Spalenie elementu rytuału, jaki skutek?
Autor Wiadomość
irysek 1808 Offline
Neofita

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Uśmiech  Spalenie elementu rytuału, jaki skutek?
Witam.
Z góry piszę, że nie potrzebuje umoralniania, niemiłych tekstów, lecz pomocy i porady ludzi życzliwych. Ja nie wykonałam tego rytualu, ani nie mial na celu niczego zlego. Wiem, że tutaj są osoby, ktore wykonuja dla roznych celow rytualy, nawet w tych zlych celach. Nikogo nie potępiam i nie chce by ktos to robil wobec mnie. Te forum jest po to by znalezc odpowiedz na nurtujace pytania, oraz porady ludzi z wieksza wiedza. 

Mianowicie bliska mi osoba wykonala rytual milosny z pewną roślina. Jest to malzenstwo ktore sie kocha, miało to na celu poprawienie relacji. Mąż czasami miał swoje ,,himery'' tak to nazwe, buntowały go osoby trzecie itp., zona wykonala wlasnie ten rytual w celu poprawienia relacji i unikniecia zbednych sprzeczek. Zauwazylam, że po tym to ta zona zaczela inaczej sie zachowywac, zaczela wykonywac zachcianki meza itp. Tlumaczylam tej osobie ze ryt zle zadzialal na nia, lecz nie chciala sluchac. W koncu wrzucilam ta cebule do pieca. 
Wiem,  ze jezeli uschnie cebula, badz zwiedniej ryt przestaje dzialac,
1. To oznacza, ze wroci do stanu pierwotnego, czy zepsuje ich relacje?
2. Jak wplywa spalenie elementu ryt? (nie mam na mysli odp typu ze źle) Chodzi mi o konkrety, i jak temu zapobiec.
3. Co w takiej sytuacji.
Chcę pomóc tej osobie, nie mam niczego złego na mysli, ani w zamarach.
Pozdrawiam! Z góry dziękuję za odpowiedz, a za posty nie na temat, dziekuje także ( w znaczeniu, darujcie sobie je pisac)

PS czesc osob twierdzi ze to dziala nieprzewdywalnie, lecz sadze ze gdyby tak bylo, w obawie nikt by nie wykonywal rytualow. Jednak sie udają i ludzie osiagaja swoj cel, dlatego proszę osoby które mają wiedze, o podzielenie się nią. Być może mniej swiadome osoby robią jakieś bledy lub nie posiadaja odpowiedniej wiedzy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2020, 15:24 {2} przez irysek 1808.)
16-04-2020, 00:16
Znajdź Posty Reply
tupajda Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 271
Reputacja: 9
Podziękowania: 184
Podziękowano 111 razy w 76 postach
RE: Spalenie elementu rytuału, jaki skutek?
Najważniejsza jest intencja. Rytuał robi się z jakąś intencją, chce się osiągnąć jakiś cel. Z tego co napisałaś ten rytuał miał na celu poprawę relacji, bez podania w jaki sposób. Cel został osiągnięty i rytuał osiągnął sukces. Większość jakoś w ogóle nie myśli jak cel ma zostać osiągnięty.

Spaliłaś przedmiot z rytu. Z intencją w trakcie, czy ot tak? Zakladam, że ot tak, a to oznacza, że może się zdarzyć wszystko. Od wzmocnienia i utrwalenia, po odwrócenie.

Z innej beczki. Nie pomyślałaś, że jego "zachcianki" są dla niego bardzo istotne i zachciankami są z twojego punktu widzenia?
--
Wystarczy być sobą.
16-04-2020, 13:00
Znajdź Posty Reply
irysek 1808 Offline
Neofita

[quote pid='88357' dateline='1587043294']
Nie... ,,Himery" to tylko przenośnia. Generalnie buntowały go inne osoby, z jego winy ta relacja osłabła. Mialo intencje by tak jak rośnie roslina, rosła miłość męża. Przy spalaniu, powiedziałam słowa że chcę to przerwac i żeby było tak jak było pierwotnie. Generalnie jest coś co można zrobić by to odwrócić? Przywołać do normalności??  Zachcianki? Nie zjedzenie obiadu bo jest cos innego niz chciał, bądź noszenie do łóżka jedzenia i rozkaz taki to chyba nie jest ważna zachcianka? Jedna osoba drugiej nie może naskakiwać. A tak się stało po rytuale, ta osoba przejęła jego wg irracjonalny tok myślenia.generalanie wpływa na nia bardzo w zły sposób. Spaliłam wczoraj wieczorem, zauwazajac co zlego sie dzieje z tą osobą. Dzis nadal ta osoba działa irracjonalnie. Na razie nie ma żadnej zmiany. Co zwykle należy robić w sytuacji gdy chce sie anulować rytuał? Który naprawę źle służy osobie, a ta nie miała wielce złych intencji a chciała poprawić relacje. 
Bardzo będę wdzięczna za pomoc 😊😊😊 naprawdę nie mogę patrzeć na to co się dzieje, chcę pomóc tej osobie. Podzielcie się proszę swoją wiedzą, jeżeli nie tu to chociaż na priv.
[/quote]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2020, 16:04 {2} przez irysek 1808.)
16-04-2020, 15:21
Znajdź Posty Reply
irysek 1808 Offline
Neofita

(16-04-2020, 15:21)irysek 1808 napisał(a): Nie... ,,Himery" to tylko przenośnia. Generalnie buntowały go inne osoby, z jego winy ta relacja osłabła. Mialo intencje by tak jak rośnie roslina, rosła miłość męża. Przy spalaniu, powiedziałam słowa że chcę to przerwac i żeby było tak jak było pierwotnie. Generalnie jest coś co można zrobić by to odwrócić? Przywołać do normalności??  Zachcianki? Nie zjedzenie obiadu bo jest cos innego niz chciał, bądź noszenie do łóżka jedzenia i rozkaz taki to chyba nie jest ważna zachcianka? Jedna osoba drugiej nie może naskakiwać. A tak się stało po rytuale, ta osoba przejęła jego wg irracjonalny tok myślenia.generalanie wpływa na nia bardzo w zły sposób. Spaliłam wczoraj wieczorem, zauwazajac co zlego sie dzieje z tą osobą. Dzis nadal ta osoba działa irracjonalnie. Na razie nie ma żadnej zmiany. Co zwykle należy robić w sytuacji gdy chce sie anulować rytuał? Który naprawę źle służy osobie, a ta nie miała wielce złych intencji a chciała poprawić relacje.
16-04-2020, 15:28
Znajdź Posty Reply
Iluminox Offline
Użytkownik

Liczba postów: 33
Reputacja: 1
Podziękowania: 26
Podziękowano 13 razy w 11 postach
A wiec, intencja, intencja. Energie, Energiami. Ale nie wszystko na energii sie opiera. Dzialanie Magiji jest zlozone. Tak wiec, w wypadku czegos takiego jak "ryt przestanie dzialac jezeli cebula uschnie". To jest efekt synchronicznosci i on bazuje wlasnie o metafizyke zbiorowej swiadomosci i oddzialowywania archetypow. Zeby udzielic odpowiedzi co dokladnie sie stanie, trzeba by znac dokladnie wykonany rytual.

irysek, jestes w posiadaniu instrukcji wykonawczych? Z watku to brzmi jak byscie z owa pania mialy bliski kontakt. Watpie zeby owa pani miala glebsze doswiadczenie w Magiji, niz "znajoma, znajomej polecila mi rytual". W Magiji mozna robic rzeczy instynktownie i indywidulalnie i byc efektywnym. Ale to wymaga talentu. Rytualu, szczegolnie takie jak wyzej wspomniany, sa wyrabiane z  czasem. I skladniki ktorych sie uzywa do wykonania tych ze rytualow, maja moc sprawcza. Nawet jesli osoba jej nie ma.

O ile takie rzeczy jak mieszanki, kadzidla, plyny, zywnosc .etc, wymagaja zdolnosci przekazania ladunku eterycznego, to juz stosowanie inkantacji czy sigili (pieczeci) w wykonywanym rytulale zawsze wplyw na jego efektywnosc i moze zawazyc calkowicie o jego efektywnosci. Szczegolnie jesli osoba wykonujac nie ma talentu (wystarczajaco silnej mocy sprawczej) zeby moc wylapac, choc by intuitywnie, gdzie wprowadzic zmiane.  Jeszcze na koniec pozostaje fakt, ze istnieja rozne tradycje. Duchy podejmuja sie paktow z ludzmi. Takie umowy czesto dotycza nie tylko sluzby duchowej jednego czlonka rodziny, tylko ilus pokolen w przod. To samo tyczy sie wzgledem wykonywanych praktyk. Tak wiec, duchy nauczone sa odpowiadac/reagowac na pewne czynnosci rytulalne. Wiec istnieje tez szansa dania znaku odpowiednim byta, nawet jesli nie przez bezposrednie powolanie sie na nich.

No...ale do rzeczy. Albo opis szczegolowy rutalu ktory zostal wykonany albo pozostaje dywinacja (i skany), zeby sprawdzic co sie dzieje.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2020, 22:08 {2} przez Iluminox.)
30-07-2020, 22:03
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy
*

Liczba postów: 842
Reputacja: 64
Podziękowania: 138
Podziękowano 647 razy w 161 postach
Amorte,

(16-04-2020, 15:28)irysek 1808 napisał(a): Nie... ,,Himery" to tylko przenośnia. Generalnie buntowały go inne osoby, z jego winy ta relacja osłabła. Mialo intencje by tak jak rośnie roslina, rosła miłość męża. Przy spalaniu, powiedziałam słowa że chcę to przerwac i żeby było tak jak było pierwotnie. Generalnie jest coś co można zrobić by to odwrócić? Przywołać do normalności??  Zachcianki? Nie zjedzenie obiadu bo jest cos innego niz chciał, bądź noszenie do łóżka jedzenia i rozkaz taki to chyba nie jest ważna zachcianka? Jedna osoba drugiej nie może naskakiwać. A tak się stało po rytuale, ta osoba przejęła jego wg irracjonalny tok myślenia.generalanie wpływa na nia bardzo w zły sposób. Spaliłam wczoraj wieczorem, zauwazajac co zlego sie dzieje z tą osobą. Dzis nadal ta osoba działa irracjonalnie. Na razie nie ma żadnej zmiany. Co zwykle należy robić w sytuacji gdy chce sie anulować rytuał? Który naprawę źle służy osobie, a ta nie miała wielce złych intencji a chciała poprawić relacje.
Po pierwsze, to należy rozumieć to, co się robi. To nie jest umoralnianie, tylko fascynuje mnie, jak wielu ludzi próbuje działać magicznie nie zastanawiając się nad mechaniką magii.

"Bądź dokładny" zawsze to podkreślam przy ustalaniu formułek intencji magicznej.

Opisz nam dokładnie rytuał, bez niedomówień. Inaczej możemy jedynie zgadywać, co się stało.

Tupajda ma rację. Miłość męża może rosnąć, bo jest np. control freakiem i nagle żona zaczęła spełniać jego zachcianki.

Nawet tu na forum trafił się człowiek, który wykonał rytuał na szybkie pieniądze - pomimo ostrzeżeń się nie zabezpieczył - i dostał odszkodowanie za złamanie nogi.

Magia w praktyce idzie po najmniejszej linii oporu, jeśli dobrze nie zdefiniuje się celu działania.
02-08-2020, 12:58
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: tupajda

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB