Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łączenie się z Artystami XIX wieku
Autor Wiadomość
Aqeen Offline
Aqua Warrior

Liczba postów: 99
Reputacja: 0
Podziękowania: 12
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Łączenie się z Artystami XIX wieku
XIX wiek jest niejako "odbiciem lustrzanym" XXI.
ta medoda pozwala komunikować się / odebrać "tajną i poufną wiadomość" od Artystów sprzed przeszło sto lat:

Instrukcja Obsługi:
1) Stoimy przed lustrem
2) Wypowiadamy: <Imię i nazwisko> - Lustro duszy! (Ton głosu naśladuje połączenie telefoniczne)
3) Pierwsze myśli (W miarę logiczne i poukładane, nie zawsze) to wiadomość od twórcy sprzed ponad 100 lat.
4) Radzę praktykować to w samotności, z zewnątrz źle wygląda.

Moje Doświadczenia (Polecam tych panów):

Adam Miciewicz - Lustro Duszy

Odpowiedź Adama: Co? Ten znowu chce historii o duchach? Wiesz może dlaczego nie ma pierwszej części dziadów?

Adnotacja: Ten pan długo kłócił się z własnym duchem. Po długiej debacie (Której lepiej tu nie cytować) Duch dostał na imię "Czterdzieści i Cztery". Nie pytajcie dlaczego, proszę.

Juliusz Słowacki - Lustro Duszy

Odpowiedź Juliusza: Rany Julek, jemu to się naprawdę musiało nudzić. Albo Rany Go tu sprowadziły. Weźcie te rany od niego, powinien już odpocząć. Wreszcie.

Adnotacja: Ten pan bardzo nie lubił tego kilka linijek wyżej.

Romuald Traugutt - Lustro Duszy

Odpowiedź Roumualda: Nie, wcale nie jest przyjemnie siedzieć na wikipedii gdzie wszyscy sprawdzają czy dobrze napisali moje nazwisko. A ty co, zagubiłeś się, czy zapomniałeś po co Rysownikom Ołówek i jak się nabywa/wchłania Doświadczenie? Tak, wiem że sprawdzałeś czy dobrze napisałeś to nazwisko.

Bolesław Prus - Lustro Duszy

Odpowiedź Bolesława: Zaraz własnoręcznie uszyję taką starą i niewygodną kamizelkę tej komisji, niech sobie używają innego dzieła do tych egzaminów!!! Oni też mają już tego dość, dajcie im spokój.

Polecam to tylko do kontaktu z Polskimi Artystami, spróbowałem też z dwoma Francuskimi. Kazali mi szybko sięgnąć po ołówek. Generalnie ich nie polecam (Nie pytajcie czemu) .

Delikatna Uwaga - Nie polecam praktykowania tego w nocy, nie łatwo wytłumaczyć Mamie że gadało się z pisarzem sprzed stu lat o trzeciej nad ranem.

Jeśli ktoś będzie na tyle odważny aby spróbować tej praktyki, zapraszam do dyskusji w komentarzach.
Rozkazuje Ci, życz sobie wszystkiego dobrego. ...
28-09-2019, 19:43
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB