Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rysował kolory
Autor Wiadomość
Aqeen Offline
Aqua Warrior

Liczba postów: 85
Reputacja: 0
Podziękowania: 13
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Tęcza  rysował kolory
Tajemnice kolorów, w smutku zaklęte, w miłości pragnące, oto i one:

Czerwony:
Pragnął miłości, odpuścił sobie ją i wolał pozostać samotny / wojownikiem / artystą / walczącym na zawsze / męczennikiem
Niektórych ostrzega przed zagrożeniem.
Koloru tego nie da się pokochać, sam w sobie nic nie daje.
Ten kolor pozwala wyładować złość, w wodzie efekt odstresowania.

Pomarańczowy:
Pożądania, wypalił jej lub nie wierzył, że kiedykolwiek dostanie, jako napój pity przez osoby wiedzące świadomie lub nie o zaburzeniu równowagii energetycznej.
Nie da się uwierzyć w jego miłość, można mu pomóc, zakładając pomarańczowe tudzież niebieskie okulary, lub siedząc bez światła jedenaście godzin.

Żółty:
Komunikacji lub przyjaźni, nie wierzył w żadne przebaczenia, ale z jakiegoś powodu chciał żyć dalej. Ostrzega przed zagrożeniem albo chce usunąć ból z innych osób, nawet kosztem ośmieszenie/poniżania. To musiało kiedyś się skończyć. Nikt nie mógł zrozumieć jego słów. Ale w palecie były dwa takie kolory, ten jest wodny, ten niżej brzydki.
Ten kolor pomaga osobom skrzywdzonym i szukającym odpoczynku oraz uspokojenie, ten niżej w palecie szkodzi i denerwuje, jest fałszywy.

Zielony:
To najpiękniejszy kolor, pozwala swobodnie oddychać, kocha za samą obecność, nie odrzuca nikogo. Wrzucony do wody daje pożywienie nawet Amurom, które widziały w nim coś dobrego. Karpie nim nie gardzą, a Szczupaki nie ważą się go atakować.
Niestety zjeść go mogą tylko najwięksi nienawistnicy. Ale zawsze można go pokochać, i oddychać w ciszy razem z nim. Może opowie Ci coś ciekawego, gdy poznasz go bliżej? Ale niektórzy próbują tym kolorem zaszkodzić innym. Nie daj się nim zwabić w pułapkę, ani popaść w niepotrzebną paranoje. On zawsze musi zadbać o twój oddech, bo sam czuje wyrzuty sumienia. Kolor ten piękny jest sam w sobie, co tu dużo mówić.

Niebieski:
Nikt nie wie, skąd o tym wiedziałem, ale ten kolor jest piękny. Zabiera najgorsze uczucia, niszczy strach i stres, kocha jak nikt inny. Pomaga oderwać się nawet od najgorszych myśli. Dwa w dół, trzy w lewo. Od prawej. Co to w ogóle znaczyło? Czy to znaczy, że coś mnie pokochało? A może też chce mu się pić? Nigdy nie mogłem tego zrozumieć, ten kolor jest za piękny, abym go dostał. No chyba że sam go mam, jeśli to może być prawda. I co, teraz mam w to uwierzyć, że tak po prostu dostanę, bo mi się chce poprosić o to? Czasami nawet on nie może kłamać. To jest sen, czy wszechwiedzący męski wojownik? Nie, nawet jemu nie dam się pouczyć, on drwił ze mnie, a może myślał.. Jak ktoś z mieczem w dół w naszyjniku może myśleć? Może powinienem odpocząć? Hermeta zawsze umie wyciszyć dialog wewnętrzny.. Zaraz.. Czemu ja to napisałem? Ryba zawsze umie pływać w każdej wodzie. Jesteś wędkarzem, skoro tu dotarłeś, i nic nie mówisz?

Indygo:
Trzeci od samego dołu i dwa w lewo. Bo tak. Ale co to w ogóle znaczyło? Na to można się gniewać? To można poznać. A może wyobrazić, że ma się w głowie? Ale to zabawne! To wcale nie jest zabawa, nie będziesz mnie denerwował, ani drwił ze mnie!!! To nakrzyczało na mnie? To moja aura? Co to właściwie jest aura? Proszę mówić bardziej zrozumiale. To rozkaz? Nie. Na to można się zdenerwować? Tylko najwięksi zwyrodnialcy potrafią. Aż ciarki przeszły mi na myśl.
Czasem widać ten kolor w książkach, ziemii, przepisach, naturze. Nikt nie wie, co on oznacza. Czarne wokół tego niebieskie zielone lub brązowe, a wokół tego białe i czasem czerwone? Nie, to nie może być prawda. A jeśli zmęczone, to same się zamykają? Nie, on to robi. Nie nudzi go to? To człowiek. Dziwne stworzenie, ale ciekawe same w sobie. Mądre słowa. Nie tutaj, nudne to albo bolesne. Wiedza? Nie chce więcej.
Co to w ogóle znaczyło? Tak wygląda objawienie, czy przepowiednia? Jeśli ona, to od czego, i dlaczego to robi? Jesteś szaleńcem, czy chcesz zobaczyć coś nie dla ciebie? To pograj w trzecią część wiedźmina, też lubię tę ksiażkę. Potrzebujesz słownik?

Fioletowy:
A ja kocham wszystko co istnieje, nie ważne czy to kobieta, mężczyzna, mysz czy krasnolud. Jest śmieszne i nie, bo to jest wyjątkowe jak ja, albo mi się wydaje? Chcesz mnie obrazić, dawaj! Nie boję się! Ha, walczysz z kozą na dwóch krzesłach na scenie. To nie było śmieszne, już koniec. Teraz zakręcisz się w prawo, bo jak tak chce!!! To okrzyk bojowy czy nienawiść tutaj? Nie, a czemu tu przyszłaś? Skąd wiesz że jestem kobietą? Bo kłamię w żywe oczy, a ty nie możesz tam nic zjeść. Poznałaś już mężczyznę w świetle? To Lewitujesz? Ryba w wodzie zawsze Woluje, cokolwiek to znaczy, bo ja tego nie robię, w każdym razie naleśniki masz w trzeciej szufladzie po prawej, sama sobie wybierz. Byłem tam i schowałem żelki, tak, są też niebieskie misie, nie musiałaś pytać. Mężczyzna wszystko umie przewidzieć, chyba że to Krzyś, to on nic nie umie. Wiesz już czemu? Wcale nie był, ja tak nie uważam.

Biały: To naprawdę, czy muszę sprawdzić? Dla mnie, czy nie? Mogę wchłonąć? Nie chcę. Wiem. Ale chcę być szczęśliwy, więc to zrobie. To dar od własnej duszy, czy kobiety, której nie mogę zobaczyć? Cokolwiek to było, bardzo to lubię, kocham, i chcę zachować. Dziękuję, leczące światełko ~~. Zaraz, gdzie zniknęło? A nie jest we mnie, to szczęście, tylko mi się wydawało, że go nie ma. A ty co się tak gapisz w milczeniu? Nie chcesz? To uwierz.

Post Scriptum: Ten kolor może widzieć tylko rysownik, który odkrył swoje powołanie. Jeśli uważasz się za wariata lub coś w tym rodzaju, to nie jest to prawdą, w prawdzie, który wariat szukałby tu czegoś, czego nie można znaleść na internecie w forum "rzemiosło duszy" ze znakiem mocy po prawej stronie, podpisanym "Magia i Ezoteryka". Te obrazki w tle też mi się podobają. Narysuj mi baranka! Już mam swojego, dziękuję ^#^. Ale dla Ciebie mogę narysować niebieskiego konia, widzisz go? To jesteś normalny, bo list od artysty można widzieć tylko oczami wyobraźni lub miłości, której tu nie zobaczysz, ale możesz narysować.
Rozkazuje Ci, życz sobie wszystkiego dobrego. ...
20-07-2019, 00:38
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB