Darmowy Ebook
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,071
Reputacja: 85
Podziękowania: 854
Podziękowano 1355 razy w 671 postach
Darmowy Ebook
Hej, kochani.

Będę miała ten ebook: https://zapodaj.net/images/77f89defc0856.png do rozdania dla trzech osób.
W środku znajdziecie informacje o najważniejszych narzędziach magicznych i o tym jak je samodzielnie wykonać w prosty i szybki sposób.
Mowa tu o narzędziach zarówno podstawowych, jak i bardziej zaawansowanych i tych, o których najprawdopodobniej nie mieliście pojęcia - bo nie są w Polsce znane, popularne, wymienione.

Zdziwicie się jak łatwo i szybko można wykonać pergamin, kadzidełko, rytualny kielich prosto ze swoich snów czy nawet kociołek. Narzędzia Magiczne w ebooku są przeróżne i każdy z nich jest wraz ze sposobem aktywacji oraz poświęcenia.

Wystarczy napisać, dlaczego byłbyś/byłabyś zainteresowana tą książką i czemu właśnie Ty powinieneś/powinnaś ją dostać. Uśmiech

PS: Serio. Nawet moje 8letnie dziecko się samo zabrało za wykonanie kielicha. Właśnie stoi na półce chwały. :D

Macie czas do 24 Maja.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
08-05-2020, 00:58
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: samaniewiem
tupajda Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 238
Reputacja: 9
Podziękowania: 169
Podziękowano 99 razy w 65 postach
RE: Darmowy Ebook
Ja chcę zobaczyć dzieło twojego dziecka Oczko
--
Wystarczy być sobą.
08-05-2020, 12:52
Znajdź Posty Reply
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 259
Reputacja: 2
Podziękowania: 55
Podziękowano 36 razy w 32 postach
Ludzie ogarnijcie się ebook za darmo o magii robiony przez samą Olimpie a Wy nie chcecie? W dupach się wam poprzewracało. xD
"Take me home!"
11-05-2020, 14:29
Znajdź Posty Reply
Sabre Offline
Neofita

Liczba postów: 4
Reputacja: 0
Podziękowania: 1
Podziękowano 2 razy w 1 postach
Hej! To może ja zacznę :D mhm dlaczego ja? Właściwie to nigdy nie przywiązywałem dużej wagi do narzędzi magicznych, zawsze byłem zdania ze główna moc zaklęcia podyktowana jest siła woli i umysłu wykonawcy :D no ale jak to mówią pilny uczeń stosuje jedno a zna wszystko Uśmiech chętnie bym się zapoznał z tym e-bookiem, może odmieni on moje nastawienie i zacznę nałogowo wykorzystywać narzędzia magiczne!! Fajnie by było, mógłby to być ciekawe doświadczenie, ciekawy jestem różnicy, oczywiście podzielę się efektami na forum 😄 pozdrowionka
19-05-2020, 09:30
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Nikodem , tupajda
samaniewiem Offline
Neofita

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Podziękowania: 4
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Hejka, co prawda jestem tutaj nowa ale myślę, że fajnie byłoby dostac takiego ebooka aby więcej się dowiedzieć o samej sobie iż podobno mam dar jasnowidzenia. Z e-bookiem może przyswoić sobie więcej wiedzy i oczywiście dowiedzieć się jakie są dobre narzędzia magiczne.Z chęcią przeczytałabym go i zapoznala się z nim!
19-05-2020, 14:00
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: tupajda

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB