Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wampiry energetyczne
Autor Wiadomość
Bastet Kocica Offline
Banshee - Kwaśna Zmora

Liczba postów: 47
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Wampiry energetyczne
Z czymś takim nawet często miałam kontakt, nadal takie coś spotykam. Okropne istoty w ludzkich ciałach i nie tylko, głupi wytwór ludzkiej, demonicznej i potworowatej wyobraźni, a w sumie jej braku. Pozbawiają ludzi chęci i zapału do życia i czegokolwiek, skłócają z innymi, działają jak ludzio-demony, opętani ludzie, jakieś dziwne zwierzęta, których nikt nie lubi. Zjadają i wysysają każdy odruch człowieka i jemu podobnych, żerują ile mogą w ludzkich i podobnych temu siedzibach, ogniskach domowych. Lubią znęcać się nad ofiarą, myśląc i wmawiając sobie, że ona tego nie słyszy i nie czuje, a jak czuje to jest tego nieświadoma.
"Ogień, ogień, ogień!
Ogień z języków kłamców
Ogień, ogień, ogień!
Ogień z języków kłamców"
09-08-2020, 23:23
Znajdź Posty Reply
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 251
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 4
Podziękowania: 7
Podziękowano 7 razy w 2 postach
Podziękowano 7 razy w 2 postach
Post: #2
RE: wampiry energetyczne
Czy ja wiem... Nie zawsze tak działają i nie zawsze są "beee". Nie znam się za bardzo na tych istotach ale chyba są jakieś rodzaje? Zresztą nie zawsze są oni świadomi swoich "predyspozycji" lub je wykorzystują?
Niech się wypowie ktoś bardziej kompetentny. Moja matka wampir to żadne doświadczenie. XD
Wspaniały Smoczy Duchu we mnie
Potężne Smoki oddaje wam cześć!
14-08-2020, 08:45
Znajdź Posty Reply
Duktus Offline
Wyznawca Prawdy

Liczba postów: 16
Dołączył: Apr 2020
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 0 postach
Podziękowano 1 razy w 0 postach
Post: #3
RE: wampiry energetyczne
Wampir energetyczny to nie jest żadna "straszna istota". Mianem tym nazywani są ludzie którzy nieświadomie lub świadomie pobierają energię z innych ludzi (dokładnie to na poziomie astralnym astralne ciało pobiera energię astralną z innego ciała astralnego).
"Wampir energetyczny" to metaforyczna nazwa. Chodzi o wysysanie energii z drugiego człowieka - tylko. Są dwa rodzaje "wampirów energetycznych" - ludzie którzy mają uszkodzony system czakr oraz ludzie którzy celowo wysysają energię z innych. Kto ma jaki charakter i jak jest przez innych postrzegany to kwestia subiektywna. Miano "strasznej istoty" może mieć co najwyżej metaforycznie człowiek który jest ochydny ze względu na świadome wysysanie energii z ludzi (choć on sam by o sobie tak nie powiedział widząc swój nadrzędny cel) z powodu różnych intencji, a nie ze względu na samo wysysanie energii. Jeśli chodzi o sam astral to są "larwy astralne" które w zależności od inteligencji przyczepiają się do człowieka jak pijawka lub linkują się z odległości ale "wampirami energetycznymi" nie są ponieważ nie są ludźmi. To jak ta istota wygląda zobaczyć można podczas projekcji astralnej lub na skanie pasywnym umożliwiającym widzenie astralnych istot. Tak więc wampir energetyczny jest człowiekiem, wysysa energię świadomie lub nie, a to co czyni go "strasznym" i "okropnym" to chęci i intencje wykonywania tego zabiegu. Jak się przed tym bronić? Zapraszam do prakyki :) dział Magia Energii, Olimpia podała wielką paczkę ćwiczeń. Po opanowanych podstawach, mag sam wie co ulepszyć. Powodzenia adepci!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-08-2020, 00:00 {2} przez Duktus.)
19-08-2020, 15:06
Znajdź Posty Reply
AronirReeb Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #4
RE: wampiry energetyczne
Witam, jestem świadomym wampirem energetycznym, powiedzmy, że kiedyś sprawiało mi to jako taką przyjemność, jest wiele informacji w internecie jak przed takimi jak my się bronić, moje pytanie brzmi jak to wyleczyć? (Trafiałem na wiele informacji, że można... ale jak to już nie ☹️) Będę wielce wdzięczny za odpowiedź na to pytanie 😁
31-12-2020, 05:48
Znajdź Posty Reply
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 251
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 4
Podziękowania: 7
Podziękowano 7 razy w 2 postach
Post: #5
RE: wampiry energetyczne
Skarbie, z niczego nie musisz się leczyć. Nie jesteś chory. Osobiście wiem tylko, że skoro jesteś świadomy to ładnie. Zresztą nie musisz tego traktować jako "coś do wyleczenia" możesz wejść na wyższy lvl wampiryzmu. Język Bycie świadomym to już duży krok. Zresztą jakby tak spojrzeć, każdy z nas ma w sobie coś z wampira. Powinien tu się wypowiedzieć ktoś (nie powiem nicku żeby go nie zadręczać) co miał doczynienia z taką osobą. :D
No a co tych moich pięknych słów skierowanych do Ciebie mówi Ci to ja, którą wampiry kochają i żyje z jednym z nich - tylko mój jest bardzo toksyczny i w ogóle nieswiadomy. xD
Wspaniały Smoczy Duchu we mnie
Potężne Smoki oddaje wam cześć!
31-12-2020, 10:07
Znajdź Posty Reply
Machidiel Offline
Użytkownik

Liczba postów: 22
Dołączył: Nov 2020
Reputacja: 2
Podziękowania: 3
Podziękowano 3 razy w 2 postach
Podziękowano 3 razy w 2 postach
Post: #6
RE: wampiry energetyczne
Wampiry to są ludzie, którzy, jak ktoś wyżej napisał, mają uszkodzony system czakr. Na pewno posiadają dziury w aurze (ciało astralne) i pobierają energię z innych.
Być może są rzeczywiście tylko dwa rodzaje wampirów - świadome i "niechcący" ale wariantów wampiryzmu jest znacznie więcej.
1. Ludzie, którzy aktualnie są w złej sytuacji (rozstanie, utrata majątku bądź osób), mają bardzo słabą energetykę i zaciągają "pobór prądu" od innych. To jest jeszcze zrozumiałe (zwłaszcza w 2020 roku), ktoś zwraca się do przyjaciela z prośbą o wsparcie, troszkę energii mu zabiera, ale potem wszystko ładnie się wyrównuje. Ja, jak mam doła (od kilku miesięcy) staram się odsuwać od ludzi, by za bardzo im nie szkodzić.
2. Osoby, które mają stale uszkodzony system energetyczny. Mogą być wspaniałymi ludźmi, chwalić Cię pod niebiosa, ale nic nie poradzisz, że czujesz się wypompowany/a przy tej osobie. Objawami może być osłabienie, nerwica, depresja.
3. Osoby, które robią to celowo. Żyją wiecznymi aferami. Gdzie się nie pojawią, tam same kłótnie i niedomówienia. Kłócą ze sobą wszystkich naokoło, są fałszywe. Jeżeli jest jakaś zła informacja do przekazania (prawdziwa lub wymyślona) to wysyłają Ci smsa z samego rana, żeby zepsuć Ci cały dzień.
4. Świadomy wampir energetyczny może działać również w ten sposób, że jest strasznie miły, ale ciągle Cię wykorzystuje, nawet płacąc. Sam mam taką sąsiadkę, która wie że posiadam dużo wolnego czasu, więc ciągle mnie o coś prosi. Wydrukuj, napisz, etc. Sama chce mi płacić, bo wie, że odmówię. Ciągle jakieś prezenciki mi wciska. Na dłuższą metę jest to bardzo męczące.
5. Najsilniejszy typ wampira to osoba, która przynosi pecha. Popko nazywa takich "ludzie bluszcze" i mówi, że wchodząc w pole energetyczne tej osoby, możemy swoje uszkodzić.
To są ludzie albo przeładowani złą energią (również jakieś obce byty koło nich mogą krążyć), albo po prostu mają tak silne dziury w aurze, że "zaciągają" różne nieszczęścia. Sami mogą być ofiarami nieszczęść, ale przede wszystkim pecha przynoszą osobom, które się z nimi zadają. Może się to różnie objawiać. Przy jednych pech nadejdzie, jak będziemy z tą osobą iść ciemną uliczką - zostaniemy napadnięci. Inne tego typu osoby przynoszą nam pecha już samym pomyśleniem o nas, odezwaniem się, wykonaniem telefonu. Wszystko zależy od naszej wrażliwości oraz powiązań z taką osobą. Jeżeli to nasz partner życiowy - współczuję.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2020, 15:27 {2} przez Machidiel.)
31-12-2020, 15:25
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB