Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozkład na Nawiedzenie z opowieścią i interpretacją
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,099
Reputacja: 85
Podziękowania: 874
Podziękowano 1382 razy w 684 postach
Rozkład na Nawiedzenie z opowieścią i interpretacją
Hej, dawno mnie nie było.

Powiedzmy, że Ciocia Oli ostatnio trochę pokozaczyła i narozrabiała. :D
A co tam, ja taka dobra jestem, po co mi ochrona nikt mi nie podskoczy. xDD Tja... ^^'

Zaczęło się od klubu w którym pracuje, każdy wie że tam są duchy i to jest bezsprzecznie na serio. Same się wciskają guziki, kotary robią, wyłączyna jest nasza muzyka, by puścić tą jedną ulubioną zmarłego, a monitoring już się przyzwyczaił do widzenia duchów na kamerach, już nie mówiąc że klienci potrafią mówić dziwne rzeczy w stylu "ona mnie zabiła", czego i tak potem nie pamiętają...

A ja przekozaczyłam (kwestia rutyny w "zawodzie" wiedzma). W efekcie jak wyszłam grzecznie do domu czułam, że coś za mną idzie ale dobra, niech się idzie. Mój wielki błąd.

Zapaliłam światło w chacie jest ok, siedziało sobie jak gość i ok, zaraz się jednak rozpanoszyło. Wkurzona wiedzma tzn ja stwierdziła, że pora sobie porządnie pogadać ze współlokatorem na gape. Zapaliłam światło wszędzie, a po minucie... ciemność, nastała ciemność, wszędzie. W całym domu zgasło światło, wywalilo korki. I nagle słuchać jak z sufitu kapie woda.

... pięknie.

Potem to już wogóle seria niekończących się pechowych zdarzeń, laptop padł, telefon padł, karty i dowód zagubione. Wszystko przeciwko mnie. To co sie działo przypominało jakiś horror pomieszany z komedią...

W gwoli tejże bardzo skróconej historii chciałabym wam zaprezentować rozkład, który możecie wykonać dowolnymi kartami. Ja zaprezentuje go tutaj i podam przykład interpretacji na kartach Tarota.

...1........4..........6....
2...3...............5...7
.........8.....9..........

1. Energia tego miejsca - As Mieczy
Karta z dworu mieczy to już boli... jeszcze na dodatek ciemne, szare chmury... no już wiadomo, że "coś wisi w powietrzu" i to nie jest Biała Szałwia. Miecze to inteligencja, wiec mamy na chacie coś inteligentnego i pogubionego w razie czego nastawionego, by "pójść na miecze". Smutek, ale dobra, mogło być gorzej. Faktycznie jak ruszyłam tyłek, żeby eksminkwac współlokatora to się bardzo spektakularne obruszył.

2. Wyjaśnienie sytuacji jaka ma obecnie miejsce - czyli jeśli się coś dziwnego to dlaczego tak się dzieje, jeśli nie dzieje się nic dziwnego, tylko panikujemy lub jest jakiś zbieg okoliczności to będziemy to tutaj mieli. - As Denarów
No ktosik zapuścił tu sobie korzenie i tyle. Chce tu zostać na stałe. Obok jest Cesarz i As Mieczy co świadczy że ktoś chce tutaj władzy i uważa, że za Pana i władcę tego miejsca oraz, że chce kontrolować wszystko i wszystkich co się dzieje w tym mieszkaniu.

3. Naniedzenie - czy jest, jakiego stopnia, ogólnie jak wygląda sytuacja. - Cesarz
No i mamy tu człowieczka. Jest to starszy mężczyzna, który lubi dominować i miał wysoka pozycję społeczną i był bardzo inteligentny (As Mieczy) i dobrze zabezpieczony finansowo (As Denarów).

4. Co się wydarzyło - Rycerz Kielichów
... dlaczego mnie to nie dziwi? Pamiętacie kapiaca wodę z sufitu? ... No właśnie. To co mu się przytrafiło miało porządny związek z wodą. Pan się zakrztusił wodą, zatruł, lub utopił. Stawiam na utopienie się w wannie. Mógł wcześniej trochę wypić, ale to nie była przyczyna zgonu, gdyż na to, by wskazał nasz czcigodny alkoholik - Król Kielichów.

5. Kim on był - 5 Denarów
Pan był ubogi, ubogi emocjonalnie, gdyż obok jest Rycerz Kielichów, który mówi o emocjach oraz karta Diabla kochającego materię i chajs no i 10 Kielichów mówiące, że niczego mu nie brakowało dodajmy jeszcze Cesarza i Asy Denarów i Mieczy z wcześniej. Koleś miał wysokie stanowisko kochał gromadzić pieniądze, ale był samotny, bo tylko chajs się liczył taki Pan Grunch z Opowieści Wigilijnej.

6. Jak wyglądało jego życie - Diabeł
No karty się łączą ze sobą i wpływają na siebie, więc w sumie opowiedziałam o tym już w tamtej linijce. No koleś gonił za kasą i myślał że kasa to władza i można wszystko za te pieniądze kupić - bywał w przybytkach rozkoszy, kupował kobiety jest to połączenie Diabla z 5 Denarów (zebracy, brak pieniędzy, ubóstwo) i 10 Kielichow (spełnienie, zadowolenie z Diabłem wiec tylko z jednej strony).

7. Kto zmarł, jako kto zmarł - 10 Kielichow
Facet który osiągnął wszystko co chciał, co mógł osiągnąć w jego mniemaniu, ale nieszczęsłowy bo nie kochany i samotny (5 Denarów) i zły manipulator którego nikt nie lubił, a każdy unikał (Diabeł).

8. Co nie pozwala tej energii odejść - Królowa Bulaw
Królowa Bulaw idealnie opisuje mój charakter, wygląd, styl i... no Królowa Bulaw to czarownica, ona się zajmuje magja. Obok 3 miecze i 5 Denarów... ojej. 3 miecze to zranienie emocjonalne, a 5 Denarów to brak, czegoś nie ma. Pewna Królowa Bulaw go zraniła. Trzeba zauważyć jakie karty są obok Królowej, bo one ja opisują. Królowa jest obok Cesarza, czyli miała władze erotyczną, 5 Denarów zebractwo, pieniądze no wygląda na to, że Królowa Bulaw to jednak tym razem nie ja uff... Była mowa ze pan sobie kupował panie, Królowa Bulaw była striptizerką lub prostytutką i ona tez dobrze manipulowala i była wypracowana (Cesarz), rozkochala go w sobie, wykorzystała finansowo, doprowadziła do ruiny. Złamała jego dobytek i serce. Teraz to już się z tego robi samobójstwo. Upil się i utopił, wcześniej podcimając sobie żyły (Królowa Bulaw wskazuje na żyle, 3 miecze na podcienie), jednak bezpośrednia przyczyną śmierci było utopienie. Musiał stracić przytomność od utraty krwi i się utopić.

9. Jak uwolnić ta energię? - 3 Miecze
A tutaj może pozostawię interpelację wam. Ciekawa jestem co napiszecie, jak to widzicie.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
31-10-2020, 01:39
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Nikodem
Sabre Offline
Neofita

Liczba postów: 9
Reputacja: 0
Podziękowania: 1
Podziękowano 4 razy w 3 postach
RE: Rozkład na Nawiedzenie z opowieścią i interpretacją
Duch odczuwa duże cierpienie emocjonalne które nie pozwala mu odejsc, obok 5 monet i KB, żebral o miłość kobiety która mu jej nie dała, odebrał sobie życie , ale nadal jako duch odczuwa cierpienie z powodu fatalnej miłości od tej kobiety, chce się uwolnić od tego cierpienia. Znalazł wiedźmę więc albo jakiś rytuał w którym jego czyny zostaną mu wybaczone i będzie mógł odejść w pokoju, albo rytuał zemsty na kobiecie która doprowadziła go do śmierci :D
31-10-2020, 14:48
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB