Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zla energia w kolezance?
Autor Wiadomość
Radia Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Zla energia w kolezance?
Hej, 
Forum kojarzę z dawien dawna :Uśmiech Nie sądziłam, że kiedykolwiek zwrócę się do Was z takim problemem, ale los jest jak widać przewrotny.

Pracuję od niedawna z koleżanką, którą notabene sama zrekrutowałam. Osobowościowo - osoba szalenie sympatyczna, czarująca ale dość nerwowa, z burzliwym życiorysem i szybko się zaprzyjaźniłyśmy - ma też umiejętność wpływu na innych i jest lubiana.   

Problem polega na tym, że im dłużej jestem w jej towarzystwie - tym gorzej się czuję. Fizycznie. Zaczynam czuć się zagubiona, nie mogę odnaleźć siebie, pogarsza się moje samopoczucie fizyczne, zaczyna boleć środek czoła. Dodatkowo czuję od niej jakąś "energię" kiedy się zbliża.

Zabawny fakt to ten, ze naprawdę lubię tą osobę. Mimo wszystko nie mogę wytrzymać w jej towarzystwie. Spędziłam 2 dni pracując w innym pokoju - i poczułam się bardziej jak "ja". Gdy weszłam do naszego pokoju, po 10 minutach miałam dość. Próbowałam wmówić sobie, że sobie wkręcam. Że nikt nie jest w stanie wpływać na mnie gdy na to pozwolę, wizualizowac tarcze, ale ogólnie charakteryzuje mnie duża empatia i nie wiem co robić z tym fantem.

Muszę pracować z tą dziewczyną, do tego nie chcę sprawiać jej przykrości.

Jakieś pomysły, teorie co się dzieje? Wmawiam to sobie?

Pozdrowienia!
25-10-2019, 16:18
Znajdź Posty Reply
Iluminox Offline
Użytkownik

Liczba postów: 15
Podziękowania: 6
Podziękowano 4 razy w 4 postach
RE: Zla energia w kolezance?
(25-10-2019, 16:18)Radia napisał(a): Hej, 
Forum kojarzę z dawien dawna :Uśmiech Nie sądziłam, że kiedykolwiek zwrócę się do Was z takim problemem, ale los jest jak widać przewrotny.

Pracuję od niedawna z koleżanką, którą notabene sama zrekrutowałam. Osobowościowo - osoba szalenie sympatyczna, czarująca ale dość nerwowa, z burzliwym życiorysem i szybko się zaprzyjaźniłyśmy - ma też umiejętność wpływu na innych i jest lubiana.   

Problem polega na tym, że im dłużej jestem w jej towarzystwie - tym gorzej się czuję. Fizycznie. Zaczynam czuć się zagubiona, nie mogę odnaleźć siebie, pogarsza się moje samopoczucie fizyczne, zaczyna boleć środek czoła. Dodatkowo czuję od niej jakąś "energię" kiedy się zbliża.

Zabawny fakt to ten, ze naprawdę lubię tą osobę. Mimo wszystko nie mogę wytrzymać w jej towarzystwie. Spędziłam 2 dni pracując w innym pokoju - i poczułam się bardziej jak "ja". Gdy weszłam do naszego pokoju, po 10 minutach miałam dość. Próbowałam wmówić sobie, że sobie wkręcam. Że nikt nie jest w stanie wpływać na mnie gdy na to pozwolę, wizualizowac tarcze, ale ogólnie charakteryzuje mnie duża empatia i nie wiem co robić z tym fantem.

Muszę pracować z tą dziewczyną, do tego nie chcę sprawiać jej przykrości.

Jakieś pomysły, teorie co się dzieje? Wmawiam to sobie?

Pozdrowienia!

Nie sadze ze sobie wmawiasz. Tak sie sklada ze sam spotkalem sie z takim zjawiskiem. Bardzo prawdopodobne ze twoja kolezanka posiada umiejetnosc nad ktora niestety nie panuje. Proponuje przejsc na pw. Postaram sie ustalic co sie dzieje.
25-10-2019, 22:09
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Evander
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,103
Reputacja: 85
Podziękowania: 928
Podziękowano 1318 razy w 651 postach
Koleżanka jest najprawdopodobniej wampirem energetycznym. Na forum jest mnóstwo informacji jak się chronić. Uśmiech Nie koniecznie jest tego świadoma (pewnie nie jest).
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
19-11-2019, 13:59
Znajdź Posty Reply
Iluminox Offline
Użytkownik

Liczba postów: 15
Podziękowania: 6
Podziękowano 4 razy w 4 postach
(19-11-2019, 13:59)Olimpia napisał(a): Koleżanka jest najprawdopodobniej wampirem energetycznym. Na forum jest mnóstwo informacji jak się chronić. Uśmiech Nie koniecznie jest tego świadoma (pewnie nie jest).

Albo ma zdolność wpływania na fale psioniczne i wowłuje wpływ na umysły ludzi dookoła siebie. Osoby nie świadome takich zdolności moga wymuszać wpływ na odczucia i myśli ludzi w otoczeniu, w zależności od własnego stanu emocjonalnego. 

Tak czy siak. Takie coś trzeba by bliżej zbadać skanem i/lub dywinacja.
19-11-2019, 23:55
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB