Witajcie wszyscy.
Autor Wiadomość
Azerius Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Witajcie wszyscy.
Bardzo interesuje się magią i szukam ludzi którzy także się tym interesują. Chciałbym poznać osobę płci przeciwnej, która  interesuje się magią, do  wspólnego penetrowania przestrzenie astralnej i mentalnej . Chodzi mi o połączenie pierwiastka męskiego i  żeńskiego. Trudno uprawiać magie rytualną bez tego połączenia pierwiastków. Mieszkam niedaleko Włocławka, chciałbym poznać wiedźmy i magów z tych okolic. Chce wspólnie poszerzać umiejętności i stworzyć trwałe podwaliny do przyszłego wcielenia, jeżeli jest to możliwe. Moim celem jest stworzenie punktu mocy i wiedzy z którego będzie można korzystać w razie konieczności.
02-09-2020, 19:24
Znajdź Posty Reply
Azerius Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Witajcie wszyscy.
Jestem wplatany w wampiryzm energetyczny. Mam zły nawyk oddawania swojej energi w zamian za lepsze traktowanie, może ktoś ma na to sposób. Przeszedlem piekło odrywając od siebie linki. Moim celem jest prawdziwa magia. Wiem, że można pobierać energie od innych ludzi oraz z otoczenia. Mam jednak problem z jej zatrzymaniem,podczas tworzenia miejsc mocy i wiedzy. Miejsce wiedzy to takie z którego można pobrać i odczytac informacje w różnych formach. Trudno jest wszystko zpamiętać w obrębie własnego ciała. Moje wnioski sa takie, że brakuje mi pierwiastka żeńskiego do użeczywistnieni. Szukam kobiety do wspólnych rytuałów i połączenia kabalistycznego. W moim życiu zaszly olbrzymie zmiany, pod wplywem doswiadczeń jakie na mnie spadły. Kobieta której szukam musi być wiedźmą która chce praktykować i ma doświadczenie, szczgólnie w oczyszczaniu aury.
08-09-2020, 16:22
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB