Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wędrówka dusz - Robert Newton - książka
Autor Wiadomość
domenicus Offline
Neofita

Liczba postów: 4
Dołączył: Mar 2020
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Wędrówka dusz - Robert Newton - książka
Czy kiedykolwiek zastanawialiście się co dzieję się w momencie śmierci? Co dzieję się z naszą duszą? O co chodzi w umieraniu? Z pewnością! Jeśli nurtują Was podobne pytania idealną alternatywą jest książka "Wędrówka dusz" Michaela Newtona. W prosty sposób opowiada o istocie nieśmiertelności ludzkiej duszy.


"Wędrówka dusz" to nie jest zwykła powieść. Jest to książka, której celem jest wyjaśnienie tajemnic ludzkiej duszy. W sposób nad wyraz przystępny autor opowiada o jej drodze. Jest swego rodzaju studium, które udowadnia, a zarazem analizuję poprzednie wcielenia. Można śmiało stwierdzić, że Michael Newton nie patrzył na nasze ciało jedynie przez ziemski pryzmat. Wyszedł on daleko za to, dostrzegając także głębie duchową. Co ciekawe każdy na ten temat może dużo opowiadać, ale nie każdy może poprzeć to udokumentowanymi dowodami. Z kolei autor sam opracował metody hipnozy, ns podstawie, których w stan nieświadomości wprowadził 29 osób, z którymi wówczas przeprowadził rozmowę. Nie taką o rzeczach przyziemnych, a taką o ich poprzednich wcieleniach. Można by to porównać do pamiętników z podróży. W książce jest zawartych wiele opisów jak wygląda sama śmierć oraz co podczas niej się czuję, z kim spotyka się dusza zaraz po śmierci, gdzie trafiamy, jak wygląda to miejsce, jak to się dzieję że trafiamy z powrotem na ziemię i kto decyduję o naszym kolejnym wcieleniu. Niewątpliwie autor rozwiewa wszystkie pytania, jakie do tej pory mogliśmy wymyślić.

Książka wciąga od pierwszego pytania, które brzmi "Czujesz lęk przed śmiercią?" swego rodzaju polemizując z naszymi myślami. Zmusza nas od samego początku do myślenia o tym co nieuniknione. Co bardzo ważne napisana jest bardzo prostym językiem, co jest jej niesamowitym atutem. Czyta się ja bardzo przyjemnie. Jest napisania językiem, który dotrze dobitnie do każdego czytelnika. Styl autora jest nieprzerysowany, mimo patetycznego tematu. Łatwo potrafi dotrzeć do czytelnika.

Podsumowując warto przeczytać tą książkę, która napisana jest przystępny sposób na tak ważne tematy. Bardzo polecam ją czytelnikom, którzy od zawsze zastanawiali się nad sensem naszego istnienia, a także na inne różne tematy egzystencjalne. Myślę, że ciężko jest znaleźć drugą taką książkę, po którą tak chętnie będziemy chcieli sięgnąć po raz kolejny, aby żadna ważna rzecz nie umknęła naszej uwadze.

Książka dostępna na stronie: https://www.czarymary.pl/p_976885_wedrow...ael_newton
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-06-2020, 14:32 {2} przez domenicus.)
29-06-2020, 14:30
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB