Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paź Kielichów
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,768
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 193 razy w 334 postach
Podziękowano 193 razy w 334 postach
Post: #1
Paź Kielichów
Dwór Kielichów, żywioł woda, domena: emocje - nimi się głównie kieruje.

Jako osoba:
Męski to on na pewno nie jest, chłopięcy ani nawet kobiecy, xD ma dziewczęcą naturę. Jest czuły, opiekuńczy, delikatny, ciepły, współczujący, empatyczny, uprzejmy, wrażliwy, a czasem nadwrażliwy, łatwo go urazić. Pazie na ogół wskazują na tych najmłodszych facetów, a raczej chłopców, często też są niedojrzali, naiwni i nie wiedzą jak osiągać swoje marzenia... Również mogą mieć kłopot w radzeniu sobie z rzeczywistością, często są zagubieni, bojaźliwi, rozchwiani emocjonalnie... Ulegają wpływom innych, nie umieją bronić swojego zdania albo go nie mają... Mają talent artystyczny i dużą wyobraźnię - często fantazjują, odpływają w swój świat... Mogą być niezrozumiani przez otoczenie, a nawet zamknięci w tym swoim wykreowanym świecie - bardzo cenią miłość, rodzinę i przyjaźń. Może mówić o kimś kto często zmienia szkolę, zainteresowania czy pracę... Jeśli chodzi o sprawy uczuciowe to... Podrywać to on nie umie, jest niczym dziecko, na ogół próbuje pokazywać jakieś tam zainteresowanie, względy itp. Uśmiech ale to takie niewinne jest, nie zraża się niepowodzeniami miłosnymi, wie że i tak gdzieś tam jest jego druga połówka i czeka na niego. ^^ Jest gotowy zrobić wszystko dla miłości, ale też może nie umieć poradzić sobie ze swoimi uczuciami i boi się że zostanie zraniony... a jeśli zostanie to i tak będzie wierny przynajmniej dopóki kocha... Uśmiech
W pozycji odwróconej mowa o osobie która nie widzi swojej niedojrzałości - prędzej każdy inny jest niedojrzały tylko nie on. xD Popada w skrajności, robi z siebie ofiarę ''nie umiem, nie uda mi się'', wiecznie rozpacza nad sobą i swoją sytuacją, nie można na nim polegać - on nawet na sobie nie może nie polegać, jest bardzo nieporadny, nie ma żadnych pomysłów na przyszłość, nie potrafi oceniać swoich możliwości, jest tępy i bezmyślny.

Wygląd: Twarzyczka chłopięca (dziewczęca), młoda czasem wyraża niewiniątko/aniołka. Oczy na ogół jasne - niebieskie, błękitne, albo zielone - rzadko piwne i szare. Uśmiech
Włosy kręcone albo loki, długie albo dłuższe - bez względu na płeć, kolor włosów też na ogół jasny - blond ewentualnie brąz.
Sylwetka, takie chucherko - szczupła albo chuda, niski wzrost.

Ogólnie: przynosi dobre wiadomości czy zaproszenie na randkę, także robienie czegoś twórczego jak np. malowanie, czy kreowanie wnętrz, szycie itp. Też totalne lenistwo i odpoczywanie - zanurzenie się w marzeniach/fantazjach. ^^ Mówi o także o wątpliwościach, zmienności, kierowaniu się uczuciami. Może wskazywać na ciążę, płodność.
Zapowiada miły dzień, pełen emocji często nad basem czy nad jeziorem, w saunie (gdzieś gdzie jest woda), zdanie egzaminu/sprawdzianu, doradza słuchać swojej intuicji, głosu serca. Zdarza się że mówi o wzruszeniach i wybaczeniu (np. pogodzenie się z przyjaciółką).
Odwrócona: Może mówić o niechcianej ciąży, kłamstwach, niedotrzymanych obietnicach, rozczarowaniu, rzucaniu słów na wiatr, pomyłkach, braku fantazji, zmienności, odwołaniu spotkania, strachu przed zmianą.

W miłości: Jeśli pytamy co druga osoba do nas czuje... Możliwe że boi ujawnić swoje uczucia, jest nieśmiały/a, ale to także przyjaźń ta osoba będzie blisko nas, zawsze nam pomoże, wesprze, możemy na nią liczyć, na pewno to nie jest miłość jak już to zauroczenie i czasem przechodzi zanim wogóle dojdzie do związku który i tak będzie przelotny, szybko się skończy... Można to porównać do wakacyjnych miłości... Natomiast w stałych paroletnich już związkach Paź Kielichów mówi o świeżości uczuć, oddaniu, wierności i poświęceniu, Uśmiech jednak czasem to... kochanek więc ważne aby zwrócić uwagę na karty sąsiednie. Odwrócona: mówi o osobie nieszczęśliwie zakochanej bądź pantoflarzu.

Sprawy zawodowe:
Jak pojawi się nam Paź Kielichów w sprawach zawodowych to... trzeba uważać, dokładnie przemyśleć podejmowane decyzje. W pozycji odwróconej mówi o nadmiernej ilości pracy.

Zdrowie: zaburzenia psychiczne, jakieś opuchlizny, przeziębienie, katar, nerwica, nadwrażliwość emocjonalna itp.

Zawody: hydraulik, poeta, kompozytor, muzyk, rybak, cyrkowiec, restaurator, kelner itp.

Miejsca: związane z wodą, dziećmi albo ze sztuką tzn. urodziny, basen, jakaś wystawa czy randka gdzie gra w tle jakaś muzyka itp.

Zdolności ezoteryczne: Paź Kielichów wskazuje na osobę która ma kontakty ze świetlistymi istotami (anioły, opiekunowie), cechuje go też bardzo empatia i intuicja.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
26-11-2012, 03:40
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB