Znaki Zodiaku a Zdolności Ezoteryczne
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 870
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Znaki Zodiaku a Zdolności Ezoteryczne

Kiedy jedna osoba zadała mi pytanie w wiadomości PW:

Użytkownik napisał(a):Witam mam pytanie może być lekko bezsensowne.
Czy znaki zodiaku wpływają na nasze predyspozycje do magi?
Chodzi mi raczej o to czy osoby o tym samym znaku zodiaku miały by na przykład bardziej zbliżone zdolności do siebie nawzajem niż osoby o innym zodiaku.
poprzez predyspozycje mam na myśli do jakiej magii jesteśmy w stanie się posunąć i jakiej wykonywać, np osoby o jednym znaku zodiaku lepiej używały by magii leczniczej od innych a inne zodiaki mają swój specyficzny talent w którym są niezastąpione.

Te pytanie nasuwa mi się z powodu tego ze każdy zodiak jest inny i jest wiele opisów że nasze charaktery i emocje i ogólnie ludzie o tych samych zodiakach są podobni to czy to nie oznacza że i magiczne predyspozycje nie powinny być również bardziej złączone?

Dzięki za poświecenie czasu i czekam na odpowiedź w dogodnym czasie.

Pytanie jest naprawdę bardzo dobre i gdybym nie leżała na łóżku w momencie czytania tego pytania, pewnie bym spadła ze stołka, że jeszcze tego nie opisałam...

Tak samo jak pewnie Znaki przejawiają dany talent np. artystyczny, tak samo mają pewne predyspozycje i upodobania ezoteryczne. Oczywiście, to wszystko jest, tylko wytyczną składową zależną od wielu czynników na nieboskłonie i również wychowania.

Jednak... zgodnie z utartym schematem zodiakalne Raki przejawiają upodobania i talenty artystyczne - mój synek, jest Rakiem, sama totalnie nie interesuje się malowaniem czy rysowaniem, kompletnie mi to nigdy nie wychodziło, w rodzinie nikt go nie uczył rysować ani nie zachęcał do tego, no ale malowanki, bloki rysunkowe, kredki i farbki są oczywiście jedną z podstawowych rzeczy rozrywki małych dzieci. Malował więcej niż inne dzieci i bardziej kreatywnie i nagle usłyszałam od niego, że jak dorośnie chce zostać artystą i nawet... wybrał sobie już uczelnie artystyczną. Mój młodszy syn natomiast nie przejawia (póki co) talentów typowo Wodnikowym (no, ale charakterek za to ma) natomiast przejawia zainteresowania i upodobania typowo do znaku Panny, który jest jego ascendentem.

Ze zdolnościami ezoterycznymi jest tak samo jak z wszelkimi innymi zdolnościami, to są tylko wytyczne. Ty sam decydujesz czego chcesz i czym się interesujesz. Jeśli czegoś nie czujesz to ok, jeśli jednak poniższa lista jest Ci bliska lub po prostu widzisz w tym sens, bo coś tam kiedyś tam stało się tak, to spróbuj iść w tym kierunku.

[Obrazek: armenia_monety_znaki_zodiaku.jpg]

Baran
Przedstawiciele żywiołu Ognia i podopieczni planety Mars.
Macie oczywiście talent do wszelakiej Magii Ognia, Magii Bojowej, a także aktywowania talizmanów i amuletów, macie ogromną siłę energetyczną - manipulacja energią, ładowanie, rozładowywania, ukierunkowywanie to zdecydowanie to co potraficie robić najlepiej. Magia Miłosna, Magia seksualna, tantra również nie jest wam obca!

Byk
Mistrzowsko władający żywiołem Ziemi pod czujnym okiem Wenus oczywiście roztaczają piękno i wdzięk wokół siebie. Niezastąpieni magowie i czarownice w kunszcie Magii Ochronnej, przyciągającej pieniądze, pracę oraz spokój i harmonię w domostwie. Macie także predyspozycje do uzdrawiania, wróżenia i Magii Miłosnej.

Bliźnięta
Znak powietrza z opiekującym się nim Merkury.
Bliźniaki świetnie radzą sobie z wszelką Magią Powietrza i ruchem energii. Mają naturalny dar do telepatii, projekcji astralnych jak i jasnowidzenia. Świetnie się sprawdzają w roli uzdrowicieli i terapeutów.

Rak
Księżycowe Raczki z mocą do Magii Wody.
Świetnie sobie radzą z wszelkimi praktykami dotyczącymi emocji, miłosne zaklęcia, leczące złamane serca, wszelkie terapie lecznice - to ich konik. Magia Wyobrażeń także jest dla nich bardzo łatwa do opanowania. Mają niezawodną intuicję i powinni spróbować wróżenia z kryształowej kuli lub tafli wody.

Lew
Ognisty Lew z czuwającym nad nim Słońcem!
Oczywiste, że spektakularne efekty osiągną nie tylko dzięki swym ogromnym zasobom energetycznym, ale również Magii Ognia, Magii Słońca, Magii Gwiazd oraz Magii Bojowej!

Panna
Żywioł Ziemi, planeta Merkury.
Moje piękne Panny! Wszelki żywioł Ziemi bardzo wam sprzyja w szczególności wszelkie eliksiry, nalewki, maści i inne specyfiki zdecydowanie wole przygotowywane przez was! Macie także szczególną moc uzdrawiającą.

Waga
Podopieczne Wenus i ich żywioł specjalny Powietrze!
Magie talent ogólnie do Magii Naturalnej, ale z naciskiem na swój własny żywioł. Macie także predyspozycje do uzdrawiania oraz projekcji astralnych. Świetnie wam wychodzą wszelkie praktyki, które mają na celu poprawić urodę oraz zwiększyć mobilność fizyczną i umysłową.

Skorpion
Władca Mars i Pluton oraz żywioł Woda.
Oczywiście wasze predyspozycje to żywioł Wody, ale i Ognia. Magia Bojowa, Magia Seksualna, Magia Chaosu, czy Magia Nocy to jest wasz konik. Możesz zarówno niszczyć jak i tworzyć. Zdolności przypisane do tego znaku do manipulacja, tworzenie oraz uzdrawianie. Praca z bytami i wszelką energią śmierci np. Nekromancją to coś dla Ciebie.

Strzelec
Żywioł Ogień, planeta Jowisz.
Magia Ognia to oczywista rzecz, ale również uzdrawianie jest tym co Ci świetnie wychodzi. Spróbuj Magii Więzów - być może odkryjesz w sobie nowe talenty!

Koziorożec
Planeta opiekuńcza Saturn, żywioł Ziemi.
No i oprócz predyspozycji do żywiołu Ziemi, również świetnie, by Ci wychodziła Magia Chaosu czy Magia Śmierci kult Santa Muerte czy Nekromancja - świetnie też poradzisz sobie z bytami. Do Ciebie należy przyjść po wszelkie rytuały ochronne, pieniężne czy w kwestii pracy.

Wodnik
Wodnikami opiekuje się Uran i Saturn, a jego naturalny żywioł to Powietrze, świetnie sobie radzi z Magią Wyobrażeń oraz Więzłów oraz projekcją astralną, ma również zdolności jasnowidzenia. Bardzo dobrze odcina wszelkie negatywne energie, ma naturalną zdolność do oczyszczania oraz ochrony. Magia miłosna też bardzo często jest jedną z jego predyspozycji.

Ryby
Żywioł Woda, planeta Neptun.
Bardzo duża intuicja, dar jasnowidzenia i empatii, sny prorocze, projekcje astralne, LD to jest to co wam wychodzi. Wszelka Magia Wody, Magia Luster, Magia Lodu, Magia Wyobrażeń. Jesteście również bardzo dobrymi wróżbitami.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
05-04-2020, 16:29
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Merida
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 275
Reputacja: 3
Podziękowania: 73
Podziękowano 43 razy w 37 postach
RE: Znaki Zodiaku a Zdolności Ezoteryczne
Czemu ja zawsze mam jakieś zdolności do śmierci... XD

Wspaniały Smoczy Duchu we mnie
Potężne Smoki oddaje wam cześć!
13-04-2020, 12:29
Znajdź Posty Reply
Merida Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 9
Reputacja: 0
Podziękowania: 12
Podziękowano 1 razy w 1 postach
RE: Znaki Zodiaku a Zdolności Ezoteryczne
Od zawsze lubiłam grzebać w ziemi. Nigdy nie ubieram rękawiczek do sadzenia kwiatków, czy krzaczków. Uwielbiam to uczucie, kiedy ziemia przesuwa mi się między palcami. Na podwórku mam pełno kopców kreta, bo uważam, że są słodkie. Jestem zodiakalnym bykiem i urodziłam się w Dzień Ziemi. Opis Olimpii bardzo do mnie pasuje. Tak jakoś zrobiło mi się ciepło na serduchu. Dziękuję za ten post Uśmiech
14-04-2020, 15:31
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB