Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy ciała mogą gdzieś odlecieć, czy to moja wyobraźnia?
Autor Wiadomość
Zefir Offline
Użytkownik

Liczba postów: 26
Reputacja: 0
Podziękowania: 1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Czy ciała mogą gdzieś odlecieć, czy to moja wyobraźnia?
Hej, 

Trzy lata temu nie wiedziałem, że trzeba czakry pobudzać od dołu i pobudziłem od tak czakrę korony. Za jakiś czas poczułem jak jedno z ciał sobie odleciało na górę. 

Dziś (kilka tygodni temu) włączyłem medytację z czakrami. Najpierw zatrzymałem się na czakrze chyba gardła albo serca nie pamiętam i też czułem jak ciała sobie odlatują.
Drugi raz zatrzymałem się na czakrze trzeciego oka i podobnie. Czuję, że kilka ciał sobie gdzieś poleciało. Nie wiem dlaczego, czuję też, że aura (?) jest koło mnie zamiast na mnie.

Czy to jest możliwe, czy tylko tak czuję? Skąd to uczucie? Owszem, mam nerwice i różne dziwne odczucia(nawet z rzeczywistości alternatywnej raz miałem).
27-08-2020, 09:33
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy
*

Liczba postów: 842
Reputacja: 64
Podziękowania: 138
Podziękowano 647 razy w 161 postach
RE: Czy ciała mogą gdzieś odlecieć, czy to moja wyobraźnia?
Amorte,

Mistyczne odczucia podczas pracy z czakrami mogą być rozmaite.
Odlatywanie, zmiany percepcji, przesunięcia czasowe, intuicyjne rozpoznawanie rozmaitych rzeczy.

Nic nowego dla doświadczonych praktyków, polecam połączyć intensywną pracę z górnymi czakrami z psychodelikami w przyjaznym otoczeniu. Chociaż może tobie akurat nie.

Cytat:Trzy lata temu nie wiedziałem, że trzeba czakry pobudzać od dołu i pobudziłem od tak czakrę korony. Za jakiś czas poczułem jak jedno z ciał sobie odleciało na górę.
Nie, nie trzeba. Powinno się z rozmaitych powodów, ale nie jest to obowiązkowe. Silne skupienie i aktywacja czakry korony daje takie rezultaty.

Cytat:Dziś (kilka tygodni temu) włączyłem medytację z czakrami. Najpierw zatrzymałem się na czakrze chyba gardła albo serca nie pamiętam i też czułem jak ciała sobie odlatują.
Drugi raz zatrzymałem się na czakrze trzeciego oka i podobnie. Czuję, że kilka ciał sobie gdzieś poleciało. Nie wiem dlaczego, czuję też, że aura (?) jest koło mnie zamiast na mnie.
Z opisu to bardziej wygląda jakbyś doświadczył projekcji ciała eterycznego/astralnego, a nie, że one odleciały. Pracowałeś kiedyś z AP?

Cytat:Czy to jest możliwe, czy tylko tak czuję? Skąd to uczucie? Owszem, mam nerwice i różne dziwne odczucia(nawet z rzeczywistości alternatywnej raz miałem).
Nie odniesiesz żadnego sukcesu na drodze mistycznej albo magicznej, jeśli nie uporządkujesz swojej głowy:
http://witchcraft.com.pl/showthread.php?tid=6820

Twoje lęki cię w końcu zjedzą.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
31-08-2020, 11:44
Znajdź Posty Reply
Zefir Offline
Użytkownik

(31-08-2020, 11:44)Evander napisał(a): Amorte,

Mistyczne odczucia podczas pracy z czakrami mogą być rozmaite.
Odlatywanie, zmiany percepcji, przesunięcia czasowe, intuicyjne rozpoznawanie rozmaitych rzeczy.

Nic nowego dla doświadczonych praktyków, polecam połączyć intensywną pracę z górnymi czakrami z psychodelikami w przyjaznym otoczeniu. Chociaż może tobie akurat nie.

Cytat:Trzy lata temu nie wiedziałem, że trzeba czakry pobudzać od dołu i pobudziłem od tak czakrę korony. Za jakiś czas poczułem jak jedno z ciał sobie odleciało na górę.
Nie, nie trzeba. Powinno się z rozmaitych powodów, ale nie jest to obowiązkowe. Silne skupienie i aktywacja czakry korony daje takie rezultaty.

Cytat:Dziś (kilka tygodni temu) włączyłem medytację z czakrami. Najpierw zatrzymałem się na czakrze chyba gardła albo serca nie pamiętam i też czułem jak ciała sobie odlatują.
Z opisu to bardziej wygląda jakbyś doświadczył projekcji ciała eterycznego/astralnego, a nie, że one odleciały. Pracowałeś kiedyś z AP?

Cytat:Czy to jest możliwe, czy tylko tak czuję? Skąd to uczucie? Owszem, mam nerwice i różne dziwne odczucia(nawet z rzeczywistości alternatywnej raz miałem).
Nie odniesiesz żadnego sukcesu na drodze mistycznej albo magicznej, jeśli nie uporządkujesz swojej głowy:
http://witchcraft.com.pl/showthread.php?tid=6820

Twoje lęki cię w końcu zjedzą.

AP czyli? Nic nigdy nie robiłem tego typu.

Jak to naprostowac? Cały czas czuję dziwactwa.
31-08-2020, 12:56
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy
*

Amorte,

Projekcja astralna.

Prostowanie zacznij od tematu powyżej.

31-08-2020, 14:01
Znajdź Posty Reply
Zefir Offline
Użytkownik

(31-08-2020, 14:01)Evander napisał(a): Amorte,

Projekcja astralna.

Prostowanie zacznij od tematu powyżej.

Przepraszam, nie rozumiem, nie robiłem nigdy projekcji astralnej. Czy mógłbyś mi bardziej praktycznie przybliżyć jak to naprostowac?
01-09-2020, 09:13
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy
*

Amorte,

Czego konkretnie nie rozumiesz? Projekcja może być spontaniczna.

Przybliżyłem ci dokładnie. Podałem ci link do tematu. Poczytaj o tym. Jeśli masz pytania do tamtego tematu, to zadaj je w tamtym temacie.

01-09-2020, 10:08
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB