Witam
Autor Wiadomość
LiOnReD Offline
Użytkownik

Liczba postów: 16
Reputacja: 1
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 0 postach
Witam
Witam wszystkich.
Jestem nowym adeptem magii.
Prócz stworzenia psi-balla ( czy jakoś tak ) nic jeszcze ciekawego nie zrobiłem.

Trafiłem tutaj całkiem przypadkowo i na początku myślałem, że to jakieś żarty albo chodzi o jakąś grę czy coś w tym rodzaju.

A jednak mnie to wciągnęło i zostałem na dłużej studiując magie.

A tak na marginesie czemu jeszcze o niej nie słyszałem !!

I jeszcze jedno pytanie,

po jakim czasie zaczęliście widzieć energie i/lub ją wyczuwać od momentu startu.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-20-2012, 16:12 {2} przez Olimpia.)
11-20-2012, 15:50
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,022
Reputacja: 86
Podziękowania: 904
Podziękowano 1250 razy w 612 postach
RE: Witam
Siemasz, witam na forum i gratuluje obalenia stereotypu oraz stworzenia pierwszego psi balla. ^^

O magii nie słyszałeś bo... jest wiele powodów. xD Ale jak widzisz magowie/czarownice wcale nie wyginęli i nawet nie wiesz kiedy koło nas przejdziesz na ulicy. xD

Co do widywania energii, jeśli nie otworzysz szóstej czakry zwanej Trzecim Okiem to nie będziesz widział energii, jednak często adept sobie nie radzi z konsekwencjami które następują po jego otwarciu, zaczniesz nie tylko widzieć energię... Co do wyczuwania energii psi balla na ogół wychodzi za pierwszym razem, a wyczuwanie energii ogólnie (poczuć energię przedmiotów, ludzi itp.) to na ogół nie wychodzi od razu ale bardzo szybko. Pamiętaj że każdy się rozwija w swoim tempie, jedne rzeczy przychodzą szybko inne jak powoli.

PS: Mam dla Ciebie ważną radę jeśli nie jesteś buntownikiem mającym wszystko i wszystkich w dupie jak np. ja to trzymaj język za zębami i nie mów nikomu czym się zajmujesz (magią) i że ona istnieje. A już w szczególności i to koniecznie bez względu czy masz w dupie czy nie, nie mów nikomu komu nie ufasz o swoich postępach magicznych (psi balle itp.) bo możesz skończyć u psychiatry.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
11-20-2012, 16:27
LiOnReD Offline
Użytkownik

O trzecim oku już trochę czytałem, że małe dzieci je mają i zwierzęta, ale dzięki za rade.

A poza tym słyszałeś kiedyś o "Jaskini Platona" ( przerabia się to w szkołach na lekcji J.polskiego )

Nie będę teraz opowiadał tej "historii" ale o to chodzi, że większość ludzi widzi zakłamany świat a ja na przykład chciałbym widzieć świat takim jaki jest a nie jak ktoś nam go dyktuje.
"Po co ci oczy jeżeli nie umiesz patrzeć, po co ci uszy jeżeli ich nie nadstawiasz ".

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-20-2012, 16:40 {2} przez Olimpia.)
11-20-2012, 16:36
~UtkaneZWyobrazen
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Hej. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-20-2012, 16:40 {2} przez Olimpia.)
11-20-2012, 16:37
~Klakierokles
Niezarejestrowany

Podziękowania:
>słyszałeś
Haha, Olimpia stała się mężczyzną.
Witam na forum. : )
11-20-2012, 16:38
wena Offline
Leniwa Szumowina

Liczba postów: 391
Reputacja: 13
Podziękowania: 64
Podziękowano 72 razy w 32 postach
witam witam :D
"Pamiętaj: w co umysł może uwierzyć, to umysł może osiągnąć...." = Napoleon Hill

----------------------------

[Obrazek: tumblr_omilcy7mzi1ue04pxo1_250.gif]
11-20-2012, 16:45
LiOnReD Offline
Użytkownik

Już od początku się boje, że ktoś mnie złapie np. rodzinka, zwłaszcza ta strona główna z pentagramem w tle.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-20-2012, 16:55 {2} przez Olimpia.)
11-20-2012, 16:49
~Trida
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Hejo. Uśmiech
Na każdego przyjdzie czas. Uśmiech
Ja pierw zaczęłam się interesować magią a później się dowiedziałam, że to magia w gruncie rzeczy. Uśmiech
ale... 'wszystkie drogi prowadza do ...' Oczko

(11-20-2012, 16:49)LiOnReD napisał(a): Już od początku się boje ,że ktoś mnie złapie np. rodzinka, zwłaszcza ta strona główna z pentagramem w tle

Ajjj Oczko przestań. Uśmiech Ludzie boją się pentagramu, bo myślą, że to sami sałatanisci (specjalnie przekręcone) a pentagram jest znakiem ochronnym. Oczko

U mnie rodzice też gadają, że mam kadzidła, świece, kamienie, karty itd dlatego mam pochowane. Jeśli głośno o tym nie mówię to wszystko jest w porządku Uśmiech a o tym, że zajmuję się magią wie garstka osób zaufanych. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-20-2012, 16:57 {2} przez Olimpia.)
11-20-2012, 16:49
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,022
Reputacja: 86
Podziękowania: 904
Podziękowano 1250 razy w 612 postach
Emm... Nie słyszałam o Jaskini Platona, my tego nie przerabialiśmy albo nie pamiętam... Możliwe że byłam zajęta jakąś inną lekturą szkolną która była zadana miesiąc temu albo inną książka... (zawsze robiłam przekór, mitologię grecką przeczytałam dopiero wtedy jak usłyszałam że już po terminie). xD

(11-20-2012, 16:36)LiOnReD napisał(a): Nie będę teraz opowiadał tej "historii" ale o to chodzi, że większość ludzi widzi zakłamany świat a ja na przykład chciałbym widzieć świat takim jaki jest a nie jak ktoś nam go dyktuje.
"Po co ci oczy jeżeli nie umiesz patrzeć, po co ci uszy jeżeli ich nie nadstawiasz ".

No i tym sposobem zarobiłeś sobie u mnie plusa... ^^

PS: Bać się nie musisz, ezoteryka to religia a jest wolność religii... A pentagram to pentagram, pentagram satanistyczny to pentagram satanistyczny - to nie jest to samo, ten nasz pentagram to symbol pięciu żywiołów, Magii Naturalnej.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
11-20-2012, 16:51
~Mowias
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Mleko jajko i kapusta
Wita Cię Darak
U którego głowa pusta. :D
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-20-2012, 16:58 {2} przez Olimpia.)
11-20-2012, 16:52

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB