Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WPROWADZENIE
Autor Wiadomość
Kacper Offline
Ja <3

Liczba postów: 12
Reputacja: 2
Podziękowania: 10
Podziękowano 9 razy w 6 postach
Gwiazdka  WPROWADZENIE
Na początek chciałbym powitać Ciebie w moim gabinecie Uśmiech. W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje jakich potrzebujesz (regulamin, oferta itd...).

------------------------------WSTĘP------------------------------

Wróżę z tarota od ponad 7 lat (tarot gotycki). Nauka czytania  z kart sama w sobie nigdy nie stanowiła dla mnie większego problemu. Z tego miejsca chciałbym bardzo serdecznie podziękować Olimpii za pomoc w stawianiu pierwszych kroków <3.

Myślę że ważną kwestią jest przybliżenie sposobu w jaki komunikuję się z moją talią. (Szczerze to nigdy nie wnikałem w to jak sprawa wygląda w przypadku innych tarocistów)
"Rozmowa" to słowo w niemal idealny sposób opisuje to co dzieje się kiedy wyciągam karty. Dlaczego "niemal"? Nie jest to "rozmowa" zgodna z jej definicją zawartą w słowniku. Może trochę poetycko to zabrzmi, ale ja i mój tarot jesteśmy dla siebie jak katana tworząca duet z samurajem. Uzupełniamy się, jesteśmy nie tylko kompanami ale również przedłużeniem swoich umiejętności. Nikt w tym zestawieniu nie jest ważniejszym ogniwem.

------------------------------OFERTA------------------------------

• Z łatwością odpowiadam na pytania TAK lub NIE. Co prawda najczęściej odpowiedź nie jest tak oczywista, ale to dobrze. Taki stan rzeczy oznacza że zaczyna się najciekawszy element procesu wróżenia.
  • Analiza przeszłości i przyszłości.
  • Analiza stanu ciała/duszy.
  • Porady ogólne w bardzo szerokim zakresie.

Jedyne czego nie wywróżę to szczegółowe informacje takie jak: daty, numery, dane personalne, przedmioty...

Dodam jeszcze że moje karty potrafią celowo oszukać, lub zmanipulować odpowiedź, jeżeli mają w tym jakiś większy cel. Zdarzały mi się sytuacje w których tarot udzielał odpowiedzi, które nie były zgodne z rzeczywistym stanem rzeczy. jednak zawsze okazywało się (przynajmniej moim zdaniem) że ten zabieg miał za zadanie pomóc pytającemu uzyskać to czego nie mógłby pozyskać poprzez zwykłą odpowiedź. Często ludzie którzy przychodzą do mnie po wróżbę nie zdają sobie sprawy, że podświadomie nie sama odpowiedź ich interesuje, a lekcja życia jaką niesie ze sobą doświadczenie z przełamania  granicy niemożliwości i absurdu.

------------------------------REGULAMIN------------------------------

1. Przychodząc do mnie nie testujesz moich usług. Jeżeli tego nie respektujesz to znaczy że być może nie jesteś jeszcze gotowy na to doświadczenie.
  2. Mnie można oszukać, ale w przypadku tarota jest to niemożliwe.
  3. Podczas wróżenia mogę zadawać pytania w celu dokładniejszej analizy omawianego tematu (łatwiej jest mi wtedy zrozumieć co karty próbują mi przekazać).
  4. Mogę odmówić udzielenia odpowiedzi jeżeli uznam ją za taką, która może wywrzeć na Tobie negatywne skutki.
  5. Nie przyjmuję reklamacji.

------------------------------CENNIK------------------------------

Jednym z podstawowych zadań istnienia opłaty jest odsianie osób które nie podchodzą poważnie do sprawy. Wróżąc ludziom z mojego otoczenia nigdy nie oczekuję zapłaty w postaci dóbr materialnych. Wynika to z tego że odwdzięczają mi się w inny sposób. Jednak tutaj panują inne warunki, a jak dobrze wiemy za taka usługę należy "zapłacić", chociażby żeby nie obciążać się energetycznie.

5 wróżb - 20 zł 

------------------------------DANE UZUPEŁNIAJĄCE------------------------------

Forma kontaktu podczas wróżenia zależy w głównej mierze od Ciebie. Możemy rozmawiać, lub tylko pisać. Bardzo mi zależy na tym żebyś był/a obecny/a podczas samego procesu.

Obsługuję chyba wszystkie najpopularniejsze formy płatności (przelew, blik, paypal, psc). 

Zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej na forum.

Jestem trochę oderwany od rzeczywistości, ale jednocześnie mało znam osób które są przyziemne tak jak ja.
Zdolność percepcji nie jest moim ograniczeniem.
10-05-2020, 19:22
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB