Czy te "stuki" i "spadanie przedmiotów" mogą oznaczać niekontrolowaną psychokinezę? C
Autor Wiadomość
NoTeImportaQuienSoy Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Czy te "stuki" i "spadanie przedmiotów" mogą oznaczać niekontrolowaną psychokinezę? C
Jak miałam dwanaście lat, spróbowałam wykonać psiball i ćwiczyć troszkę psychokinezę (tutaj mam na myśli przesuwanie przedmiotów). Jak ćwiczyłam to wokół mnie działy się dziwne rzeczy: stuki (takie, jakbyście stuknęli paznokciem lekko o twardą powierzchnię) przesuwanie i spadanie przedmiotów (np. klucz był na biurku, ja siedziałam blisko i przesunął się i spadł, a wcale nie był na krawędzi biurka!). Jak spałam, to nawet wydawało mi się, że krzesła się przesuwają. raz wchodzę do domu, a tutaj akwarium się rozbiło samo z siebie, i pełno wody było na podłodze. (nie wiem dlaczego, ale moja siostra była pewna, że ja to zrobiłam, a ja nawet nie dotknęłam tego akwarium) 

Przestraszyłam się i przestałam się tym zajmować i te rzeczy w większości ustały. Ale nadal czasami słyszałam te nagłe i króciutkie stuki!

Teraz, mając dwadzieścia lat, dowiedziałam się, że moja czakra trzeciego oka działa bardzo intensywnie. Jestem też empatą, wychwytuję emocje ludzi, w tym kłamstwa. Czasami też przewiduję różne rzeczy.

Przypomniałam sobie, że był taki dzień (miesiąc temu) , kiedy weszłam do apteki i pani mi coś próbowała podać, ale nagle spadło jej to z ręki i się rozbiło, później po chwili poszłam już do sklepu spożywczego, jestem przy kasie, a panu spadło moje picie na podłogę i się uszkodziło. 

Dzisiaj znowu spróbowałam psiballa, energię czuję intensywnie zawsze gdy go robię. Próbowałam też pobierać energię z ziemi i przesunęłam ją miedzy dłonie i moje dłonie automatycznie się rozszerzyły bardzo szybko (bo energia się poszerzyła między dłońmi). od 3 dni patrzę się w jeden punkt przez 5min, żeby rozwinąć jeszcze bardziej czakrę trzeciego oka. Próbowałam też przesuwać chodźby kawałeczek papieru, ale mi się nie udało.

Ale co mnie zdziwiło, to, że po zrobieniu psiballa w pokoju usłyszałam trzy stuki (jeden, później po minucie drugi i po minucie trzeci, a po 10 min następny, w różnych miejscach pokoju w którym zrobiłam chwilowy psiball) + ucisk na trzecie oko
09-05-2020, 11:59
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy
*

Liczba postów: 805
Reputacja: 63
Podziękowania: 124
Podziękowano 620 razy w 147 postach
RE: Czy te "stuki" i "spadanie przedmiotów" mogą oznaczać niekontrolowaną psychokinezę? C
Amorte,

A rozważałaś postawienie obok kamery i nagrywanie wydarzeń w ramach dokumentowania tego wszystkiego?
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
09-05-2020, 13:23
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB