Wejście w inne ciało fizyczne
Autor Wiadomość
Mglisty Offline
Neofita

Liczba postów: 5
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Wejście w inne ciało fizyczne
Witam.
Ostatnio rozmyślajac, natknąłem się na pewien pomysł. I stąd rodzi się moje pytanie: czy jest możliwe oobe a następnie wejście w ciało jakiejś istoty żywej i patrzenie jej wzrokiem i czucie to co ona.
Ewentualnie wyjście z ciała i wejście w inne ciało fizyczne.(byc może przygotowane przez kogoś)które gdzieś na nas czeka, ale jeszcze nie umarło. Powiedzmy że jest dobrze zakonserwowane. Następnie powrót do pierwotnego ciała.
Czy może jest to tylko fikcja i fantastyka?
19-06-2019, 19:41
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 790
Reputacja: 63
Podziękowania: 137
Podziękowano 605 razy w 142 postach
RE: Wejście w inne ciało fizyczne
Amorte,

To dwie różne rzeczy.

Można przechwycić to co widzi inna osoba, raz gdzieś kiedyś widziałem ćwiczenia na odbiór bodźców zmysłowych, dawno temu, kiedy miałem na to czas, próbowałem i do pewnego stopnia się udawało.

To drugie to transmigracja. Ciekawy wątek, ale praktycznie nigdzie nie ma dokładniejszych informacji na jej temat.
Teoretycznie powinno to być możliwe, ale jak to zrobić w praktyce?
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
21-06-2019, 11:31
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Nikodem
Mglisty Offline
Neofita

Liczba postów: 5
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 2 postach
RE: Wejście w inne ciało fizyczne
Co do tego drugiego to gdzieś czytałem że istoty pozaziemskie potrafią to wykonać. Robią to aby niemal perfekcyjnie wtopić się w tłum oraz aby móc funkcjonować w naszym środowisku czyli móc oddychać naszym powietrzem i odbierać bodźce od innych osób, rozmawiać a wszystko to w celach wykonania przeróżnych misji.
Oczywiście można napisać wszystko ale jak wiadomo "nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania, są tylko ograniczenia, które to uniemożliwiają".
21-06-2019, 18:19
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB