Pewne pytanie
Autor Wiadomość
aeros Offline
Neofita

Liczba postów: 6
Reputacja: 0
Podziękowania: 4
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Pewne pytanie
Cześć wszystkim! Jak widać, jestem nowym użytkownikiem tego zacnego forum, jak i nowy w magii. Zbliża się przede mną dosyć ważny egzamin (do którego podchodzę 3 raz), od którego zależy moja przyszłość. Nie ukrywam, podchodzenie któryś raz lekko podkopało, moją pewność siebie więc zacząłem poszukiwać sposobów na jej powrót i przypadkiem znalazłem się na tej stronie. Dowiedziałem się o rytuale Merkurego, który miałby pomóc w dobrym jego napisaniu, ale także że jest możliwość kontaktu z aniołem lub innym Bóstwem, który mógłby pomóc. Po kilkunastu minutach w internecie znalazłem informacje, że aniołem, który może, pomóc w egzaminie jest Uriel, z młodości natomiast pamiętałem, że egipskim patronem mądrości był Thot. Stwierdziłem, że skieruje swe prośby do Uriela, przed snem pomyślałem jego imię i zacząłem wyjaśniać sytuacje następnie usnąłem. W czasie snu przyśnił mi się natomiast Thot i teraz przechodząc do meritum czy jest możliwość, abym mógł prosić zarówno Thota jak i Uriela o pomyślny egzamin, czy lepiej skupić się na prośbach do jednego z nich. Z góry dziękuje za odpowiedź, mam nadzieje, że to pytanie nie jest głupie  Zawstydzony . Pozdrawiam!
27-05-2020, 22:51
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
RE: Pewne pytanie
Hej, ile osób trzeba żeby pozmywać brudne naczynie?
Jedną.

Można prosić kilka bytow o pomoc, ale moim zdaniem to nie potrzebne i po prostu strata czasu dla drugiego byta.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
28-05-2020, 01:55
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: aeros
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 273
Reputacja: 3
Podziękowania: 72
Podziękowano 43 razy w 37 postach
Skoro to Thot się przyśnił może to jakiś znak?
[i]„Na co by się zdało twoje dobro, gdyby nie istniało zło, i jak by wyglądała ziemia, gdyby z niej zniknęły cienie?”[/i]
28-05-2020, 08:12
Znajdź Posty Reply
aeros Offline
Neofita

Wielkie dzięki za odpowiedzi! Czyli ten sen może być znakiem, aby skierować prośbę do Thota a Urielowi nie zawracać gitary?
28-05-2020, 10:40
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Myślałeś o nich dwóch. Myśl to energia, więc sądzę że po prostu Ci odpowiedział.

Albo Twoja podświadomość Ci w ten sposób przekazała info, że powinieneś z tym iść do Thota.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
28-05-2020, 13:15
Znajdź Posty Reply
Sathvai Offline
Użytkownik

Liczba postów: 36
Podziękowania: 3
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Tak jak powiedziano powyżej: ważny jest fakt, że myślałeś o obu. Do jednego coś zrobiłeś i pewnie, skoro teraz się nad tym zastanawiasz, wtedy też myślałeś czy nie zwrócić się znów do drugiego. Czasem sny odbijają tylko nasze pragnienia i nic więcej, chociaż oczywiście nie warto im umniejszać, bo to też jest ważne. Po prostu dobrze wziąć to pod uwagę.

Mam specyficzny stosunek odnośnie próśb z zewnątrz, ale jeśli myślisz nad tymi dwoma, to ja wybrałabym jednak Uriela. Chyba, że płynie w tobie egipska krew, albo od dawna aktywnie wyznajesz to bóstwo. Uriel jest po prostu bliższy temu, w czym się wychowywałeś i bardziej rozumiesz ideały, które za nim idą.

A co do egzaminu to jeżeli uczyłeś się dużo i czujesz, że nic więcej nie wejdzie to jest jeszcze jedna technika, która da ci bardzo dużo. Odezwij się do innej osoby egzaminowanej i porozmawiaj z nią na temat info z tego egzaminu. We 2 szybciej rozwiejecie wątpliwości albo niepoprawny tok rozumowania, no i da ci to komfort psychiczny, że nie tylko ty zdajesz to po raz 3ci. Gwarantuję efektów. Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-05-2020, 14:14 {2} przez Sathvai.)
31-05-2020, 14:13
Znajdź Posty Reply
aeros Offline
Neofita

Muszę przyznać, że jest to egzamin maturalny, kończę, jeden kierunek studiów a chce rozpocząć kolejny niestety brakuje mi kilku punktów rekrutacyjnych :D. Egipska krew we mnie nie płynie, po prostu w dzieciństwie znikąd byłem zainteresowany tą religią. Dziękuje bardzo za twoją wypowiedź Uśmiech.
31-05-2020, 15:36
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Nic nie bierze się znikąd.
Egipscy mogą Ci być bliżsi niż myślisz. Sam wybierz. Uśmiech
Normalność to wymysł.
-----------
01-06-2020, 11:42
Znajdź Posty Reply
aeros Offline
Neofita

Koniec końców zadecydowałem, że będę kierował myśli do Thotha, intuicja podpowiada mi, że tak chyba będzie lepiej. Uśmiech
01-06-2020, 22:39
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Trzeba ufać swojej intuicji. <3
Ona wie najlepiej. <3
Normalność to wymysł.
-----------
02-06-2020, 23:54
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB