Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proszę o wsparcie
Autor Wiadomość
Diana Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Proszę o wsparcie
Dzień dobry, wiem, że takie prośby nie cieszą się tutaj dobrą sławą, ale jednak postanowiłam spróbować... 

Potrzebuje pomocy w przyciągnięciu z powrotem byłego partnera. Nie chodzi o żadne ciężkie uroki, bardziej o coś takiego, żeby przypomniał sobie dobre chwile ze mną, abym wkradła się do jego myśli, aby po prostu przypomniał sobie to uczucie, jakie niegdyś nas łączyło. Myślę, że coś z naszego związku może jeszcze być, ale potrzeba jakiegoś bodźca, który zmusi go do przemyślenia sprawy raz jeszcze, a jest on bardzo uparty i to musi być faktycznie coś mocniejszego niż zwykła rozmowa, itp. 

Nie mam złych intencji, nie chce rozwalać nikomu życia. Chciałabym mieć szansę naprawić błędy i przypomnieć partnerowi, jak było nam wspaniałe razem. Chcę móc obdarzyć go uczuciem, troszczyć się o niego i poczuć to samo z jego strony raz jeszcze. 

Chciałabym móc sama zrobić coś takiego, ale jestem kompletnym laikiem i mam wrażenie, że zanim nauczę się robić takie rzeczy będzie już "po herbacie" Smutny

Jeśli jest tu ktoś, kto być może z dobrego serca mógłby mi pomóc, proszę o informację na priv.
04-08-2019, 14:28
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB