Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o rytuał
Autor Wiadomość
Merida Offline
Neofita

Liczba postów: 7
Reputacja: 0
Podziękowania: 6
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Prośba o rytuał
Hejjj. Mam prośbę. Czy ktoś mogłby zrobić dla mnie rytuał na przyciągnięcie konkretnej osoby? Czytałam forum,znalazłam kilka i próbowałam sama. Próbowałam z ręką na sercu! I kicha. Nie umiem,nie wychodzi mi, nie spełniają się. Zawsze jestem pełna wiary,że tym razem się uda,a jednak nie.... Nie ufam ludziom,zresztą nikomu. Nawet sile wyższej,wiec to może być moją blokadą. Nie wiem...Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. Bardzo tęsknie za tym konkretnym "kimś". Nie widzieliśmy się już rok. Czy ktoś mógłby to dla mnie zrobić? Pozdrawiam
18-08-2019, 21:11
Znajdź Posty Reply
Merida Offline
Neofita

RE: Prośba o rytuał
Nikt? Serio? Jako laik, który probuje,a ktoremu nie wychodzi liczyłam na pomoc. Chociaż taką najmniejszą....
13-10-2019, 09:23
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,084
Reputacja: 85
Podziękowania: 860
Podziękowano 1360 razy w 674 postach
A dlaczego ktoś miałby chcieć Ci pomagać? Jesteś bardzo roszczeniowa myśląc, że napiszesz prośbę i nagle się ludzie sami będą do Ciebie zgłaszać - tak, pomogę! Ja! Ja! Wybierz mnie.
... Serio?

Napisałaś poza tym czego oczekujesz od drugiej osoby, a co dasz w zamian? Co dasz od siebie? Nic? I jeszcze masz pretensje.

Poza tym wiele osób (w tym ja) NIE CHCE się zajmować taką magią, bo uważa ją za brudną i zniewalającą innych ludzi. A Ci co by chcieli Ci pomóc? Sami się zgłaszać na pewno nie będą, a z taką postawą to już wogóle. Ludzie mają swoje życie i mają co robić, zwłaszcza madzy - dokładanie wiemy na co przeznaczyć swoją energię magiczną.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
19-11-2019, 14:03
Znajdź Posty Reply
Merida Offline
Neofita

Nie " krzycz " proszę na mnie, bo nie o to tutaj chodzi. Poprostu poprosilam o pomoc. Nie jestem nachalna,nikogo nie zaczepiam. Siedze tutaj i czytam. Forum bardzo mi się podoba i chcę spędzać tu czas.  Poprosilam o możliwość zobaczenia tej danej osoby,ot tyle.  Atakujesz mnie bezpodstawnie i serio to nie jest w porzadku.  Jest mi naprawdę przykro...Jeśli faktycznie kogoś uraziłam to przesyłam przeprosiny.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2019, 00:32 {2} przez Merida.)
24-11-2019, 00:21
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB