Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psiball - wersja skomplikowana
Autor Wiadomość
Duktus Offline
Wyznawca Prawdy

Liczba postów: 16
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 1
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 0 postach
Podziękowano 1 razy w 0 postach
Post: #1
Psiball - wersja skomplikowana
Witam.
Chciałbym przedstawić nową technikę tworzenia psiballa. Kładziemy lewy kciuk na paznokciu kciuka prawej dłoni, prawy palec wskazujący, a dokładniej jego opuszek (tak we wszystkich palcach) na paznokieć palca wskazującego lewej dłoni, lewy środkowy na prawy, prawy serdeczny na lewy, lewy mały na prawy mały. Wszędzie paznokcie dotykane są tylko opuszki palców drugiej dłoni. Ten palec który jest wyżej, przesyła energię do drugiego, który jest niżej. Będzie zawsze 3:2 w zależności od jakiego kierunku energii zaczniemy. Jeśli lewy kciuk będzie niżej, więcej energii prześlemy do prawej dłoni, zaś jeśli prawy kciuk będzie wyżej to więcej energii prześlemy do lewej dłoni. 

Dla urozmaicenia polecam siłowanie się fizyczne palców. Ten który jest pod spodem prze w górę, ten który jest na górze prze w dół jednocześnie przesyłając energię we właściwą stronę. Siłowanie ma wyglądać tak jakby na zmianę, raz w dół raz w górę, czyli palec na dole stawia mniejszy (ale nadal) opór, by palec wyżej mógł go w dół nacisnąć i analogicznie, po znalezieniu się na dole przygnieciony palec podnosi się (z mniejszym oporem stawiającym przez palec wyżej) w górę przesyłając jednocześnie energię we właściwą stronę czyli w lewo, ponieważ nadal jest niżej.

 Po kilku fizycznych łączeniach (raz jedna dłoń 3:2, raz druga, podczas zmieniania link ma je łączyć) , będzie można oddalić dłonie od siebie wytwarzając przy tym mocne linki (wizualizując je) między dłońmi i tym samym między palcami.

 Idąc dalej, po środku odległości między dłońmi (linkami) należy stworzyć psiballe (ogólnie pięć małych), a od tych psiballi stworzyć linki, które będą tworzyły jednego dużego psiballa między dłońmi (linki będę kierowały się w dół, ku środkowi dłoni, między nimi). 

Dłonie mają być w takiej pozycji jak zbliżają się do siebie z zamiarem ich złożenia, może być 20 cm, może być 10 (jak kto się czuje). Taki psiball odpycha ciało astralne mocniej od siebie, czyli dłonie ciała astralnego, ponieważ zostało włożone w niego dużo więcej energii i koncentracji. 

Podczas zagęszczania psiballa należy zwrócić uwagę na symetryczne zbliżanie się dłoni, ponieważ jeśli jedna dłoń (wysyłając energię) szybciej będzie zmierzała do drugiej to przepychnie energię, nawet do drugiej dłoni (przetestowane). Żeby poprawić ten błąd trzeba oddalić dłoń lub na chwilę lub zwiększyć przepływ energii (zostawiając dłoń w tym samym miejscu oraz dostosowując przepływ energii w drugiej dłoni powodując równowagę)  dłoni w której nadmiar się znalazł. Ewentualnie można całą konstrukcję korygować wizualizacją do symetrycznego stanu między dłońmi.

 Pomijając to co wszystko do tej pory napisałem, jest więcej miejsc z których można by przesyłać energię, mianowicie pozostałe dwie czakry dłoni ( https://images.rapgenius.com/f4fac43ba88...x500x1.jpg ). Pięć linków z psibali ze zlinkowanych palców  tworzy skutecznego psiballa ale siedem czakr dłoni z nadgarstkiem tworzy psiballa nie pozwalającemu się zbliżyć dłoniom (astralnym) o milimetr. Jeśli jednak zbliżymy dłonie siłą fizyczną to efektem będzie wylatywanie energii przez zewnętrzną części dłoni, dlatego trzeba pamiętać (wraz ze zbliżeniem się dłoni) o utrzymywaniu większej kumulacji energii, by nie uciekała.

Każdy, kto poświęci czas od początku manipulowania energią, dostrzeże przestrzenną możliwość dodania dwóch kolejnych czakr z dłoni, będzie wiedział jak to zrobić. Precyzyjąc, pozostałe czakry mogą siłować się w sposób niefizyczny do momentu decyzji stworzenia psiballa z siedmiu czakr. 
Z pozostałych dwóch czakr dłoni (odpowiedników czakry podstawy oraz czakry korony) stworzyć linki i stworzyć pozostałe dwa psiballe. Z czakry podstawy stworzyć małego psiballa z linków  na wysokości 5 cm w dół od nadgarstków, taki jakby kształt hamaka linki będą miały a na ich środku psiball (ładowany przez te linki tak jak pozostałe małe psiballe), żeby było wystarczająco miejsca dla głównego psiballa. Z czakry korony na dłoni stworzyć psiballa najlepiej w miejscu tej pustej przestrzeni między kciukiem a palcem wskazującym. Gdy uznamy że psiballe się naładowały tworzymy od nich linki w jeden punkt tworząc naszego docelowego psiballa.

Zadanie ma na celu nie tylko docelowe stworzenie psiballa ale również nauczyć się zmieniać kierunek przepływu energii w palcach, czyli to ćwiczenie na początku. Przy tworzeniu psiballi linkami energia oczywiście musi wysyłana z obu miejsc, a nie przez nie przepływać jak przy cwiczeniu na początku.
Na koniec muszę nadmienić, że jest to technika dla operujących sprawnie energią ale dzięki ćwiczeniu się to osiągnie. Tak więc powodzenia adepci. 


Duktus.


Pragnę nadpomnieć o prawach autorskich. Jeśli chcesz skopiować tekst i go gdzieś opublikować to zapytaj o zgodę.
By wiedzieć trzeba przeżyć. Dopiero wtedy będzie jasne jak to zrobić.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2020, 18:56 {2} przez Duktus.)
16-07-2020, 02:55
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 749
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 64
Podziękowania: 8
Podziękowano 41 razy w 65 postach
Podziękowano 41 razy w 65 postach
Post: #2
RE: Psiball - wersja skomplikowana
Amorte,

Podziel proszę blok tekstu na czytelniejsze akapity.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
16-07-2020, 15:58
Znajdź Posty Reply
Iluminox Offline
Użytkownik

Liczba postów: 30
Dołączył: Sep 2019
Reputacja: 1
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #3
RE: Psiball - wersja skomplikowana
(16-07-2020, 02:55)Duktus napisał(a): Witam.
Chciałbym przedstawić nową technikę tworzenia psiballa. Kładziemy lewy kciuk na paznokciu kciuka prawej dłoni, prawy palec wskazujący, a dokładniej jego opuszek (tak we wszystkich palcach) na paznokieć palca wskazującego lewej dłoni, lewy środkowy na prawy, prawy serdeczny na lewy, lewy mały na prawy mały. Wszędzie paznokcie dotykane są tylko opuszki palców drugiej dłoni. Ten palec który jest wyżej, przesyła energię do drugiego, który jest niżej. Będzie zawsze 3:2 w zależności od jakiego kierunku energii zaczniemy. Jeśli lewy kciuk będzie niżej, więcej energii prześlemy do prawej dłoni, zaś jeśli prawy kciuk będzie wyżej to więcej energii prześlemy do lewej dłoni. 

System meridian ktorych jest tysiace w ludzkim ciele juz istnieje na poziomie eterycznym, widze ze z niego wlasnie dzialasz. Propos tego systemu. Pomiedzy cialem astralnym, a eterycznym, istnieje zawily system kanalikow ktore posiadaja male organiki dzialajace jak furtka. To wlasnie sa meridiany. Mozna je aktywowac fizycznym "psztyczkiem" dokladnie w punkt na ciele na ktorym znajduje sie meridiana. Jesli organik jest za to aktywny, to ten puls go zamyka. Dzialaja one jak tamy i odcinaja doplyw przez cala dlugosc jakiegos segmentu sieci kanalikow, badz pozwalaja energii wolno przez nie plynac. Mozna tez je otworzyc na drugi sposob. Wplywajac na wibracje (falami swiadomosci). Otwarcie i zharmonizowanie wibrowania 7 glownych czakr naturalnie otwiera wiekszosc meridian w ciele i pozwala energii plynac duzo szybciej i swobodniej od ciala fizycznego, przez eteryczne do astralnego. I w druga strone. Dajac uczucie naenergetyzowania (podobne do uczucia pomiedzy swiatlem slonecznym penetrujacym nasza skore, a uczuciem niskiej czestotliwosci pradu przebiegajacego przez uklad nerwowy). I tutaj wlasnie, o ile na poziomie astralnym licza sie tylko czakry na dloniach, to na poziomie eterycznym juz mamy doczynienia z seria punktow rozlozonych na roznych segmentach palcow i miesni dloni. Podrozowanie energii przez cialo eteryczne tez wymaga juz ruchu fizycznego. Odpowiednie naciaganie sciegien i kontrolowane rozluznianie miesni pozwala energii przeplywac. 

Dobijajac do brzegu, kontrolowanie przeplywu przez system kanalikow w ciele eterycznym juz wymaga duzo wiekszej ostroznosci niz na poziomie astralnym. Bo mozna sobie zablokowac kanalik, zle rozprowadzajac energie. Tutaj uklad palcow i pozycja reszty ciala, ma znaczenie w tym jak energia bedzie przeplywac i czy zostanie uwolniona czy skumulowana w jakims miejscu w ciele. To drugie jest gorsze, bo jezeli energia utknie (co charakteryzuje sie uczuciem pulsowania polaczonego z miejscowym wbijaniem w prostej lini, jak igla posiadajac poprzednie uczucia rozchodzacej sie energii w ciele) mozna w najgorszym przypadku po jakims czasie dostac siniaka/odpazen w tym miejscu. Aczkolwiek watpie zeby ktos ignorowal odczucia na tyle dlugo zeby do tego doprowadzic. No ale, jak juz sie przydazy, ciezko jest odpowiednio manipulowac wibracjami meridian by przywrocic energie do normalnego obiegu. No chyba ze ma sie w tym doswiadczenie, wiece lepiej tego unikac i byc ostroznym z obiegiem, szczegolnie jesli jest on zamkniety.

Cytat:Dla urozmaicenia polecam siłowanie się fizyczne palców. Ten który jest pod spodem prze w górę, ten który jest na górze prze w dół jednocześnie przesyłając energię we właściwą stronę. Siłowanie ma wyglądać tak jakby na zmianę, raz w dół raz w górę, czyli palec na dole stawia mniejszy (ale nadal) opór, by palec wyżej mógł go w dół nacisnąć i analogicznie, po znalezieniu się na dole przygnieciony palec podnosi się (z mniejszym oporem stawiającym przez palec wyżej) w górę przesyłając jednocześnie energię we właściwą stronę czyli w lewo, ponieważ nadal jest niżej.

 

Faktycznie, silowanie wywoluje odpowiednie reakcje, przez naciagniecie sciegien prowadzacych do nadgarstka. Ale lepiej mimo wszystko ominac jak najbardziej sie da wspomaganie fizyczne, zeby opanowac kontrole poprzez oddzialowywanie na wibracje w danych obszarach. Wlasnie, propos wagii jaka ma strona. Czakry na dloniach dzialaja jak dwa bieguny magnetyczne. O ile wszystkie czakry posiadaja rozlozone bieguny, to te na dloniach roznia sie tym ze sa w odwrotnosci do siebie. Lewa reka ma negatywny biegun, a prawa pozytywny. 

Cytat:Po kilku fizycznych łączeniach (raz jedna dłoń 3:2, raz druga, podczas zmieniania link ma je łączyć) , będzie można oddalić dłonie od siebie wytwarzając przy tym mocne linki (wizualizując je) między dłońmi i tym samym między palcami.

 

Generalnie link mozna w tym przypadku stworzyc naturalnie poprzez dostosowanie czestosci rozproszonej energii eterycznej do obu dloni, jak nawiazujac polaczenie miedzy nimi i sprowadzajac na wspolna czestotliwosc. Drobne czasteczki skupia sie w strumien ktory wkoncu przybierze forme linku. Mozna to osiagnac bez wizulalizacji, na samych odczuciach. Albo istnieje tez drugi sposob. Zwizulalizowac/powtorzyc wspomnienie tego jakie sensacje powstawaly w czasie formowania linku do ciala i zwizulalizowac jak link wyrasta z jednej dloni, do drugiej w pozadanym miejscu. 

Aczkolwiek, propos oddalania. To taki link moze isc kilometrami, nie tracac na wartosci. Nawet przerwanie go, nie zaburzy przesylu calkowicie. Dopiero zaburzenie jednego z polaczen albo postawienie czegos pomiedzy dwoma obiektami na tej samej czestotliwosci i dlugosci wibracji zaburzy link. Ale wiem o co tutaj chodzi. Chodzi o powolne trenowanie czakr zeby byly wstanie przetwarzac wieksze ilosci energii i co za tym idzie, zwiekszaly zasieg pola i sile wydzielanych fal. Co uczy wyczuwac energie na wieksze odleglosci.

Cytat:Idąc dalej, po środku odległości między dłońmi (linkami) należy stworzyć psiballe (ogólnie pięć małych), a od tych psiballi stworzyć linki, które będą tworzyły jednego dużego psiballa między dłońmi (linki będę kierowały się w dół, ku środkowi dłoni, między nimi). 

Opisujesz nauke harmozniwoania z soba fal wydzielanych przez czasteczki energii astralnej, zeby zwiekszyc zasieg i sile fal i wzmocnic pole ktore utrzymuje energie astralna w ksztalcie aury. Mozesz wyzucic linki, bezposredni kontakt jest niepotrzebny. A stworzenie stalych polaczen zawsze trzeba burzyc po czyms takim. Zdarza sie ze mozna je przeoczyc albo cialo je odnowi i wtedy przeplyw energii bedzie niergularny, co moze prowadzic bo dalszych problemow. Co do kierowania ku srodkowi dloni miedzy nimi. No, to dlatego bo energia sobie podruzuje do czakr na dloniach, ktore sa juz na poziomie astralnym. Generalnie caly psiball powstaje na poziomie astralnym i taka kontrola/manipulacja ksztaltem energii/materii astralnej jest tylko mozliwa na poziomie astralnym, nie eterycznym. Ale energia wpierw podruzuje z poziomu eterycznego, gdzie energia jest w bardziej rozproszonej formie.

Cytat:Dłonie mają być w takiej pozycji jak zbliżają się do siebie z zamiarem ich złożenia, może być 20 cm, może być 10 (jak kto się czuje). Taki psiball odpycha ciało astralne mocniej od siebie, czyli dłonie ciała astralnego, ponieważ zostało włożone w niego dużo więcej energii i koncentracji. 

Odleglosc zwieksza sie z biegiem cwiczen i powinno sie czuc i okreslac zmyslami bezproblemu stan i rodzaj energii na wieksze odleglosci, z biegiem cwiczen. Co do dloni ciala astralnego, technicznie rzecz ujmujac, cialo astralne nie ma "dloni". No ale wiem o co ci chodzi. Z tym ostatnim, to uczucie odpychania to reakcja akurat wzmacniania pola/skupiania energii w forme w danej okolicy. Rzecz sie dzieje na zewnetrznej powierzchni aury.

Cytat:Podczas zagęszczania psiballa należy zwrócić uwagę na symetryczne zbliżanie się dłoni, ponieważ jeśli jedna dłoń (wysyłając energię) szybciej będzie zmierzała do drugiej to przepychnie energię, nawet do drugiej dłoni (przetestowane). Żeby poprawić ten błąd trzeba oddalić dłoń lub na chwilę lub zwiększyć przepływ energii (zostawiając dłoń w tym samym miejscu oraz dostosowując przepływ energii w drugiej dłoni powodując równowagę)  dłoni w której nadmiar się znalazł. Ewentualnie można całą konstrukcję korygować wizualizacją do symetrycznego stanu między dłońmi.

 
No bo zmieniasz czestotliwosc i dlugosc fal swiadomsoci w danej okolicy, zmieniajac skupienie z jednej dloni na druga. To uwaga na poziomie samej psychiki jest odpowiedzialna za determinowanie na co sie wplywa. Spokojnie, z biegiem cwiczen swiadomosc sie poszerza i takie zmiany wibracji przestaja byc tak delikatne jak skorupka jajka. Da sie ruszac rekami jak potrzepany, utrzymujac ta sama czestotliwosc fal i rownomierny przeplyw energii.


Cytat:Pomijając to co wszystko do tej pory napisałem, jest więcej miejsc z których można by przesyłać energię, mianowicie pozostałe dwie czakry dłoni ( https://images.rapgenius.com/f4fac43ba88...x500x1.jpg ). Pięć linków z psibali ze zlinkowanych palców  tworzy skutecznego psiballa ale siedem czakr dłoni z nadgarstkiem tworzy psiballa nie pozwalającemu się zbliżyć dłoniom (astralnym) o milimetr. Jeśli jednak zbliżymy dłonie siłą fizyczną to efektem będzie wylatywanie energii przez zewnętrzną części dłoni, dlatego trzeba pamiętać (wraz ze zbliżeniem się dłoni) o utrzymywaniu większej kumulacji energii, by nie uciekała.
Kolejnych czakr? Chyba nazywamy dwa rozne narzady czakrami. Bo czakra na dloni jest tylko jedna. To co jest rozlozone na roznych segmentach dloni na poziomie eterycznym, to juz inny narzad. A to 7 czakr dloni, to juz wogole nie wiem o co chodzi. Narzadow na samej dloni na tym poziomie jest znacznie wiecej, i sa rozlozone na stawach palcow i polaczeniach kostnych.

Co do ostaniego efektu wylatywania energii, to ma tak dzialac. Poprostu aktywujesz normalne odruchy ciala astralnego pubudzajac oragny w roznych miejscach. Gdyby nie uciekala, to by ci kanaliki zaczely sie zapychac, energia wplynela w niewlasciwe mniejsze narzady. I czakra zaczela by ci mocno szwankowac, az wkoncu by ja rozerwalo. Na szczescie jest drugi odruch, czakra natychmiast zwalnia przeplyw, do czasu az sie nie zregeneruje i przepcha zator. Odcina tez pewne funkcje.

Cytat:Każdy, kto poświęci czas od początku manipulowania energią, dostrzeże przestrzenną możliwość dodania dwóch kolejnych czakr z dłoni, będzie wiedział jak to zrobić. Precyzyjąc, pozostałe czakry mogą siłować się w sposób niefizyczny do momentu decyzji stworzenia psiballa z siedmiu czakr. 
Ze co? Nie dokonca rozumiem co masz na mysli w tym akapicie. W sensie, masz na mysli o synchronizwanie przeplywu przez kolejne narzady istniejace w dloni? Zgadza sie?  No i to zdanie "pozostałe czakry mogą siłować się w sposób niefizyczny do momentu decyzji stworzenia psiballa z siedmiu czakr". Czakry sie z soba nie kloca wobec tworzenia psiballa. Czakry tylko sciagaja energie z otoczenia i ja przetwarzaja zeby miala taka sama sygnature jak twoja aura, a pozniej ja wydzielaja. Dalej sa ustawione w taki sposob ze oddzialowuja nawzajem z soba, przez to przeplyw i przetwor sa uporzadkowane. Ale czakry sa jak narzady. To czy jakas czakra oddaje wiecej energii, niz inne, jest wynikiem tego ktore czakry sa bardziej rozwijane. Ale dalej, czakry sie z soba nie przepychaja. To wszystko sa zlozone i zharmonizowane procesy. Nie wiem tutaj czy mowisz tylko o czakrach czy o meridianach.

Jesli o meridiany chodzi, no to wiedz ze to co odczuwasz jako przepychanie sie, to nie przepychanie. To sa zaburzenia w przeplywie energii i meridiany probuja sobie poradzic, stabilizujac przeplyw. A ze ty moncisz i czestotliwosci przestaly sie zgadzac, no to energia jest zle przeprowadzana. Takie odczucia to znak ze robisz cos nie tak i powinienes przerwac i dopilnowac harmonizacji wibracji i ponownego zsynchronizowania meridian.


Cytat: Z pozostałych dwóch czakr dłoni (odpowiedników czakry podstawy oraz czakry korony)
A skad wiadomo ze sa to odpowiedniki, a niepelnia poprostu zblizonych funkcji? Ja wiem ze zalozenia twierdza ze wszystko jest odbiciem, no bo mikro i makro kosmos bla bla bla. Ale to stwierdzenie jest czesto zle interpretowane, wobec tego co znaczy i jak nalezy je uzywac. Troche jak z przypadkiem kiedy jedna osoba uczy sie rozpoznawac znaki mowiace o przyszlosci, a inne probuja ja nasladowac, myslac ze rozumieja co robi i tworza armie przesadow w swojich probach.

Cytat:stworzyć linki i stworzyć pozostałe dwa psiballe. Z czakry podstawy stworzyć małego psiballa z linków  na wysokości 5 cm w dół od nadgarstków, taki jakby kształt hamaka linki będą miały a na ich środku psiball (ładowany przez te linki tak jak pozostałe małe psiballe), żeby było wystarczająco miejsca dla głównego psiballa. Z czakry korony na dłoni stworzyć psiballa najlepiej w miejscu tej pustej przestrzeni między kciukiem a palcem wskazującym. Gdy uznamy że psiballe się naładowały tworzymy od nich linki w jeden punkt tworząc naszego docelowego psiballa.


Za bardzo sie skupiles na linkach. Nie wszystko na nich musi sie operowac. Zamiast wszystko okablowywac, staraj sie uciekac od przewodow (jesli rozumiesz metafore).

Przedewszystkim w pracy z energia, nalezy starac sie odciac subiektywna percepcje i uwarunkowania jak najbardziej. Na rzecz odczuc ktore nalezy nauczyc sie rozpoznawac bardzo dokladnie i rozumowac nimi. Co zaczyna sie od nauki rozpoznawania odczuc plynacych z zwyklych zmyslow fizycznych. Jesli wyobrazamy sobie psiballa, a czujemy ze energia nie uformowala sie w kule, to znaczy ze cos tu jest nie tak. Jesli obraz na skanie sie pokrywa z odczuciami zawsze i rzeczy pojawiaja sie szybciej niz mozemy sobie wyobrazic, pozostajac takie same. No to znaczy ze trening pojmowania zmyslami astralnymi, idzie do przodu. Najlepiej na koniec dnia poprostu wykonywac takie doswiadczenia z innymi ludzmi. Jesli osoba nie wie co ma widziec i jak, i jej opis pokrywa sie z widzianym na skanie, to jest to juz pierwszy dowod umiejetnosci. Drugi dowod jest wtedy, kiedy osoba nawet nie wie ze cos ma sprawdzac i na randomie czuje ze cos wlasnie przylgnelo do jej aury, a ty akurat tworzyles link do niej bez informacji o tym. No bo ona zawsze juz czuje energie w swojim otoczeniu.

Do czego zmierzam, jak wyzucisz wizulalizacje do smieci i skupisz sie na tym zeby widziec ale naprawde widziec, to co teraz czujesz, to zauwazysz kolejne ciekawostki ktore pozwala ci ulepszyc techniki.


Tutaj caly ten fragment mozna wyzucic. Zamiast tego, jak jestes w stanie stworzyc psiballa pomiedzy dlonmi, to najpierw staraj sie zmieniac jego ksztalty. Sensem tego cwiczenia jest zwiekszenie szybkosci pomiedzy twoja mysla, a realnym formowaniem materii astralnej. Jak moment juz nie mysli (wizulalizacji), a WOLI pozwala ci na stworzenie konkretnego ksztaltu, to sie rozkrec i manipuluj swoaj aura w dowolnych miejscach. Aczkolwiek, polem kontynulowac z rekami, juz nie dlonmi, a rekami. Przeciagnac materie astralna z reki w dol, formujac z niej konkretny ksztalt. Propos tego, jak sie umie dobrze manipulowac materia astralna, z czasem mozna sobie wychodzic z ciala nie tracac swiadomosci. Poprostu oddzielajac pewna czesc aury od siebie, przenoszac do niej swiadomosc i zwlaczonym skanem, podrozowac "chcac" isc na przod w strone widzianego celu. 

A propos ustawienia palca wskazuajcego i kciuka, to pozwala uwolnic energie z poziomu eterycznego na poziom fizyczny. Ale mowie, to nie ma nic wspolnego z psiballem. Jak ktos nauczy sie wyzwalac energie w ten sposob, mozna bawic sie w odpalanie diod od palcow i tym podobne tricki imprezowe. Formowanie materii astralnej jest tylko zalezne od pola ktore skupia ja w forme, i ksztalt najpierw formuje sie na weirzchniej warstwie. Zmienia ksztaltu calej objetosci juz wymaga silniejszego wplywu i trzeba cwiczyc wole zeby moc wyzwolic wystarczajaco silna emocje i wole tak od niechcenia, zeby calosc uformowac w porzadnych ksztalt natychmiast.

Cytat:zadanie ma na celu nie tylko docelowe stworzenie psiballa ale również nauczyć się zmieniać kierunek przepływu energii w palcach, czyli to ćwiczenie na początku. Przy tworzeniu psiballi linkami energia oczywiście musi wysyłana z obu miejsc, a nie przez nie przepływać jak przy cwiczeniu na początku.
No zgadza sie. Tylko ta linika na dole. Z twojego opisu jasno to wynika. Nie tworzysz psiballa linkami, ty poprostu otwierasz przeplyw pomiedzy planami, czy tez dokladniej, luzujesz sluze ktora juz istnieje, zeby wszystko zalac. A pozniej dysponujac taka silna konekcja fizycznosc - astralnosc, zaczynasz oddzialowywac na pole i harmonizowac z soba wibracje manipulowac coraz wieksza powierzchnia materii astralnej. Tak calkiem do meritum. Uczysz swiadomosc w swojim mozgu, komunikowac sie lepiej z swiadomoscia istniejaca w twojim ciele astralnym i amplifikowac istniejacy efekt na zawolanie.


Cytat:Na koniec muszę nadmienić, że jest to technika dla operujących sprawnie energią ale dzięki ćwiczeniu się to osiągnie. Tak więc powodzenia adepci. 
Nie prawda. *odpowiadam spiewem* To jest technika dla poczatkujacych. Powiedzial bym, na drugim etapie treningu. Kiedy opanowalo sie podstawy podstaw. Czyli czucie energii i kontrolowanie przeplywu energii w swojim ciele oraz kontrole nad otwieram i zamykaniem czakr. 
Generalnie, technika nie jest zla. Jest nie zla. Ale wymaga kilku poprawek i spory fragment mozna calkiem wyciac. No ale, jestes jak powiew swiezego powietrza po otworzeniu okna w zatechlym pokoju, z scianami przesiaknietymi dymem papierosow. Ta technika ma racje bytu, w przeciwienstwie do technik na kriokineze z uzyciem...werble...podstawowej kontroli przeplywu energii!!! To ze wywoluje ona siniak to jedno, to nie takie trudne jak ktos mysli. Nie trzeba dopisywac do tego bajek o wladaniu energia z wymiaru lodu.

No i na koniec, nie burz sie na moja krytyke. Mam wredny charakter ale jak cos juz krytykuje, to po to zeby druga osoba mogla sie poprawic.
17-07-2020, 01:48
Znajdź Posty Reply
Duktus Offline
Wyznawca Prawdy

Liczba postów: 16
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 1
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 0 postach
Post: #4
RE: Psiball - wersja skomplikowana
Cytat:Aczkolwiek, propos oddalania. To taki link moze isc kilometrami, nie tracac na wartosci.

Dziękuję za nadpomnienie, aczkolwiek potraktuję to za informację, którą czytający temat energii po raz pierwszy przyswoją z wielkim entuzjazmem.
Cytat:No bo zmieniasz czestotliwosc i dlugosc fal swiadomsoci w danej okolicy, zmieniajac skupienie z jednej dloni na druga. To uwaga na poziomie samej psychiki jest odpowiedzialna za determinowanie na co sie wplywa. Spokojnie, z biegiem cwiczen swiadomosc sie poszerza i takie zmiany wibracji przestaja byc tak delikatne jak skorupka jajka. Da sie ruszac rekami jak potrzepany, utrzymujac ta sama czestotliwosc fal i rownomierny przeplyw energii.

Rozumiem to, lecz nadpomniałem o tym gdyż mam świadomość, że osoby nie mające jakiegoś tam doświadczenia będą i tak próbowały to zrobić,  a efekt może być nie satysfakcjonujący w postaci wyciekania energii, o czym wspomniałem, by nadmienić ewentualne nieporządane konsekwencje postępowania według instrukcji.Cytat:Kolejnych czakr? Chyba nazywamy dwa rozne narzady czakrami. Bo czakra na dloni jest tylko jedna. To co jest rozlozone na roznych segmentach dloni na poziomie eterycznym, to juz inny narzad. A to 7 czakr dloni, to juz wogole nie wiem o co chodzi. Narzadow na samej dloni na tym poziomie jest znacznie wiecej, i sa rozlozone na stawach palcow i polaczeniach kostnych.

Tu się przyznam do błędu jeśli masz rację. Jako że korzystam z ogólno dostępnych źródeł przyswajam wiele rożnych informacji. Nie tylko na witchcrafcie zostało wspomniane o czakrach dłoni i stóp w wersji mnogiej ale też na innej stronie internetowej zanlazłem podobne informacje. https://www.samouzdrawianie.pl/czakry-dl...-otworzyc/  "Siedmiu czakrom ciała odpowiada siedem czakr dłoni, a także siedem czakr stóp." cytat z tej strony . Dlatego na logikę przyswoiłem dane z tego obrazka  https://images.rapgenius.com/f4fac43ba88...x500x1.jpg  .  Masz dużą wiedzę, przez co Twoje zakwestionowanie przyjąłem dosyć poważnie i będę je obecnie konfrontował z innymi tekstami, jako wydobycie prawdy. Choć dostępne informacje na logikę mają sens oraz składają się w całość to Twoje zadnie przez Twój autorytet jaki zaprezentowałeś jest równie potężne co własne logiczne wnioski w tym temacie. Dlatego ostateczie w ciągu kilku dni po zdobyciu wystarczających informacji wyznam prawdę przed sobą  i wcalę się nie zdziwię jeśli informacje ogólno dostępne wprowadzają ludzi w błąd.
Cytat:Ze co? Nie dokonca rozumiem co masz na mysli w tym akapicie. W sensie, masz na mysli o synchronizwanie przeplywu przez kolejne narzady istniejace w dloni? Zgadza sie?  No i to zdanie "pozostałe czakry mogą siłować się w sposób niefizyczny do momentu decyzji stworzenia psiballa z siedmiu czakr".

Nie, chodziło mi o jak najbliższe ustawienie linków w przestrzeni (ale nie za bliskie) względem wystarczającej ilości miejsca by stworzć docelowego psiballa.
A pozostałe dwa punkty z dłoni mogą siłować się w sposób niefizyczny czyli przepychając się siłą energii (dwa węże strażackie na przeciw siebie lub jak kto woli walka na różdżki w HP). Można tworzyć psiballa z linków, wtedy energia się w nim kumuluje ale można linkami się połączyć oraz napierać większą ilością energii raz z jednego raz z drugiego, by się "siłowały" co będzie się działo przecież nie do zaobserwowania fizycznie w porówaniu do siłowania się palców.


Cytat:Za bardzo sie skupiles na linkach. Nie wszystko na nich musi sie operowac.

W tym ćwiczeniu tak, gdyż stworzenie psiballa miało być w wersji bardziej rozwiniętej, tak po prostu dla urozmaicenia swoich umiejętności wizualizacji, wyobrażenia oraz kontrolowania energii. Cytat:Nie prawda. *odpowiadam spiewem* To jest technika dla poczatkujacych. Powiedzial bym, na drugim etapie treningu. Kiedy opanowalo sie podstawy podstaw. Czyli czucie energii i kontrolowanie przeplywu energii w swojim ciele oraz kontrole nad otwieram i zamykaniem czakr.


Tak jakby się z Tobą zgodzę, ja po prostu używałem jej do stworzenia Servitora i tak jakoś skojarzyło mi się, że to wcale jakoś nie jest takie proste ale faktycznie sama technika bardzo miło będzie wspomagała trening początkujących. Dlatego nie mam za co przepraszać, chyba że za niedoprecyzowanie.


Cytat:No ale, jestes jak powiew swiezego powietrza po otworzeniu okna w zatechlym pokoju, z scianami przesiaknietymi dymem papierosow.

Ach, dziękuję za tą 'połezję' xD


Cytat:No i na koniec, nie burz sie na moja krytyke. Mam wredny charakter ale jak cos juz krytykuje, to po to zeby druga osoba mogla sie poprawic.

Ależ na nic się nie burzę. Może i masz wredny charakter (wierzę na słowo) ale jesteś też szlachetny, skoro tyle się wysilasz, bym mógł oraz wszyscy precyzyjniej zrozumieć. Jedyne co Ci mogę napisać to dziękuję. Za Twoje zdanie oraz za rozwinięcie moich myśli. Dziękuję.

Duktus
By wiedzieć trzeba przeżyć. Dopiero wtedy będzie jasne jak to zrobić.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2020, 22:51 {2} przez Duktus.)
17-07-2020, 21:26
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB