Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pełnia Różowego Księżyca: Rytuał na Nową Miłość
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 870
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Pełnia Różowego Księżyca: Rytuał na Nową Miłość
Data wydarzenia: środa 08.04.2020 godz. 04.35

Poniżej przedstawiam najpotrzebniejsze date odnośnie tego wydarzenia w razie jakbyście chcieli wykonać jakąś inną praktykę magiczną lub po prostu edytować mój zaproponowany rytuał. W razie jakbyście przegapili wydarzenie, rytuał możecie wykonać w każdą Pełnię lub Księżyc Rosnący.

[Obrazek: fullmoonpink.jpg]

SuperKsiężyc
Raz w roku (zazwyczaj) jest zjawisko potocznie zwane Superksiężycem, oznacza ono, że odległość między Księżycem, a Ziemią jest najmniejsza co skutkuje, lepszą widocznością satelity, jest on większy i jaśniejszy.
W tym czasie również i Pełnia ma większą niż zazwyczaj moc.

Pełnia w Wadze
Oczywiście każdy rytuał można wykonać w Pełnię, ale w szczególności będą teraz doenergetyzowane rytuały związane z bezpieczeństwem, spokojem, harmonią, równowagą, miłością, przyjaźnią.

Dzień Merkurego
Środa jest dniem poświęconym Merkuremu, więc dobry czas na rytuały odnośnie handlu, bezpieczeństwa, oszustw, wszelkiej komunikacji międzyludzkiej oraz podróżą.

Pełnia Różowego Księżyca
Kwietniowa Pełnia nazywa się Pełnią Różowego Księżyca lub Księżyca Wzrostów, nazwa pochodzi od tego, że wszystko kwitnie. Kwiecień jest dobrym miesiącem na wszelkie rytuały wzrostu, nowych początku, kiełkowania i nowych znajomości w tym i również miłości.

--------
Poniższy rytuał jest tylko i wyłącznie propozycją, możecie go dowolnie zmienić lub po prostu stworzyć własny - puście wodzie kreatywności, mieszajcie składniki i twórzcie własne słowa zaklęć. Ważne, by wszystko odbywało się w zgodzie z wami i zaufaniem do was samych. Żeby ułatwić wam zmiany w rytuale zapisałam składniki w taki sposób, by każdy mógł sobie dobrać coś dla siebie.

Rytuał na Nową Miłość
Z racji, że wiem, że wielu z was nurtuje temat miłości i korzystając z właściwości energii tego dnia zdecydowałam się na propozycje rytuału odnalezienia swojej miłości. Pamiętajcie jednak, że to nie jest rytuał na konkretną osobą, on ma na celu przyciągnąć do was kogoś nowego.

[Obrazek: 9255-kociolek-strasznej-czarownicy-w-kto.jpg]

Składniki

♥ Dwie Świece
Jedna ma symbolizować Ciebie, a druga przyszłego partnera ja gorąco polecam tą parkę:
https://www.czarymary.pl/p_850075_magoia...ralny_wosk
https://www.czarymary.pl/p_850076_magoia...ia_energii

Jednak z powodzeniem można je zastąpić dwiema zwykłymi różowymi lub czerwonymi świecami. Jeśli chcesz wykonać inny rytuał po prostu skorzystaj z symboliki świec i tak np. dla pieniędzy wykorzystaj zielone świece.

♥ Olejek
Ja używam tego https://www.czarymary.pl/p_850082_magoia...iec_rozowy tych olejków jest cała masa i naprawdę bardzo polecam, jednak jeśli nie mam akurat tego pod ręką to po prostu biorę oliwę z oliwek - jest to uniwersalny olejek do świec do każdego rytuału.

♥ Sznureczek
Najlepiej wykonany z naturalnego tworzywa.
W Carrefour albo w kwiaciarniach jest fajny wybór sznureczków.
Sznureczek potrzebujemy w kolorze łączności, czyli żółtym lub niebieskim, można też wykorzystać fiolet jako kolor magii do każdego rytuału.

[Obrazek: kwarc-rozowy-zestaw-50g-drobnych-otoczakow.jpg]

♥ Kamyczki
Potrzebujemy kilka kamyczków tej samej generacji, w tym przypadku najlepiej się nadają małe kamyczki kwarcu różowego: https://www.czarymary.pl/p_4165_kwarc_ro...ien_sredni
Krąg małych kryształów górskich jest uniwersalnym ładunkiem energetycznym.

♥ Miód
Słodki miodek, najlepiej wielokwiatowy i naturalny.

♥ Kadzidełko
Różane, ylang-ylang, lilia, lawenda czy inne kwiatowe związane z miłością lub które po prostu lubisz.

Ewentualnie dodatki wzmacniające
♥ Mała fioletowa świeca - fioletowa energii świecy jest jak dodatkowa baterii do telefonu, wzmacnia każde działanie magiczne
♥ Żywica: smocza krew
♥ Kwiaty/Zioła: wrzos, róża, lawenda
♥ muzyka wprawiająca was w błogostan
♥ odświętny obrus, powinien pomóc podświadomości się skupić, że teraz jest czas tylko i wyłącznie na praktykę magiczną. Polecam różowy lub fiolet.
♥ pierścionek lub obrączka kupiona specjalnie na tą okazję (miedź jest metalem dobrze przewodzącym energię i metalem Wenus, więc polecam!)

[Obrazek: balony-r%C3%B3%C5%BCowe-serca-300x300.jpg]

Zaczynamy!
Do miski wody wrzuć garść soli i umyj nią stół/ołtarz, a następnie skrop całe pomieszczenie. To też dobry moment na oczyszczenie pomieszczenia: Biała Szałwia lub Paolo Santo. Nałóż obrus.

Opcjonalnie, ale polecam - puść sobie muzykę, relaksującą, jakiś szum morza czy śpiew ptaków, albo jakąś czakralną, ważne, by muzyka była długa, żeby się nie stresować, że zaraz się skończy (lub puście powtarzanie). Przed rytuałem zawsze Ci pomogą ćwiczenia wyczuwania i ukierunkowania energii - ale nie musisz tego robić, jeśli nie chcesz.

A teraz ułóż świece na przeciwko siebie, wokół nich ułóż kamienie - pomiędzy nimi zioła, jeśli się na nie zdecydowałeś. Fioletową świece zapal teraz, jeśli używasz z wygrawerowanym symbolem swojego pragnienia (wybierz sobie jakiś). Zapal kadzidełko.

Teraz bardzo ważna kwestia, na której się trzeba mocno skupić. Weź do ręki swoją figurkę i nacieraj ją olejkiem myśląc o sobie, o tym czego pragniesz, wrzucaj swoją energię do tej świecy. Kiedy skończysz, kredką (NIE IGŁĄ ANI GWOŹDZIEM) wyryj na swojej świecy swoje imię i nazwisko. Zrób to samo z drugą figurką, tylko tutaj myśl o tym jaki partner ma być, jak ma wyglądać, jakie ma mieć cechy charakteru... tylko nie przesadzaj, nie ma ideałów! I tutaj narysuj po prostu dwa złączone serca.

Teraz weź wstążeczkę, nawlecz na nią pierścionek (jeśli się na niego zdecydowałeś) i zwiąż ciasno dwie świece twarzą do siebie.

Wiążąc figurki powiedz kilka słów od serca np.
"Wiąże nas w imię miłości ku ucieszy Wenus, by kwitła w nas rozkosz połączenia".

Nasmaruj usta miodem i też powiedz coś od serca w stylu:
"Słodki smak mych ust, dotyka Twych słodkich ust - by miłość połączyć mogła nas już".
I pocałuj obie figurki.

Teraz je podpal mówiąc coś w tym stylu:
"Miłość, miłość, serca rozgrzewa, ogień rozkoszy już w nas płonie - będzie mój aż po kres na Ziemi łonie".

[Obrazek: images?q=tbn%3AANd9GcQZN8D4ut2AZQTh41Z7J...y&usqp=CAU]

Świece mają się wypalić do końca, a Ty możesz w tym czasie wzmocnić zaklęcie - orgazm jest jednym z najmocniejszych źródeł energii, ważne, by w tym czasie skupić się na zaklęciu. Kiedy świece się skończą palić, załóż wstążeczkę z pierścionkiem (lub sam pierścionek) na ręce czy palcu serdecznym i noś dopóki nie spotkasz miłości. Jeśli jednak z jakiś przyczyn nie możesz tego nosić to po prostu wstążkę możesz nałożyć na lewą stopę lub po prostu trzymać zawsze przy sobie, najlepiej żeby amulet łączący się z zaklęciem miał styczność z Twoim nagim ciałem, ale jeśli się nie uda, to po prostu noś go w kieszeni i często dotykaj.

Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
05-04-2020, 14:57
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Nightmare
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 275
Reputacja: 3
Podziękowania: 73
Podziękowano 43 razy w 37 postach
RE: Pełnia Różowego Księżyca: Rytuał na Nową Miłość
Bardzo fajnie opisane. Ja przy tej pełni prosiłam o ochronę Duchów Natury i chyba zadziałało bo obudziłam się taka... że ktoś mi mówił że będzie dobrze. :D A to była mocna pełnia. Nie żeby każda nie była xD. Może jak kiedyś będę chciała miłości w swoim życiu to wypróbuje te czarodziejskie czary. :D

Wspaniały Smoczy Duchu we mnie
Potężne Smoki oddaje wam cześć!
19-04-2020, 11:08
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB