Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nieskuteczny ryturał ?
Autor Wiadomość
Sabre Offline
Neofita

Liczba postów: 4
Reputacja: 0
Podziękowania: 1
Podziękowano 2 razy w 1 postach
nieskuteczny ryturał ?
Cześć wszystkim forumowiczom :D
Chciałem skonsultować z wami mój dziwny przypadek, nieudanego uroku, może ktoś bardziej wtajemniczony coś podpowie Uśmiech
Magią zajmuje się jakies 8 lat, początkowo nie miałem jakiś silnych zyczeń, głownie rytuały na studiach, na egzaminy, jakies miłosne, praca, wszystko się udawało...  Zawstydzony aż trafiła kosa na kamień... poznałem 2 lata temu pewną dziewczynę, fajnie się pisało gadało wiadomo, jednak cięzko bylo o coś wiecej, pomyślalem wtedy że sobie delikatnie pomogę magią :Uśmiech postawiłem na
wizualizacje .... nie było zadnego efektu, co mnie zaintrygowało to był grudzien 2018, potem w marcu pożyczyłem od niej osobistą rzecz, wykonałem prosty rytuał, naładowałem przedmiot energią przez 7 dni, a potem jej go zwróciłem. Myślalem ze mam ją juz na widelcu, ale znowu byłem w błędzie! zero reakcji (poprzednim razem kiedy taki ryt wykonywałem efekt był piorunujący w krótkim czasie...), potem dochodzimy do czerwca i do mojego autorskiego (specjalnie opracowanego i pierwszy raz wykonanego) rytuału lasu, rytuał w lesie, zadnych swiec, jako przekaznik wykorzystwana energia drzew. Efekty był.... ciekawy . Rytuał przyciągnał do mnie sporo osób, tylko nie tą która chciałem, nawet byłem w szoku bo jakies dwa tyg po ryt napisała do mnie dziewczyna obrazona na mnie na amen juz od ładnych kilku lat pytając o spotkanie, potem mnie poinformowala ze coś ją do mnie ciągnie... narobiłem smordu no ale cóż... efektu porządanego nie osiągnałem... we wrześniu wykonałem rytuał jabłka życzeń Olimpii... efekty tez byly na inne osoby :Język aż doczekałem stycznia kiedy poinformowała mnie ze ma chłopaka... shocked. Nie wiem czy to prawda czy kit bo nigdy jej z nikim do tej pory nie widzialem. W styczniu zrobiłem 7 dniowy rytuał z użyciem krwi. Oczywiscie tez nic na nią nie podziałalo. Dałem sobie spokoj widocznie byłem zbyt słaby ezoterycznie :Język sam nawet nie wiem na czym mi bardziej zależalo, na niej czy na tym zeby nie powiedzieć ze moja magia nie zadziałala. Aaa jeszcze byłbym zapomniał często powtarzał mi się sen ze leżymy czy siedzimy gdzies razem ona mówi "to nie tak ze bym nie chciała, bo bym chciała ale nie mogę" po czym uciekła. ten sen powtórzył sie 3 razy na przełomie od sierpnia do grudnia.  Wiem ze duża część osób mnie skrytykuje za samolubne zachowanie itp itp. ze nikogo nie zmusze na siłe, tak wiem rozumiem, ale cóż kazdy jest tylko człowiekiem.
Ciągle mnie jednak nurtuje temat co poszło nie tak co bylo powodem tego ze zaden z tych rytuałów nie był w zadnym stopniu nawet najmniejszym skuteczny? Czy moja energia jest do bani? Czy ona ma jakaś wrodzona naturalna bariere jaka ją broni i odbija takie uroki? W takim razie jak potęzna może być taka nieświadoma tarcza u takiej osoby? kazda bariere mozna przebic wystarczy tylko odpowiednia ilość energii.... tylko ile? ::O a może cos innego było nie tak? tak jak mówiłem do tej pory wczesniej nigdy nie musiałem powtarzać rytu bo wszystkie działały odrazu... a teraz? tarot pokazuje mi jakieś cierpienie z jej strony.  Zdezorientowany  Zachęcam do dyskusji i pozdrawiam  Anioł
01-05-2020, 15:53
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,071
Reputacja: 85
Podziękowania: 854
Podziękowano 1355 razy w 671 postach
RE: nieskuteczny ryturał ?
Zjebać Cię już nie trzeba, sam do tego doszłeś - miło, oszczędzę czas. xD Poza tym fakt każdy jest człowiekiem - ile ja naskrobałam kiedyś... łącznie z Magią Miłosną, do dzisiaj w żadnym rytuale nie jestem aż tak skuteczna jak kiedyś w Magii Miłosnej. A ile razy oderwałam w dupę... ale wiesz to były czasy gdzie się miało zdolności, było się dzieckiem i nie było stron ezoterycznych, a książki były na wagę złota i wydawane za pozwoleniem rodziców. xD

Powspominałam, do rzeczy. Kiedyś rzuciłam klątwę Spętania Strachu na mojego ojca, żeby chronić rodzinę i siebie.
W trakcie rytuału naszły mnie wątpliwości i serce się odezwało, że taka straszna klątwa... Stłumiłam to w sobie i nie dopuściłam do głosu, ale wystarczy chwila. Efekt był taki, że rzuciłam klątwę sama na siebie. xDD A najgorsze to zdjąć klątwę, którą sam na siebie rzuciłeś zwłaszcza jak się boisz nawet otworzyć drzwi dostawcy pizzy już nie mówiąc o rytuałach, ogniu i wyjściu na zewnątrz.

Czasem czegoś podświadomie nie chcemy... bardzo często wtedy efekty magiczne robią nam takiego psikusa jak tu odpisałeś, wówczas działa owszem - ale nie tak jak chcemy i dostajemy o tym feedback.

Tarot pokazuje Ci cierpienie bo była energetycznie bombardowana przez obcą ingerencję, jej aura pewnie jest poszarpana od obrony przed obcą energią, która wkońcu odbija się na jej życiu.

Mogło też być tak, że laska ma aurę nastawioną na obronę lub po prostu coś/ktoś ją chroni, może samodzielnie też podświadomie się chroni. Wiesz ludzie często nieświadomie korzystają magii... Miałam kiedyś koleżankę, której dupę uratował fakt, że nosiła przy sobie coś co było naładowaną pozytywną energią ochronną, tylko dlatego, bo jej się po prostu spodobał symbol - nawet nie była świadoma tego co przy sobie cały czas miała.

Choć po Twoim opisie stawiałabym raczej na to pierwsze, bo tutaj mamy symptomy świadczące właśnie o sknoceniu magii poprzez zamieszanie energii wątpliwości/zaprzeczenia. Może też chciałeś to zrobić, ale uważasz że to co zrobiłeś jest złe i nie chciałeś czynić zła, więc od razu podświadomość zareagowała wyparciem.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
01-05-2020, 18:21
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Sabre

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB