Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nordyckie Lyfjaberg z oczyszczaniem jajkiem
Autor Wiadomość
Nilvan Offline
Praktykujący

Liczba postów: 141
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 15
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Post: #1
Nordyckie Lyfjaberg z oczyszczaniem jajkiem
To bardzo stara technika która przejawiała się w różnych kulturach i praktyce wielu osób, w szczególności u naszych szeptuch jak i u wielu tradycyjnych osób.

Wykorzystuje się ją do oczyszczania siebie z klątw, uroków, pecha czy po prostu negatywnej energii i złego oka wysłanego do nas.

Proces polega na przeniesieniu tej klątwy lub złej intencji albo energii na surowe jajko, zebranie jej w środku.
Ta technika też odnosi się do wykorzystania ochronnych i uzdrawiających sił i energii nordyckiej bogini Eir.
Dokładniej mówiąc odnosi się to do korzystania z jej energii i wykonywaniu techniki w miejscu z którym jest najbardziej pozwiązywana i od niej się wynosi. Lyfjaberg, uzdrawiające wzgórze.

To jest jedna technika z wielu. Możecie dowiedzieć się o wielu innych, czy to od wspomnianych już szeptuch albo od innych praktykantów.

A to jest mój przykład, gdzie będzie potrzebne:

- niegotowane jajko
- miska ze świeżą wodą
- kadzidło
- można także dodać białą świecę
- coś do pisania najlepiej czarnego koloru

Przy tym warto także zapoznać się z postacią bogini Eir i z pojęciem Lyfjaberg, co bardzo ułatwi zrozumienie znaczenia takich miejsc.

Ta technika jest odprawiana na dworze, na wzgórzu, jednak jeśli się takowego nie posiada. Szukamy wtedy miejsca, które by temu odpowiadało, mianowicie większe wzniesienie lub mniejsza górka.

Gdy już znajdujemy dla siebie takie miejsce, gdzie nikt nie będzie nam przez pewien czas przeszkadzał, zabieramy się za rozporządzanie rzeczami.

Najpierw zapalamy kadzidło i białą świecę, najlepiej ją gdzieś odrobinę zakopując w ziemi by utrzymywała swoją pozycję, gdy jednak wiatr zdmuchuje świece weźcie głębszą miskę, która by schowała świecę i chroniła przed zdmuchnięciem płomienia przez wiatr.

Po zapaleniu kadzidła i świecy, weźcie jajko i namalujcie na nim runę perthro, która symbolizuję przedwieczne łono oraz obrazuje przejście przez proces od narodzin do śmierci. To samo będzie się tyczyło uroku lub klątwy, od której chcecie się uwolnić.

Potem polejcie tą runę wodą i poproście boginie Eir o jej pomoc w tym działaniu, aby przekazała trochę swojej uzdrowicielskiej energii i siły.

Można podejść jeszcze bardziej na środek wzgórza i wziąć pare głębokich wdechów.
Następnie zamknij oczy i wyciągnij jajko przed siebie, nie dotykaj siebie jajkiem. Zachowaj go na odległość i poruszaj jajkiem do góry i do dołu, tak jakbyś chciał wyszczotkować coś.
Wizualizuj jak negatywna energia uchodzi z ciebie i przenosi się do jajka, jest wsysana przez jajko z runą, gdy poczujesz że już gotowe i cała negatywna energia i urok został wessany do jajka.

Po tym działaniu macie dwie opcje, albo wyrzucacie z całej siły jajkiem przed siebie, aby pękło i rozbiło się i w ten sposób umarł urok na was rzucony.
Drugą opcją jest rzucenie jajkiem o kamień na skrzyżowaniu(nie ważne jakim, po prostu skrzyżowaniu), gdzie klątwa czy urok nie będą mogły do was wróć i was męczyć.

Polecam bardzo tą technikę, ponieważ wiele osób i ja również mieliśmy bardzo pozytywne i efektywne działanie tego zabiegu po wykonaniu.

Życzę wam szczęścia i spokoju po trudach jakie mieliście lub gdy zwyczajnie pragnęliście się oczyścić z negatywnej energii, tak samo życzę spokoju.
Pamiętajcie by dbać i troszczyć o siebie, nie tylko energetycznie czy mentalnie, ale także i fizycznie, nie zapominajcie o tym. Uśmiech
13-09-2020, 03:29
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB