecznie pobiegnij do psychiatry i zbadaj się pod kątem schizofrenii. To co opisujesz, to typowe objawy schizofrenicznego ataku.

Miałeś kiedyś w dzieciństwie urazy głowy, albo jakieś traumy? Schizofrenia potrafi objawić się po dwudziestym roku życia i to nagle. Koniecznie odwiedź specjalistę, to raczej na pewno nie jest opętanie ani klątwa.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
09-06-2019, 20:04
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: qert
Iluminox Offline
Użytkownik

Liczba postów: 15
Podziękowania: 6
Podziękowano 4 razy w 4 postach
Ciekawi mnie pare rzeczy o których potrzebowal bym więcej informacji. Mogl bys proszę rozwinąć ten fragment "Nie wiem czy to jakaś klątwa czy co... A najgorsze jest to, że moja sąsiadka wozi ze sobą: Lwa, Laleczke starszej Pani w białych włosach i wiedźmę na miotle."? W jaki sposób wozi? Lew jest przedmiotem, zwierzęciem czy fragmentem zwierzęcia?

Piszesz tez ze wszystko polaczylo się w calosc, co masz na myśli?

Mogl bys opisac tez w jaki sposób dochodzi do tych momentow? Co czujesz wcześniej, jak wygląda twoja wizja, fizyczne doznania? Rozumiem ze to nie jest jedno-razowe zdarzenie.

Jak chcesz mogę cie przeskanować i wyslac ci na pw wynik takiego odczytu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2019, 20:38 {2} przez Iluminox.)
04-11-2019, 20:29
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB