Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o sprawdzenie czakr - i poradę.
Autor Wiadomość
Zefir Offline
Użytkownik

Liczba postów: 26
Reputacja: 0
Podziękowania: 1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Prośba o sprawdzenie czakr - i poradę.
Hej, czy mogłabyś sprawdzić moje czakry? Jakiś czas temu przy nich grzebałem i chyba coś popsułem XD

Konkretniej : nie mogę przestać myśleć o sprawach tych poza np. Matrixem. Ciągle boję się o różne byty (zwłaszcza te złe), ciągle martwię się czy na pewno po śmierci trafię do światła.
Czasami czuję jakby coś się działo nad moja głowa czy nawet czuję jakby poza matrixem działy się jakieś wojny (?)

Ciągle mam natrętne myśli o czakrach znajdujących się poza ciałem. 

Ciągle intuicja za dużo się odzywa (przez nią dosłownie nic zjeść nie mogę bo ciągle mówi, że "będę żałował" i za chwilę podświadomość musi się burzyć i przyciągać mi denerwujące sytuacje >. >

A porada? To o czakry, że jeśli są zbyt pobudzone górne to jak je zamknac/uciszyc?
I trochę o podświadomości - jak ją wtedy uciszyc?
23-09-2020, 12:18
Znajdź Posty Reply
Aqeen Offline
Aqua Warrior

Liczba postów: 63
Podziękowania: 18
Podziękowano 4 razy w 4 postach
RE: Prośba o sprawdzenie czakr - i poradę.
To raczej nie przez czakry. Trochę to zachodzi pod początki opętania.
Rada może wydawać się lekko głupia, ale napij się jakiegoś alko. serio. Po % takie rzeczy przechodzą.
Rozkazuje Ci, życz sobie wszystkiego dobrego. ...
23-09-2020, 19:41
Znajdź Posty Reply
Zefir Offline
Użytkownik

(23-09-2020, 19:41)Aqeen napisał(a): To raczej nie przez czakry. Trochę to zachodzi pod początki opętania.
Rada może wydawać się lekko głupia, ale napij się jakiegoś alko. serio. Po % takie rzeczy przechodzą.

Dlaczego opętania? Przecież ktoś mnie oczyszczał - w ciele astralnym miałem byta, który był zwiadowcą, który przeprowadzał eksperyment (tych, którzy chcą przejąć władzę).
Oczyścił mnie kryształami, napełnił energią. Nie mam wokół siebie bytów.
24-09-2020, 07:38
Znajdź Posty Reply
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 278
Reputacja: 3
Podziękowania: 74
Podziękowano 44 razy w 38 postach
Zalogowałam się specjalnie żeby odpisać. Chyba była omawiana kwestia alkoholu. Ale jakbym miała takie problemy jak Ty na pewno bym się napiła. xD Nie jestem złośliwa i nie mam nic złego na myśli. Szczerość. No nie wiem musi się ktoś poważny tu odezwać. XD

Wspaniały Smoczy Duchu we mnie
Potężne Smoki oddaje wam cześć!
24-09-2020, 10:45
Znajdź Posty Reply
Zefir Offline
Użytkownik

(24-09-2020, 10:45)Nightmare napisał(a): Zalogowałam się specjalnie żeby odpisać. Chyba była omawiana kwestia alkoholu. Ale jakbym miała takie problemy jak Ty na pewno bym się napiła. xD Nie jestem złośliwa i nie mam nic złego na myśli. Szczerość. No nie wiem musi się ktoś poważny tu odezwać. XD

Xd 
Kiedyś ot dużo piłem. Przestałem na jakiś czas. Organizm podpowiada, że powinienem. Zobaczymy.
24-09-2020, 11:07
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB