Umowne znaki z Tarotem ?
Autor Wiadomość
ChArMeR Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 91
Reputacja: 2
Podziękowania: 20
Podziękowano 11 razy w 5 postach
Umowne znaki z Tarotem ?
Hej mam pytanie. 
Jako, że stawiam Tarota chyba od 16 roku życia jak nie dłużej mam pewien problem. 
Wszystko jest spoko i tak dalej no rezonuje ze swoimi kartami ale:
Czy istnieje mozliwość ustalenia bądź zapytania Tarota zestawienia kart, które mówią o pewnych aspektach? 
Np " pokaż mi kiedy pyta osoba chora na schzofrenię: i np będzie to zestawienie w rozkładzie same 2 wszystkich małych arkan bo np tak ustalę bądź zapytam kart i mi pokażą? 
albo jakie zestawienie kart pokażę osobę homo (co też pomaga w interpetacjach taka wiedza)
albo kiedy osoba jawnie chce mnie sprawdzić bądź kłamie ? 

jakoś nigdy nie miałem takich sytuacji zeby to wyłapać oprócz jednej

chodzi mi po prostu o lepsze porozumiewanie się i rozumienie kart 

Raz tylko mialem sytuacje ze postawiłem karty osobie która nie była nawet świadoma jak się okazało, że jest już w ciąży a powiedziała, że nie a wolałbym kobietom w ciąży nie stawiać kart by np po prostu ich nie denerwować itp. 

a osobom niestabilnym emocjonalnie czy chorym na schzofrenię nie chciałbym stawiać kart bo nie myślą jasno kiedy się nie leczą np albo moga nie zrozumieć też, że tarot nie jest wyrocznią 

Czasem zdarza mi się ze karty mówią głupoty albo coś nie gra więc wyłapuje, że coś jest nie tak ale nie wiem konketnie. Czasem mam przeczucie ze np osoba pytała juz sto osób albo, że pytanie jest źle skonstruowane albo ze nie powinienem pytac 

Ale fajnie byłoby wiedzieć o konkretnych sygnałach :Uśmiech

A może znacie jakieś takie zestawienia kart ? Uśmiech
12-06-2020, 02:03
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
RE: umowne znaki z tarotem ?
Tak, masz taką możliwość. Nawet znaczenia kart sam ustalasz.

Ja po prostu wyczuwam jak ktoś jest niestabilny czy coś, ale nie uważam, że należy te osoby traktować jak szklanki, każdy jest odpowiedzialny za siebie, a karty takim osobą też mogą pomóc. Po prostu słucham intuicji i przekazuje to co uważam za słuszne, resztę pomijam. Ja jestem odpowiedzialna za przekaz informacji, więc je dawkuje jeśli trzeba, klient za to jest odpowiedzialny za to co zrobi z tymi informacjami i... Pamiętaj też, że jesteś odpowiedzialny za to co powiesz, a nie za to jak ktoś to zinterpretuję. Bo nawet osoba zdrowa może być oszołomem.

Kiedy ktoś próbuje mnie sprawdzać czy coś, też to zazwyczaj wyczuwam, ale bywa że pojawia mi się natrętnie karta Głupca, która mnie o tym informuje. Poza tym odkąt moje usługi są płatne to już nikt nie ma ochoty marnować mojego czasu. Bo swoje pieniądze cenią - mój czas i energię już nie, teraz już ten problem został wyeliminowany. Póki było za darmo, każdy sepil ile się dało, bo jego to nic nie kosztowało.

Ogólnie jesteś wróżbitą, karty to tylko łącznik. Powinienes słuchać swojej intuicji. Karty nadsyłają przeczucia, a czasem nawet i sny.

Moim zdaniem warto pamiętać, że każdy jest odpowiedzialny za siebie i przychodząc do Ciebie musi się liczyć z tym, że mogą dostać przykre informacje. Ja np. nie mam problemu z wróżeniem osobą w ciąży, sama sobie wróżyłam jak byłam w ciąży - natomiast nie odpowiadam na pytanie czy np. ktoś poroni.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
12-06-2020, 09:19
Znajdź Posty Reply
ChArMeR Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 91
Reputacja: 2
Podziękowania: 20
Podziękowano 11 razy w 5 postach
Tak Oli masz 100% rację, też myślę by w końcu moje też były płatne aktualnie zbieram klientów ogłaszam się w grupach na fb albo mam swojego insta i podejscie niestety jest takie jakie mówisz. Raz przyszła laska która pytała coś o czasie i runy pokazały na lato Isę i ze ruszy na jesień i właśnie dramy, dlaczego innym pięciu wróżkom wyszło lato a mi nie, kiedy próbowałem przemówić, że pytanie prawdopodobnie jest przewróżone to usłyszałem ( ja też stawiam karty, ale się denerwuje) dlatego też chciałbym aby ktoś sie zastanowił i zapłata zweryfikowała klientów. Druga sprawa ze to nas też energetycznie kosztuje wiec... tylko nie wiem jak jeszcze ogarnąć to prawnie bo działalność póki nie mam klientów to różnie może być

co do info kart tak zapytam chyba tarota (wskaż karty w sytuacji...) zobaczymy zapiszę i sprawdzę Uśmiech
12-06-2020, 12:20
Znajdź Posty Reply
Sathvai Offline
Użytkownik

Liczba postów: 36
Reputacja: 0
Podziękowania: 3
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Możesz przed stawianiem kart zrobić krótką ankietę klientom. Zawsze cenne dla wróżby są dodatkowe informacje, a intuicja i tak podpowie czy kłamią czy nie. Oczko
__________________________________________________________________________________
Pomińmy "sądzę, że", mówmy wprost co uważamy. Załóżmy, że wszyscy wiemy, że nie jesteśmy nieomylni. Szanujmy "nie".
12-06-2020, 13:08
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
No najlepiej jak mają za darmo, a i tak się burzą.

Ja miałam pretensje i gówno burze na forum, że powiedziałam, że gościu ma uważać na nogi na treningu. Przypał bo uważał na nogi, a oberwal kontuzje kolana. I taka to jestem nie rzetelna. Dla mnie kolana to część nogi, no sorry. :D
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
12-06-2020, 14:22
Znajdź Posty Reply
Sathvai Offline
Użytkownik

Liczba postów: 36
Reputacja: 0
Podziękowania: 3
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Dlatego dobrze, że zaczęłaś odpłatnie wróżyć. :D To rozwiązuje wiele problemów. Ja stawiam karty tylko swojemu najbliższemu otoczeniu, żeby unikać tych gówno burz, o których wspomniałaś.
__________________________________________________________________________________
Pomińmy "sądzę, że", mówmy wprost co uważamy. Załóżmy, że wszyscy wiemy, że nie jesteśmy nieomylni. Szanujmy "nie".
12-06-2020, 14:30
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB