Burzowe odczucia
Autor Wiadomość
Kanra Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Burzowe odczucia
Hej, jestem nowa w tych tematach, więc przepraszam jeśli pytanie jest bardzo banalne

Właśnie nad moim miastem przechodziła burza. Zastanawiam się czy towarzyszą wam jakieś odczucia związane z tym zjawiskiem atmosferycznym

Ja osobiście czuje przeładowanie energią (jak bym wypiła litr red-bulla) kiedy zbliża się burza, lub gdy jest już ona. Czuje jak by coś chciało się ze mnie wyrwać, i drżało z niecierpliwości. Dziwi mnie to o tyle, że jestem raczej silnie związana z żywiołem ziemi (koziorożec + imię w żywiole ziemi), a wydaje mi się że burza związana jest raczej z ogniem/wodą 

Jestem ciekawa czy ktoś też ma tak mocne, że aż w pewien sposób nie komfortowe odczucia, i czy macie jakieś sposoby na wykorzystanie tej energii 

(mam nadzieje że w dobrym dziale napisałam. Jeśli nie to przepraszam i proszę o przeniesienie tematu lub informacje. Jeszcze nie do końca czuje to forum)
02-07-2020, 01:06
Znajdź Posty Reply
tupajda Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 281
Reputacja: 9
Podziękowania: 190
Podziękowano 117 razy w 81 postach
RE: Burzowe odczucia
Tak, burza to spory przepływ energii. Ja osobiście w energetycznych miejscach z łatwością zasypiam Oczko podczas burzy również wspaniale mi się śpi.
--
Wystarczy być sobą.
05-07-2020, 23:02
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Nightmare , Olimpia
Mglisty Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 56
Reputacja: 1
Podziękowania: 7
Podziękowano 11 razy w 9 postach
(02-07-2020, 01:06)Kanra napisał(a): Hej, jestem nowa w tych tematach, więc przepraszam jeśli pytanie jest bardzo banalne

Właśnie nad moim miastem przechodziła burza. Zastanawiam się czy towarzyszą wam jakieś odczucia związane z tym zjawiskiem atmosferycznym

Ja osobiście czuje przeładowanie energią (jak bym wypiła litr red-bulla) kiedy zbliża się burza, lub gdy jest już ona. Czuje jak by coś chciało się ze mnie wyrwać, i drżało z niecierpliwości. Dziwi mnie to o tyle, że jestem raczej silnie związana z żywiołem ziemi (koziorożec + imię w żywiole ziemi), a wydaje mi się że burza związana jest raczej z ogniem/wodą 
To taka moja teoria: być może, w którymś z poprzednich wcieleleń mogłaś zostać trafiona przez piorun i teraz twoja dusza (poprzez pamięć o tamtym wydarzeniu) tak reaguje na to zjawisko atmosferyczne.
Słoneczny znak zodiaku oraz imię nie pokazuje tak naprawdę z jakim żywiołem jesteś powiązana. Dopiero wykonanie osobistego kosmogramu i sprawdzenie w jakich żywiołach masz obsadzone planety ukaże kompletny obraz.
Nie miałem nigdy energetycznych odczuć związanych z burzą.
Kiedy twój czas będzie bliski końca,
Może wtedy zaczniesz pojmować,
Że życie tutaj to tylko opowieść 
Noli messorem timere
06-07-2020, 18:35
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,121
Reputacja: 85
Podziękowania: 879
Podziękowano 1392 razy w 689 postach
Ja podpisuje się pod tym co napisał tupajda.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
14-07-2020, 11:03
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: tupajda
Kukulkan369 Offline
Neofita

Liczba postów: 5
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 1 postach
Ja tam zawsze przed burzą czuję dziwny smak w powietrzu, widzę nienaturalne kolory na niebie i czuję energię wszędzie. Podczas burzy widzę czasem ogromne, wężopodobne cielska w oddali i jakieś demony na niebie oraz w chmurach. Zawsze czuję, że będą zmiany w pogodzie. Zawsze zanim będą wichry, to czuję zimno w ciele, a jeśli deszcze - wilgoć w powietrzu. Jak dotąd zawsze miałem rację. Uważam, że podczas burzy działają pewne demony i energie.
17-07-2020, 12:51
Znajdź Posty Reply
Bastet Kocica Offline
Banshee - Kwaśna Zmora

Liczba postów: 49
Podziękowania: 67
Podziękowano 7 razy w 5 postach
Czuję wtedy więcej energii w sobie w wyniku burzy.
Koncentracje mam bardziej skupioną i częściej myślę o czymkolwiek. Co chwilę czuję burzę blisko siebie gdzieś i wiem, że jest potężna i silna energetycznie.
Odczuwam spokój w sobie i otoczeniu po jej ustaniu a potem czekam co będzie dalej jakby coś kazało mi tak robić, takiego intuicyjnego - przeczekać i ma być dobrze, takie dobre nowiny w typie zjawisk paranormalnych i w końcu odczuwam radość, że coś wiem, takie zadowolenie w sobie dostaje od tego, że obserwowałam burzę, myślałam o niej, byłam gdzieś blisko niej.
"Ogień, ogień, ogień!
Ogień z języków kłamców
Ogień, ogień, ogień!
Ogień z języków kłamców"
03-08-2020, 19:09
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB