Cześć!
Autor Wiadomość
Marre Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Cześć!
Praktykuję od lat. Wydaje mi się że już wcześniej funkcjonowałam na tym forum jako dzieciak, teraz przynajmniej wiem co robię hahah

Zajmuję się głównie kartomancją, astrologią, wahadełkiem, OBE, jasnowidzeniem itp. Robię drobne rytuały w tym klątwy, co bywa dla niektórych kontrowersyjne but I ain't wiccan to worry 'bout rule of 3.

Posiedzę tutaj trochę, żeby doczytać o magii i tradycjach słowiańskich - stwierdziłam, że najpierw powinnam nauczyć się magii charakterystycznej dla swojego regionu, zamiast przywłaszczać sobie Hoodoo czy Stregherię.

Pomocne byłoby dla mnie złapanie kontaktu z kimś kto zna się i obchodzi Dziady, Noc Kupały, praktykuje własnie magię słowiańską i byłby na przykład w stanie wskazać źródła z których się uczył - historyczne, antropologiczne, być może wierzenia przekazywane w rodzinie...

Poza tym jestem raczej samotną wiedźmą, na razie nie planuję chodzenia na obrzędy czy inne temu podobne "eventy".

Pozdrawiam!
01-11-2019, 12:55
Znajdź Posty Reply
Iluminox Offline
Użytkownik

Liczba postów: 13
Reputacja: 0
Podziękowania: 5
Podziękowano 3 razy w 3 postach
RE: Cześć!
(01-11-2019, 12:55)Marre napisał(a): Praktykuję od lat. Wydaje mi się że już wcześniej funkcjonowałam na tym forum jako dzieciak, teraz przynajmniej wiem co robię hahah

Zajmuję się głównie kartomancją, astrologią, wahadełkiem, OBE, jasnowidzeniem itp. Robię drobne rytuały w tym klątwy, co bywa dla niektórych kontrowersyjne but I ain't wiccan to worry 'bout rule of 3.

Posiedzę tutaj trochę, żeby doczytać o magii i tradycjach słowiańskich - stwierdziłam, że najpierw powinnam nauczyć się magii charakterystycznej dla swojego regionu, zamiast przywłaszczać sobie Hoodoo czy Stregherię.

Pomocne byłoby dla mnie złapanie kontaktu z kimś kto zna się i obchodzi Dziady, Noc Kupały, praktykuje własnie magię słowiańską i byłby na przykład w stanie wskazać źródła z których się uczył - historyczne, antropologiczne, być może wierzenia przekazywane w rodzinie...

Poza tym jestem raczej samotną wiedźmą, na razie nie planuję chodzenia na obrzędy czy inne temu podobne "eventy".

Pozdrawiam!

Witam, nie znam niestety z byt dużo osob praktykujących Rodzimowierstwo. Aczkolwiek, z tego co pamiętam Nikodem jest rodzimowierca i interesuje magia tradycji slowianskich.  Nie wiem czy dalej jest na forum, jak widzisz troche obumarlo. I tak warto do niego napisac.
01-11-2019, 20:18
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB