Dobór runy -bransoletka, tatuaż
Autor Wiadomość
Śpiąca królewna Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Dobór runy -bransoletka, tatuaż
Witajcie,

moje życie to już od dawna pasmo nieszczęść i pomyłek. Grunt rusza mi się pod stopami a ja jestem na skraju wytrzymałości fizycznej i psychicznej. W każdej sferze mojego życia odczuwam brak stabilizacji. Walczę ze stanami depresyjnymi, brakiem pewności siebie, brakiem odwagi w podejmowaniu decyzji,  czasem z lękiem przed prostymi czynnościami. Do tego brak pełnej rodziny, stabilnej sytuacji w pracy, rozstanie z partnerem. Coraz częściej mam problem ze skupieniem się i wszystko mi umyka. Walczę też z 2 chorobami autoimmunologicznymi. Otoczenie widzi mnie jako odważną, smutną, pewną siebie, czasem opryskliwą. Nie umiem wykrzesać z siebie radości, nic mnie nie cieszy, brak mi zapału, motywacji, zainteresowań i chęci do czegokolwiek. Czytam dużo o runach i jak tonący brzytwy się chwyta tak ja kolejnych tematów które mogłoby mi pomóc stanąć na nogi. Magia i ezoteryka nie są mi bliskie i trochę się boję że źle dobrane zaszkodzą. Czy pomożecie mi dobrać runy i sposób w jaki mogą mi towarzyszyć (tatuaż bransoletka kamień)?
02-02-2020, 20:04
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy
*

Liczba postów: 817
Reputacja: 63
Podziękowania: 124
Podziękowano 620 razy w 147 postach
RE: Dobór runy -bransoletka, tatuaż
Amorte,

Raido, Kenaz, Fehu i coś interesującego na czwartą runę. Może Pertho?
Wpisz wewnątrz Ingwaz, na podobieństwo mojego sigila na naukę z innego tematu.

na początek może poproś kogoś, kto zajmuje się runami, aby narysował ci je na kartce/drewnie i noś przy sobie np. w portfelu albo wisiorek.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
12-02-2020, 01:39
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Nikodem , Alfam , JourneyWild

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB