Pozdrawiam.
Autor Wiadomość
Pafrej Offline
Neofita

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Pozdrawiam.
Witam, na forum jest od ponad roku ale dopiero teraz postanowiłem się przywitać, gdyż przechodziłem okres w którym zacząłem odwracać się od swoich przekonań. Sztuki magiczne praktykuje od kilku lat z nieraz większymi przerwami. Dotychczas zajmowałem się magią leczniczą, wpływaniem na pogodę itd, interesuję się magią Słowiańską oraz starymi wierzeniami naszych przodków. Szczególną uwagę chcę poświęcić znakom Zodiaku gdyż uważam że to one definiują talenty oraz nasze możliwości w zakresie magicznym (oczywiście mogę się mylić co do tej sprawy więc proszę o wasze opinie na ten temat).

Mam nadzieję że znajda się osoby podzielające moje zainteresowania, skłonne do współpracy oraz dzielenia się wiedza jak i doświadczeniami. 

Pozdrawiam.
04-11-2019, 02:17
Znajdź Posty Reply
Iluminox Offline
Użytkownik

Liczba postów: 13
Podziękowania: 5
Podziękowano 3 razy w 3 postach
RE: Pozdrawiam.
Witaj na forum.

Z moich doswiadczen, potencjal do magii determinuje bardzo dużo czynnikow (w tym astrologiczne wpływy). Jednak nie same wpływy cial niebieskich. Od takiego talentu tez zależne sa uwarunkowania genetyczne, energtyka miejsca w którym człowiek rozwija się w czasie ciąży i tak dalej. No ale wymieniłem czynniki zewnętrzne które maja wpływ na rozwój morfologii człowieka. A tutaj jeszcze przychodzi temat duszy. Okazuje się ze byty mogą się reinkarnowac w ciele człowieka albo wejść w plod. Spotkalem się tez z sytulacja w której rodzice próbowali magicznie wplynac na rozwój dziecka w czasie ciąży.

Osobiscie uważam ze największym czynnikiem który determinuje czyjsc potencjal w magii i talenty do rozwoju zdolności parapsychicznych jest dusza. To może zabrzmi dziwnie ale umiejetnosci magiczne zwiekszaja swiadomosc i co za tym idzie percepcje. Im bardziej rozwinieta ma ktoś swiadomosc, tym lepiej mu idzie posługiwanie się magia.

Aczkolwiek, mimo tego rozwoju osobna jest kwestia mocy. Z racji tego ze zyje obecnie w Stanach spotkałem się z dość interesującym faktem. Ameryka jako kontynent ma dużo więcej centr energetycznych ziemi i magia tutaj wymaga znacznie mniej wysiłku, a odnosi dużo większe rezultaty. Widac to po takich typowych fluffiech którzy maja dużo mniejsza wiedze o działaniu magii niż przeciętny ezo-smieszek w Polsce, a potrafią mieć mocniejsze efekty niż sredniej klasy praktykant z Polski.

Calosc sprawia dość zabawna sytulacje. W Polsce żeby mieć dobre efekty w magii, trzeba mieć dużo wiedzy i praktyki za soba. Tutaj w Ameryce natomiast żeby mieć efekty nie trzeba wiele, wiec ludzie nie maja az tak głębokiej wiedzy (poza liniami które kitraja swa wiedze ale oni nie wywodzą się ze Stanow, tylko z innych części swiata jak na przykład Ameryka Poludniowa).

Smieszne, prawda?

Ale pokazuje ze talent, wiedza i moc, to jednak trzy rozne rzeczy. Niestety sobie nie rowne w większości praktykantow.

Fajnie by było jak by komus udało się stworzyć formule na taki potencjal magiczny.
04-11-2019, 04:06
Znajdź Posty Reply
Pafrej Offline
Neofita

W Anglii w regionie w którym obecnie mieszkam centrum energetyczne jest bardzo słabe i trzeba się nie raz napracować by uzyskać efekty, najlepszymi okazjami są do większej magii są przesilenia, pełnia lub działanie grupowe bez tego nie da się raczej przeprowadzić większej operacji bez nieplanowanych skutków. W Polsce przynajmniej dla mnie potrzeba mniej wysiłku aby uzyskać identyczne efekty i łatwiej jest mi się skoncentrować. W Polsce na Podlasiu jest całkiem dużo energii gdyż to tam uciekła większość czarownic podczas czasów Palenia na stosie. zazwyczaj jak tam się zatrzymuje staram utrzymać trochę energii w jakimś przedmiocie by użyć jej w Anglii przy większej operacji.

Co do znaków zodiaku chodziło mi bardziej o rodzaj magi w jakiej się specjalizujemy lub do jakiej bardziej nas ciągnie, niż o sam talent do jej uprawiania.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2019, 17:03 {2} przez Pafrej.)
04-11-2019, 17:02
Znajdź Posty Reply
Iluminox Offline
Użytkownik

(04-11-2019, 17:02)Pafrej napisał(a): W Anglii w regionie w którym obecnie mieszkam centrum energetyczne jest bardzo słabe i trzeba się nie raz napracować by uzyskać efekty, najlepszymi okazjami są do większej magii są przesilenia, pełnia lub działanie grupowe bez tego nie da się raczej przeprowadzić większej operacji bez nieplanowanych skutków. W Polsce przynajmniej dla mnie potrzeba mniej wysiłku aby uzyskać identyczne efekty i łatwiej jest mi się skoncentrować. W Polsce na Podlasiu jest całkiem dużo energii gdyż to tam uciekła większość czarownic podczas czasów Palenia na stosie. zazwyczaj jak tam się zatrzymuje staram utrzymać trochę energii w jakimś przedmiocie by użyć jej w Anglii przy większej operacji.

Co do znaków zodiaku chodziło mi bardziej o rodzaj magi w jakiej się specjalizujemy lub do jakiej bardziej nas ciągnie, niż o sam talent do jej uprawiania.

Spotkalem sie z tym ze ludzia wychodzą efekty uboczne w czasie pracy. Ja tego problemu nigdy nie doswiadczylem (a przynajmniej nie w takim stopniu), a efekty mam dość mocne. Do czego bije, to się da naprawić. Z reguly chodzi o dodatkowe informacje zawarte w działaniu magicznym (czy tez w materii astralnej która zbieramy w czasie takie działania i modyfikujemy). Z reguly to się bierze z braku wystarczającego panowania nad swoim umysłem. 

Ciekawe. Jak dasz rade to postaraj się odnaleźć takowe centrum w Anglii. No ale w Polsce tez miałem przyjemność czarować w miejscu mocy. I musze przyznać, tutaj w Stanach jest bardzo gruba roznica. Nawet nie jestem pewien czy centra to jedyny czynnik takiej gigantycznej roznicy. 

Anglia była bardzo długo (i chyba dalej jest) stolica okultyzmu. Tak wiec sadze ze musza tam mieć bardzo silne miejsca mocy. Jak będziesz miał przyjemność podróżowania po Anglii to koniecznie postaraj się je namierzyć. Tutaj szkopuł. Z moich doswiadczen, probowalem normalnymi sposobami ustalać lokacje takich miejsc czy namierzać ludzi zajmujących się magia. Nigdy mi to nie wyszlo za dobrze i nie wychodzi. 

ALE uzywajac magii do przyciągania ludzi i zdolności skanu, wyczuwania i tak dalej, do znajdowania centrow energetycznych, tu już efekty sa bardzo zadowalające. Z jednej strony to bywa upierdliwe ale w sumie jest fajne i ma w sobie ta mistyczna nute, która ciężko czuc po latach praktyki. Wszystko robi się takie "normalne" na miejscu dziennym. A przecież jak by nie patrzeć zajmujemy się przewidywaniem przyszłości, wpływaniem na prawdopodobieństwo, czytaniem ludzkich myśli i uczuc, przesuwaniem przedmiotow sila woli i tak dalej, i tak dalej. Normalne rzeczy to to nie sa. Mila niespodzianka był fakt ze tutaj w Stanach można spotkać zjawiska jak z filmow. No ale nie będę się na ten temat rozwodzil. 

Bardzo by było milo jak by magowie których stać na podroze do okola swiata uzyli magii żeby takie miejsca namierzyć i zdali nam relacje z swoich podrozy i rzeczy które widzieli. 

Jak już jesteśmy na tym temacie. Dobrym bylo by odpowiedzenie na pytanie "dlaczego Polska jest w tym wypadku taka jalowa?"

Co do utrzymywania energii w przedmiocie. Mam lepszy pomysl. Sprobuj stworzyć konstrukt polaczony z sigilem i podepnij go pod zlacza wijące się przez astral. Nastepnie nakreśl sigil w miejscu mocy i będziesz mogl sobie czerpać z niego na odleglosc. To prawda ze astral pozwala na wyzucenie termin "odleglosc" przez okno (jeśli ktoś wie jak to robic niestety), nie rozumiem tylko dlaczego przybywanie w danym miejscu fizycznie tez ma odcisk na nasze czarowanie. No ale ma.

Ok wiec o ile się o tym zadko wspomina (z tego co zauwazylem) to ludzie maja rozne umysły. Jedne sa bardziej ukierunkowane na odczucia związane z cialem, inne sa uzdolnione wobec wyobraźni przestrzennej, jeszcze inne maja niesamowite zdolności w znajdywaniu polaczen. Takie uwarunkowania tak ze stosuja się do używania cial subtelnych i maja wpływ na to jakie zdolności psioniczne wydewelopujemy. Te wlasnie uwarunkowania ukierunkowują nas w roznych dziedzinach ale tez nadaja talentow. A w przypadku magii, te talenty ukierunkowują nas w strone konkretnych systemow. 

Badanie wplywow astrologicznych w tej dziedzinie jest dobrym pomysłem, bo wpływ cial niebieskich ksztaltuje umysl. Ale nie jest to jedyny wpływ z moich doswiadczen. Rozwinal bym zainteresowanie o numerologie i swieta geometrie. Dozucil bym do tego jeszcze zajmowanie się zgłębianiem wiedzy o temacie duszy, reikarnacji, karmy i tak dalej. I na koniec dodał jeszcze normalne dzidziny naukowe. Miedzy innymi psychologie, neurologie, genetykę. 

Chyba ze nie jesteś zainteresowany tematem az tak gleboko. Chcial bym ci polecić konkretne książki względem Astrologii, no ale to nie moja dziedzina. Mogę za to polecić cos na temat numerologii i swietej geometrii. Aczkolwiek przypominam ze kazda ksiazke należy brac z doza dystansu i lekkiego sceptycyzmu. Do najważniejszej wiedzy w magii dochodzimy sami.
04-11-2019, 18:26
Znajdź Posty Reply
Pafrej Offline
Neofita

Na obecna chwile nie jestem w stanie objechać Anglii by rozejrzeć się za centrum energetycznym z powodu College jak i sytuacji rodzinnych. Ale najchętniej bym to zrobił nawet dla samej przyjemności z podróży jak i z chęci poznania innych osób zajmujących się okultyzmem.

Co do tych efektów ubocznych w czasie pracy, ludzie których poznałeś odczuwali ból dłoni lub innych części ciała. Kilka razy zdarzyło mi się odczuwać efekty uboczne po rzucaniu bardziej wymagających zaklęć, co zazwyczaj uważam za przeforsowanie się (co prawda efekty są zadowalające, ale skutki potrafią utrzymywać się nawet przez dwa dni).

W związku z praca nad tworzeniem konstruktu połączenia z sigilem i podpinanie go pod złącza astralne. Czy mógłbyś rozpisać się bardziej na ten temat ze względu na to że po prostu nie wiem jak to zrobić a ułatwiło by mi to pozyskiwanie potrzebnej mi mocy do pewnego projektu nad którym pracuje.

Bardzo chętnie także nauczył bym się sztuki telepatii ze względu na to że już potrafię odczuwać dobrze emocje innych osób jak ich zamiary i czy prawdę o tym jakimi ludźmi są. Taka umiejętność była by bardzo przydatnym rozwinięciem moich umiejętności. Więc cieszył bym się jak zechciał byś mi pomóc w nauce czytania myśli innych.

Co do sprawy zodiaków bym potwierdzić moją teorie musiał bym mieć kontakt z innymi hex aby sprawdzić czy ma ona jakiś punkt zaczepienia, by bardziej zgłębiać ten temat ale niestety w swoim życiu nie poznałem świadomych hex (poprzez świadome mam na myśli że prawdopodobnie znam parę bliźniaczek które są zdolne do magii i przez pewien czas ja praktykowały ale porzuciły przez młody wiek i nigdy to tego nie wróciły), z drugiej strony poznałem jedną (moją kuzynkę) ale zaprzestała praktyk po tym jak ksiądz opowiadał że jest ona herezją i pochodzi od diabła (pochodzi ze strasznie religijnej części rodzinny).
05-11-2019, 03:11
Znajdź Posty Reply
Iluminox Offline
Użytkownik

(05-11-2019, 03:11)Pafrej napisał(a): Na obecna chwile nie jestem w stanie objechać Anglii by rozejrzeć się za centrum energetycznym z powodu College jak i sytuacji rodzinnych. Ale najchętniej bym to zrobił nawet dla samej przyjemności z podróży jak i z chęci poznania innych osób zajmujących się okultyzmem. 

Czas przyjdzie. Sam chciałem tam zajrzeć. Wlasnie propo Anglii i miejsc mocy. Jedno z miejsc mocy które intuicyjnie ulokowałem znajduje się w jeziorze Michigan. Co ciekawe, akurat miejsce w które zanaczylem na mapie, jest nie daleko miejsca zatopionego kręgu z kamieni przypominającego ten w Stonehenge. Przypadek? Nie sadze.

Cytat:Co do tych efektów ubocznych w czasie pracy, ludzie których poznałeś odczuwali ból dłoni lub innych części ciała. Kilka razy zdarzyło mi się odczuwać efekty uboczne po rzucaniu bardziej wymagających zaklęć, co zazwyczaj uważam za przeforsowanie się (co prawda efekty są zadowalające, ale skutki potrafią utrzymywać się nawet przez dwa dni).

Tak się sklada ze pracuje i badam ciala subtelne. Taki bol to najczęściej: a) materia astralna w czasie krazenia po czakramach dostala się w zle miejsce i powoduje zator, b) zbyt duże ilości materii astralnej zbyt szybko przechodzą przez układy energetyczne i je "rozpychają". Cos jak problemy z ciśnieniem w rurach. Tak czy siak. Wbrew obiegowej opinii tego się nie ignoruje. Taki bol się eliminuje, zagladajac w układy cial subtelnych i lecząc to co jest nie tak. Bądź po prostu zmniejszając ilość przepuszczanej energii, do czasu az się nie wycwiczy czakr by były zdolne przetwarzać znacznie większe ilości.

Cytat:W związku z praca nad tworzeniem konstruktu połączenia z sigilem i podpinanie go pod złącza astralne. Czy mógłbyś rozpisać się bardziej na ten temat ze względu na to że po prostu nie wiem jak to zrobić a ułatwiło by mi to pozyskiwanie potrzebnej mi mocy do pewnego projektu nad którym pracuje.

Iiiihhhh...no i teraz decyzja. Zachowac się jak kutafon i napisac ci to na prywatnej wiadomości czy oficjalnie zdradzić moje sekrety? 

Decyzje, decyzje. Na razie napisze na prywatnej wiadomości, a później pewnie wrzuce watek. I tak calosc by się tu nie zmiescila. 

Cytat:Bardzo chętnie także nauczył bym się sztuki telepatii ze względu na to że już potrafię odczuwać dobrze emocje innych osób jak ich zamiary i czy prawdę o tym jakimi ludźmi są. Taka umiejętność była by bardzo przydatnym rozwinięciem moich umiejętności. Więc cieszył bym się jak zechciał byś mi pomóc w nauce czytania myśli innych.

Umiejetnosc telepatii udało mi się uzyskac kilka razy w zyciu (z czego w niektórych przypadkach całkowicie umyślnie). Niestety nie skupiałem się nad rozwojem tej umiejetnosci. Pewnie pomyślisz sobie ze mnie pogrzalo majac cos takiego. Ale niestety byłem zajęty rozwojem innych umiejetnosci, zwizanych nad projektem nad którym pracowałem. Troche ironiczne, no ale tak już wyszlo ze stało się to rzecza która poszla do kosza "jak znajde czas". Paradoksalnie rozwinalem i skupiłem się nad zdolnoscia wpływania na umysły ludzi za pomocą fal (nazwijmy to tak) psionicznych. 

Wytlumacze ci jak osiagnalem telepatie w tych przypadkach o których pisałem i może umówimy się razem na ćwiczenia. W końcu przypadki nie istnieja. Wiem to już niestety za dobrze.

Cytat:Co do sprawy zodiaków bym potwierdzić moją teorie musiał bym mieć kontakt z innymi hex aby sprawdzić czy ma ona jakiś punkt zaczepienia, by bardziej zgłębiać ten temat ale niestety w swoim życiu nie poznałem świadomych hex (poprzez świadome mam na myśli że prawdopodobnie znam parę bliźniaczek które są zdolne do magii i przez pewien czas ja praktykowały ale porzuciły przez młody wiek i nigdy to tego nie wróciły), z drugiej strony poznałem jedną (moją kuzynkę) ale zaprzestała praktyk po tym jak ksiądz opowiadał że jest ona herezją i pochodzi od diabła (pochodzi ze strasznie religijnej części rodzinny).

Kim i czym sa "Hex"? To jest termin który sam stworzyles czy jest stosowany przez jakas grupe? Jeśli tak,to jaka? Jak nie chcesz pisać tutaj, chętnie poczytam odpowiedzi w prywatnej wiadomości. Oczywiście jeśli odpowiadanie to nie problem.
05-11-2019, 03:57
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB