Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mistyk Lux - Wróżby, Magia, Duchowa Pomoc
Autor Wiadomość
Iluminox Offline
Użytkownik

Liczba postów: 16
Reputacja: 0
Podziękowania: 9
Podziękowano 8 razy w 6 postach
Mistyk Lux - Wróżby, Magia, Duchowa Pomoc
Życie bywa dość przewrotne i wymagające. Pełne jest sytuacji, które wymagają od nas podejmowania decyzji pod wpływem presji czasu. Nie zawsze można pomyśleć klarownie, a co więcej zauważyć ukryte fragmenty sytuacji. Ludzi czyhających w cieniu czy nieujawnionych problemów. Ciężko się o to obwiniać, w końcu ludzka percepcja jest ograniczona. Nie jesteśmy w stanie widzieć wszystkiego...

Ale co jeśli to nie prawda? Co, jeśli są techniki i metody, by móc zobaczyć rzeczy wybiegające poza percepcje zwykłej osoby? Co, jeśli istnieją siły w nas samych (jak i we wszechświecie), które są zdolne nie tylko przewidzieć ścieżki losu...ale zmienić ich bieg?

Witaj, niektórzy nazywają mnie Lux. Wiele lat temu byłem ofiarą takowych "nieprzewidzianych" serii zdarzeń. Aż w końcu udało mi się odnaleźć w sobie talent do sztuk tajemnych. Dzięki temu naprawiłem swoje życie i teraz jestem w stanie zaoferować tę pomoc innym.

Moja znajomość magii pozwala mi na oferowanie szerokiej gamy usług i podejmowaniem się rozwiązywania wszelkich problemów, z jakimi borykają się ludzie. Obojętnie czy borykasz się ze złamanym sercem, potrzebujesz zastrzyku szczęścia w finansach, prześladuje Cię jakieś widmo czy chciałbyś po prostu dowiedzieć się, co czeka Cię w przyszłości. Jestem tu, żeby ci pomóc. W zakresie swoich usług oferuję:

- Wykonanie zestawień sigili (magicznych znaków)

- Zaprojektowanie amuletów ochronnych

- Oczyszczanie domu z negatywnych wpływów bytów astralnych bądź negatywnej energii

- Egzorcyzmowanie istot z ludzi, jak i miejsc

- Określanie stanu ciał subtelnych poprzez skan

- Energo-terapia (praca z ciałami subtelnymi i energią człowieka)

- Przywołanie i pakty z bytami astralnymi (w zależności od życzenia klienta)

- Rytuały Magiczne

- Działania Energetyczne na planach subtelnych

Wszystkie działania magiczne wymagają negocjacji w cenie. Rezerwuje sobie prawo do odmowy wykonania usługi względem jakiegokolwiek działania. Oczywiście nie pobieram opłaty, w ramach odmowy. Zaznaczam także że niektóre działania nie mogą zostać wytłumaczone klientowi, ze względu na śluby milczenia. Przedstawiona może być za to przeciętna efektywność wobec danego działania.

Wyjątkiem od tych zasad są usługi wróżebne.
Oczywiście opisze jakie sztuki dywinacji (wróżenia), zagłębiem w czasie lat swojego rozwoju i w których z nich się specjalizuje. Jestem w stanie udzielić usług w obrębie następujących dziedzin wróżebnych:

- Wróżenie z Kart (Tarota, Kart Wyroczni, Anielskich, Lenormand)
- Wróżenie z Run
- Uzyskiwanie wizji przyszłości
- Wróżenie z pomocą konsultacji istot duchowych.

Ceny wróżb są ustalone odgórnie. Z wyjątkiem specjalnych sesji, które można wynająć i cena (jak w przypadku magii jest do ustalenia). Pamiętaj, że mogę zawsze powiedzieć Ci tylko prawdę, więc wyniki wróżby mogą nie zawsze brzmieć optymistycznie. Pamiętaj jednak, że jesteś panem/panią swojego życia i ta wiedza może jedynie pomóc ci wybrać swoje przeznaczenie.

PODSTAWOWA WRÓŻBA
*Koszt Wynosi 50 zl*

WRÓŻBA ROZWINIĘTA O DODATKOWE PYTANIE
*Koszt Wynosi 100 zl*

WRÓŻBA PIĘCIO-PYTANIOWA
*Koszt Wynosi 225 zl*

WYNAJĘCIE CZASU SESJI DO NEGOCJACJI

Współpracę możemy nawiązać dopiero po rozmowie wstępnej. Proszę państwa o napisanie prywatnej wiadomości
11-11-2019, 23:08
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB