Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kim jestem
Autor Wiadomość
Akilegna Offline
Neofita

Liczba postów: 4
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Kim jestem
Kim jestem, kto mnie odwiedza?

Jestem Angelika, moja podróż po świecie magii rozkwitła od mojej pierwszej wizyty w Trójmieście, wtedy odkryłam talent do kontaktu z innymi bytami, wtedy też poraz pierwszy spotkałam się z postacią czarnego Pana.
Wróciłam jednak na swoją Lubelszczyzne, poznałam niedawno, w czasach pandemii kolegę, z którym chodziłam na spacery do pobliskiego lasu. Stary Bór w Lublinie.
Zawsze nasz spacer kończył się w tym samym miejscu, a raczej zaczynał. W środku tego lasu jest pewne miejsce, gdzie wyrazie jest ciemniej, a drzewa wcale nie rosną gęściej.
Siadaliśmy na pniu, rozmawialiśmy, po jakimś czasie ptaki wokół milkły, nagle. Pojawiał się wtedy niepokój, czułam się pod obserwacją, wiedziałam, że coś czai się za drzewami. 
Byłam w szoku kiedy kolega powiedział mi że moja twarz zmieniła się na twarz staruszki, tak nagle, jest to o tyle dziwne że noc przed pierwszym takim przypadkiem, ja też ja widziałam w lustrze.
Nazwał mnie wtedy demonem. Wściekłam się, bo nie czuje że nim jestem, ani że goszczę jakiegoś w sobie. Wyszliśmy wtedy z lasu, musiałam się powstrzymywać od zwyzywana go za obelgę
Kilka nocy z rzędu kolega miał sny, gdzie widział sylwetkę czarnego mężczyzny, który odradzał mu spotykania się ze mną i kazał mnie zostawić, dla jego dobra
Kolejny raz poszliśmy do lasu, instynktownie idąc nawet inna droga dotarliśmy w to samo miejsce. Znowu byłam staruszką...

Faktycznie, jak z nim się widziałam on nalegał bym mu powiedziała kim jestem, bardzo tego chciałam, więc w moim własnym języku, który towarzyszy mi od dzieciństwa, chciałam okazać mu swoją siłę. Nie sądziłam, że to będzie tak wyglądać.

Magia nie zajmuje się na codzien, po powrocie z Trójmiasta ograniczyłam się do tarota. Swojego czasu czułam duże przywiązanie do wilków, psów, chociaż te mnie nie lubią za bardzo. Widziałam w wizji że kiedyś zostałam rozszarpana przez takowego.

Kim może być ten byt, czy możliwe jest również, że coś nade mna wisi? Czy ktoś mi pomoże odnaleźć siebie?
01-07-2020, 13:27
Znajdź Posty Reply
Akilegna Offline
Neofita

RE: Kim jestem
Jeżeli potrzeba więcej informacji o mnie, moich kontaktach, to służę pomocą
01-07-2020, 13:28
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy
*

Liczba postów: 823
Reputacja: 64
Podziękowania: 131
Podziękowano 629 razy w 154 postach
Amorte,

Twój pierwszy post jest niezrozumiały.
Właściwie o co pytasz i na jakiej podstawie?
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
02-07-2020, 12:25
Znajdź Posty Reply
Akilegna Offline
Neofita

Chodzi mi o pomoc w identyfikacji bytu, który za mną podąża od dłuższego czasu...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-07-2020, 16:08 {2} przez Akilegna.)
03-07-2020, 16:07
Znajdź Posty Reply
wena Offline
Leniwa Szumowina

Liczba postów: 384
Reputacja: 13
Podziękowania: 61
Podziękowano 72 razy w 32 postach
Hej

Stawiałaś karty na tą istotę?
"Pamiętaj: w co umysł może uwierzyć, to umysł może osiągnąć...." = Napoleon Hill

----------------------------

[Obrazek: tumblr_omilcy7mzi1ue04pxo1_250.gif]
03-07-2020, 17:01
Znajdź Posty Reply
Apepi Offline
Użytkownik

Liczba postów: 16
Podziękowano 4 razy w 3 postach
W kwestii tego bytu jest dość mało punktów zaczepienia. Jedyny atrybut to czarny kolor ale to za mało. Przydało by się więcej a najlepiej jakieś imię, to by było super. Możesz po kolei próbować znane ci i podpowiedziane przez doświadczonych użytkowników metody na poznanie tego ducha. Może uda się go po prostu wypytać przy okazji jakiejś kolejnej konfrontacji.
04-07-2020, 22:41
Znajdź Posty Reply
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 262
Reputacja: 3
Podziękowania: 64
Podziękowano 39 razy w 34 postach
Czy tylko mi się skojarzył Czarny Pan z Lordem Voldemortem? xD
Ok rozumiem nie w temacie się odezwałam, no ale nikt nie chciał tego powiedzieć na głos. xD A tarot to dobry pomysł.

Rozluźnij się. Wszystko jest dobrze. Wszystko jest dokładnie tak, jak ma być.
05-07-2020, 23:22
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: tupajda

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB