Kupno używanej talii ?
Autor Wiadomość
ChArMeR Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 91
Reputacja: 2
Podziękowania: 20
Podziękowano 11 razy w 5 postach
Kupno używanej talii ?
Cześć 
Ostatnio zamówiłem używaną talie tarota osho zen w mega okazyjnej cenie... ogłoszenie i zdjęcia mnie nie odrzuciły, nie zaniepokoiły, wyglądają na praktycznie nowe, w treści ogłoszenia było napisane, że były stawiane tylko kilka razy. Na zdjęciach nie były zniszczone i talia kompletna. Czekam aż do mnie przyjdą. 

Co o tym sądzicie? Powinienem jakieś środki poczynić ? 

Mam zamiar oczyścić z osobna każdą kartę z talii nad płomieniem świecy. Na początku mam zamiar rozpakować karty i zobaczyć moje odczucia. Te czynności powinny chyba wystarczyć co nie ? 

Chyba, że macie jakieś jeszcze pomysły czy rady. :Uśmiech

Moje osobiste zdanie to raczej podchodzę do tego jak do narzędzia tak myślę, ale ziarenko niepewności jest. 
Wiele nawet specjalistycznych wróżek czy wróżbitów mówiło, że też tak na początku zaczynali i, że to nic złego a jaka jest wasza opinia na ten temat?
14-06-2020, 18:58
Znajdź Posty Reply
JUNKKE Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
RE: kupno używanej talii ?
Wydaję mi się iż oczyszczenie talii będzie wystarczające, jednak jestem stosunkowo początkującą wiedźmą i chętnie wysłucham opinii innych osób. Mimo wszystko postąpiłabym pewnie tak jak ty.
15-06-2020, 09:51
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: ChArMeR
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
RE: Kupno używanej talii ?
Tak, talie trzeba oczyścić.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
15-06-2020, 11:06
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: ChArMeR
ChArMeR Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 91
Reputacja: 2
Podziękowania: 20
Podziękowano 11 razy w 5 postach
no dokładnie tym bardziej zwykle jak się waham, czy nie jestem pewny pytam tutaj <3 Moje stanowisko jest takie, że przecież to narzędzie - przez nas idzie energia i my działamy intuicją przy rozkładach. Duużo jest zabobonów i teorii, iż podobno się nie powinno itp itd. Niektórzy nawet tak piszą w BHP tarota natomiast postanowilem zaryzykować. Jakby nie było, wszystkie swoje taile kupowałem w sieci i mają się dobrze i wiele rąk je transportowało Język wiec myślę, że oczyszeczenie wystarczy jak coś dam znać i chętnie poczytam wasze opinie jeszcze Uśmiech a osho zen jest mega dla mnie klarowny przyciągają i świetnie dla mnie będzie podsumowywał i opisywal emocje w rozkładach <3 Uśmiech
15-06-2020, 22:12
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Bo kupowanie kart od obcych faktycznie jest niebezpiecznie. Nie wiesz co kto robił z kartami... Niektórzy łącza talie z jakimś bytem, a może on nie będzie chciał współpracować z Tobą? A może się ukryje i wcale nie będzie się chciał odłączyć? To nie takie proste w razie czego sama szałwia i płomyczek mogą nic nie dać.

Wielu Tarocistów łączy Sie z talią nie rozwalnie. Wiesz czego nigdy nie zmyjesz? Krwi.

Jest pewna praktyka, której ogólnie nie powinno się używać na pewnym etapie, odnośnie kart. Ja osobiście mam kilka talii tak zapieczetowanych krwią.
Dla takich kart to już tylko spalenie.

Poza tym nigdy nie wymarzesz w pełni resztek energii poprzedników. A energia przyciąga energię, oby to była dobra energia.

No i... Karty mogą zostać wykorzystne przeciw poprzednikowi.

Karty to nie do końca, tylko narzędzia. Bo mają cząstkę nas. Zawsze. Są połączone z nami.
Moje karty potrafią mnie "zjebac", nazwać Głupcem, lub śnić mi się, kiedy mam się o czym dowiedzieć poprzez użycie ich.
To jak dobrym jesteś wróżbitą, zależy od tego jak dobra więź masz że swoim narzędziem w które tchmiesz cząstkę energii, cząstkę świadomości i śladowa kopie duszy - a więc w pewnym sensie życie.

(Mysloksztalty też tworzymy... I one mają świadomość, czują i myślą.)

To się robi i tak nieświadomie, automatycznie więc nawet nie wiecie. Ja do moich talii jestem bardzo przywiązana, bo mam z nimi świetny kontakt i kilka tajemnic.

Moja stara talie ma jedno z naszej Witchcraftowej rodziny i świetnie jej służą. Cieszy mnie to. Można mieć używane talie, ale jak nie znasz właściciela to i tak trochę ryzykujesz.

Na pewno jak się oddaje swoją talie, należy ją rozładować, ale mimo to ślady Twojej energii będą na zawsze. Śladowe ilości, ale czasem to wystarczy.

Ja wolę wydać chajs i mieć swoje. Na karty nie należy żałować kasy moim zdaniem. Uważam, że ile dam tyle dostanę - dlatego nie skąpie kasy, energii i czasu dla na karty.

PS : Mam... 17 talii kart.
I pisze z tel, sorki za błędy.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
16-06-2020, 01:42
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB