Dzień dobry Wszystkim
Autor Wiadomość
White_Witch Offline
Neofita

Liczba postów: 4
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Dzień dobry Wszystkim
Dzień dobry, 

od jakiegoś czasu szukam swojej drogi. Intuicja mówi mi, że tutaj znajdę odpowiedzi na moje pytania i przewodników w jakim kierunku podążać...

Pozdrawiam serdecznie  Uśmiech
03-10-2020, 11:21
Znajdź Posty Reply
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 278
Reputacja: 3
Podziękowania: 74
Podziękowano 43 razy w 37 postach
RE: Dzień dobry Wszystkim
Hej. Czym się interesujesz? Co lubisz robić? Co czytasz? Czego słuchasz? Jaki system magiczny Cię zaciekawił?
Czuje się tu dobrze. ^^

Wspaniały Smoczy Duchu we mnie
Potężne Smoki oddaje wam cześć!
03-10-2020, 11:55
Znajdź Posty Reply
White_Witch Offline
Neofita

Liczba postów: 4
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Hmm, od dawna interesowałam się magią ale nigdy nie miałam odwagi spróbować czegoś więcej. Często sprawdzają się moje przeczucia, dostrzegam jakieś zbiegi okoliczności i "znaki". Z mojej daty urodzenia wychodzi mistrzowska 33, jestem zodiakalnym lwem i magia naturalna najbardziej mnie interesuje, ale swojego żywiołu jeszcze nie odkryłam. Narazie czytam i uzupełniam wiedzę magiczną. Jeśli chodzi o książki i muzykę to nie mam sprecyzowanych gustów. Dziękuję za przywitanie Uśmiech
03-10-2020, 12:22
Znajdź Posty Reply
Sabre Offline
Neofita

Liczba postów: 6
Podziękowania: 1
Podziękowano 3 razy w 2 postach
Znak zodiaku i liczba numerologiczna określają bardziej charakter niż predyspozycje magiczne :D według mnie, skoro ktoś już czyta o tym i zagląda tutaj to już predyspozycje ma, ale to tak jak że wszystkim , praktyka znaczy więcej niż talent, trzeba zacząć małymi krokami i cwiczyc, gdzieś na forum było o pomarańczy, ustawiasz na stole pomarańcze czy inny owoc i próbujesz podświadomie wpłynąć na inne osoby żeby zaproponowały Ci zjedzenie pomarańczy :D może jakaś praca z tarotem, jak dla mnie każdy adept magii powinien umieć odczytywać tarota, jest to przydatne przy dobieraniu zaklec, sprawdzaniu efektów lub odnalezieniu powodu niepowodzenia zaklęcia
06-10-2020, 23:13
Znajdź Posty Reply
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 278
Reputacja: 3
Podziękowania: 74
Podziękowano 43 razy w 37 postach
Magia naturalna fajna sprawa. O, 33 jak mój brat. :D Żywioł wcale nie tak trudno odkryć, ale najlepiej pracować z każdym.

Wspaniały Smoczy Duchu we mnie
Potężne Smoki oddaje wam cześć!
09-10-2020, 12:41
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB