Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wampiry energetyczne
Autor Wiadomość
Bastet Kocica Offline
Banshee - Kwaśna Zmora

Liczba postów: 49
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Podziękowania: 67
Podziękowano 7 razy w 5 postach
Post: #1
wampiry energetyczne
Z czymś takim nawet często miałam kontakt, nadal takie coś spotykam. Okropne istoty w ludzkich ciałach i nie tylko, głupi wytwór ludzkiej, demonicznej i potworowatej wyobraźni, a w sumie jej braku. Pozbawiają ludzi chęci i zapału do życia i czegokolwiek, skłócają z innymi, działają jak ludzio-demony, opętani ludzie, jakieś dziwne zwierzęta, których nikt nie lubi. Zjadają i wysysają każdy odruch człowieka i jemu podobnych, żerują ile mogą w ludzkich i podobnych temu siedzibach, ogniskach domowych. Lubią znęcać się nad ofiarą, myśląc i wmawiając sobie, że ona tego nie słyszy i nie czuje, a jak czuje to jest tego nieświadoma.
"Ogień, ogień, ogień!
Ogień z języków kłamców
Ogień, ogień, ogień!
Ogień z języków kłamców"
09-08-2020, 23:23
Znajdź Posty Reply
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 273
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 3
Podziękowania: 72
Podziękowano 43 razy w 37 postach
Post: #2
RE: wampiry energetyczne
Czy ja wiem... Nie zawsze tak działają i nie zawsze są "beee". Nie znam się za bardzo na tych istotach ale chyba są jakieś rodzaje? Zresztą nie zawsze są oni świadomi swoich "predyspozycji" lub je wykorzystują?
Niech się wypowie ktoś bardziej kompetentny. Moja matka wampir to żadne doświadczenie. XD
[i]„Na co by się zdało twoje dobro, gdyby nie istniało zło, i jak by wyglądała ziemia, gdyby z niej zniknęły cienie?”[/i]
14-08-2020, 08:45
Znajdź Posty Reply
Duktus Offline
Wyznawca Prawdy

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 1
Podziękowania: 3
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Post: #3
RE: wampiry energetyczne
Wampir energetyczny to nie jest żadna "straszna istota". Mianem tym nazywani są ludzie którzy nieświadomie lub świadomie pobierają energię z innych ludzi (dokładnie to na poziomie astralnym astralne ciało pobiera energię astralną z innego ciała astralnego).
"Wampir energetyczny" to metaforyczna nazwa. Chodzi o wysysanie energii z drugiego człowieka - tylko. Są dwa rodzaje "wampirów energetycznych" - ludzie którzy mają uszkodzony system czakr oraz ludzie którzy celowo wysysają energię z innych. Kto ma jaki charakter i jak jest przez innych postrzegany to kwestia subiektywna. Miano "strasznej istoty" może mieć co najwyżej metaforycznie człowiek który jest ochydny ze względu na świadome wysysanie energii z ludzi (choć on sam by o sobie tak nie powiedział widząc swój nadrzędny cel) z powodu różnych intencji, a nie ze względu na samo wysysanie energii. Jeśli chodzi o sam astral to są "larwy astralne" które w zależności od inteligencji przyczepiają się do człowieka jak pijawka lub linkują się z odległości ale "wampirami energetycznymi" nie są ponieważ nie są ludźmi. To jak ta istota wygląda zobaczyć można podczas projekcji astralnej lub na skanie pasywnym umożliwiającym widzenie astralnych istot. Tak więc wampir energetyczny jest człowiekiem, wysysa energię świadomie lub nie, a to co czyni go "strasznym" i "okropnym" to chęci i intencje wykonywania tego zabiegu. Jak się przed tym bronić? Zapraszam do prakyki :) dział Magia Energii, Olimpia podała wielką paczkę ćwiczeń. Po opanowanych podstawach, mag sam wie co ulepszyć. Powodzenia adepci!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-08-2020, 00:00 {2} przez Duktus.)
19-08-2020, 15:06
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB