Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego mam takie chore urojenia?
Autor Wiadomość
Zefir Offline
Użytkownik

Liczba postów: 26
Reputacja: 0
Podziękowania: 1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Dlaczego mam takie chore urojenia?
Hej, w skrócie 

Od kilku lat mam różne zaburzenia nerwicowe, depresję itp. Co ciekawe - co pomyślę to czuję.

Ale znikąd biorą się u mnie urojenia. 
Np. Jakiś czas temu miałem natrętne myśli, że zamieniam się w wampira (prawdziwego). Ciągle miałem myśli o tym, czułem swoje "kły", że się powiększyły, ciągle myśli o słońcu (żeby na niego nie wychodzić) itp.
Dopiero kiedy się oczyściłem modlitwą - przeszło.

Czy nawet miałem natrętne myśli, że np. W wannie jest pieczęć demona (żaden konkretny) to kiedy się dziale w wannie mialem uczucie jakbym był na innej planecie (nawet czułem, że ta "pieczęć" mnie wciąga.

Czy dzisiaj - mam natrętne myśli, że chusteczki to "cyrograf" i mam natrętne myśli wtedy o "najgorszych bytach wszechświata". Masturbując się myślałem o sigilu (nie narysowałem żadnego) i myślałem o tym, że chcę mieszkać w Moskwie. Za chwilę miałem natrętne myśli, że "zawarłem pakt".

Skąd takie urojenia? Grzebałem coś przy czakrach i miałem inne dziwactwa (np. Czułem, że budynek w Niebie jest pode mną itp.).
18-09-2020, 06:09
Znajdź Posty Reply
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 278
Reputacja: 3
Podziękowania: 74
Podziękowano 44 razy w 38 postach
RE: Dlaczego mam takie chore urojenia?
Mam wrażenie że już o to pytałeś. Wniosek prosty po prostu skorzystaj z jakiegoś leczenia, terapii. Chyba, że ma to związek jakiś magiczny, ale pan na E już coś tu Ci mówił że powinneś skorzystać z pomocy. Czy może coś pokręciłam?

Wspaniały Smoczy Duchu we mnie
Potężne Smoki oddaje wam cześć!
18-09-2020, 10:41
Znajdź Posty Reply
Zefir Offline
Użytkownik

Liczba postów: 26
Reputacja: 0
Podziękowania: 1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
(18-09-2020, 10:41)Nightmare napisał(a): Mam wrażenie że już o to pytałeś. Wniosek prosty po prostu skorzystaj z jakiegoś leczenia, terapii. Chyba, że ma to związek jakiś magiczny, ale pan na E już coś tu Ci mówił że powinneś skorzystać z pomocy. Czy może coś pokręciłam?

Pytałem tylko inaczej sformuowalem, tym bardziej, że. Tu napisałem bardziej konkretnie. A nie wiem czego to kwesta czy podświadomości czy czego. 
Owszem, pisał tylko nie zrozumiałem co miał na myśli. W sensie jaką terapie (behawioralno-poznawcza!?) itp.
18-09-2020, 12:05
Znajdź Posty Reply
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 278
Reputacja: 3
Podziękowania: 74
Podziękowano 44 razy w 38 postach
To nie idzie się do jakiegoś psychologa na jakieś testy żeby to określił?

Wspaniały Smoczy Duchu we mnie
Potężne Smoki oddaje wam cześć!
24-09-2020, 10:46
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB